Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 23 gostiju pregledaju ovu temu.

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

perlx

Odluka Komunisticke Partije, kvare moral i omladinu.

DebeliZmaj

zabranjeni su svi sajtovi preko kojhih je moguca komunikacija i/ili distribucija nekog materijala ( video,slike itd .. )
a da kineska drzava nema opciju da svojim sudskim udlukama ukloni ili spreci distribuciju necega ...
veliki igraci koji su ``legli na rudu`` u kini moraju da imaju lokalnu kancelariju kojoj sud moze da uruci resenje
i koja mora da postupa po istom ...

morate da shvatite da kina nije normalna drzava, pogotov ne u evropskom smislu drzave ili demonkratije,
cak nije bi blizu jednoopartiskim sistemima koji su bili u evropi pod komunizmom/vashizmom ili izraelu ( koji nikako
nije pravna niti demokratska drzava )

ameri i ostali cute o pravima ljudi u kini jerbo su duzni kini bruka para ... kina kada bi poslala dugove na naplatu
urusio bi se zapadni monetarni sistem ...

ne opravdavam samo objasnjvama ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Slično kao Ujedinjeni Arapski Emirati. Posebna pravila i način života. I sex van braka je strogo zabranjen. Samo još niko nije javio našim manekenkama dole :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

stilgar

ponovo mobilan na dva tocka. Uzo skuter od majstora, sredjen za sezonu, dva tocka su dva tocka :)

MIGE

Citat: stilgar poslato 11 Mart, 2017, 16:04
ponovo mobilan na dva tocka. Uzo skuter od majstora, sredjen za sezonu, dva tocka su dva tocka :)
koj si uzo?

Lazic

Æerka posle dugo vremena videla najomiljenijeg ujaka, izmamio mi kez njen kez... ;D

Nadalina

Citat: DebeliZmaj poslato 11 Mart, 2017, 10:42
zabranjeni su svi sajtovi preko kojhih je moguca komunikacija i/ili distribucija nekog materijala ( video,slike itd .. )
a da kineska drzava nema opciju da svojim sudskim udlukama ukloni ili spreci distribuciju necega ...
veliki igraci koji su ``legli na rudu`` u kini moraju da imaju lokalnu kancelariju kojoj sud moze da uruci resenje
i koja mora da postupa po istom ...

morate da shvatite da kina nije normalna drzava, pogotov ne u evropskom smislu drzave ili demonkratije,
cak nije bi blizu jednoopartiskim sistemima koji su bili u evropi pod komunizmom/vashizmom ili izraelu ( koji nikako
nije pravna niti demokratska drzava )

ameri i ostali cute o pravima ljudi u kini jerbo su duzni kini bruka para ... kina kada bi poslala dugove na naplatu
urusio bi se zapadni monetarni sistem ...

ne opravdavam samo objasnjvama ...


Bas tako, Kina je jedan paralelni univerzum u svakom pogledu... Na primer, zabrane sajtove jer moralno srozavaju naciju i kvare omladinu a na kineskom netu i sajtovima gadosti kakvih hoces, do te mere da malo malo vidis kako neko ubija nekog, otkinuta glava, itd... A o ostalim sadrzajima i da ne pricamo... Ili, pirateriji... No, hvala im na tome - ziveeeeeeo download!

Ali, generalno, Kina je zemlja jednakih - ali su neki jednakiji.... Haha
Dzukela u podznaku

stilgar

Citat: MIGE poslato 11 Mart, 2017, 16:08
Citat: stilgar poslato 11 Mart, 2017, 16:04
ponovo mobilan na dva tocka. Uzo skuter od majstora, sredjen za sezonu, dva tocka su dva tocka :)
koj si uzo?
prosle sezone sam uzeo piaggio X8 200 ccm 2004 to, sad sam samo menjo ulje filter, kais i rolnice kod Rev-a.



MIGE

Citat: stilgar poslato 11 Mart, 2017, 16:21
Citat: MIGE poslato 11 Mart, 2017, 16:08
Citat: stilgar poslato 11 Mart, 2017, 16:04
ponovo mobilan na dva tocka. Uzo skuter od majstora, sredjen za sezonu, dva tocka su dva tocka :)
koj si uzo?
prosle sezone sam uzeo piaggio X8 200 ccm 2004 to, sad sam samo menjo ulje filter, kais i rolnice kod Rev-a.
os prodas? ;D

stilgar

Citat: MIGE poslato 11 Mart, 2017, 16:22
Citat: stilgar poslato 11 Mart, 2017, 16:21
Citat: MIGE poslato 11 Mart, 2017, 16:08
Citat: stilgar poslato 11 Mart, 2017, 16:04
ponovo mobilan na dva tocka. Uzo skuter od majstora, sredjen za sezonu, dva tocka su dva tocka :)
koj si uzo?
prosle sezone sam uzeo piaggio X8 200 ccm 2004 to, sad sam samo menjo ulje filter, kais i rolnice kod Rev-a.
os prodas? ;D
ocu uzo sam bandita 1200 mnogo mi dva motora :)

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

kad izaberes sebi snajku pa te ona vodi u spa :D :D :D idemo malo da se mehuricamo, sauna, parno, ribice, masazeeeee :D :D sreæa sreæa radooooosttttt :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

pazi da ti ne udju mehurici u sise i dupe....ovo sa sisama nije strasno, ali iz dupeta je nezgodno...pogotovu u drustvu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

jagodinka javi ako ulete mehurici da
ih se protera van...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

lord_oblivion

DZ admin? Propast sveta, na forumu bi bilo uèlanjeno ukupno 1 korisnika  [rofl]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Gavrolini


Bori¹a

Vracas se na mx/hard enduro?

Gavrolini

Samo mx, enduro mozda ponekad ako se okupi dobra ekipa.