Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

honda ide mnogo bolje od yamahe?
ma da li je moguce?

Bojan

Kakvo prijatno iznenadjenje, bravo za Banja Luku
"Za¹to MOTO FEST?

Rastom dostupnosti prevoznih sredstava, poveæava se i broj osoba koje se odluèuju za kori¹tenje motocikla kao putnog sredstva za turistièke posjete. Raste broj moto klubova koji redovno organizuju zajednièke skupove i dru¾enja, putovanja i festivale, kao i odlaske drugim klubovima u posjetu.

Prosjeèan bajker je kulturan i obrazovan èovjek koji kroz motocikle pronalazi sredstvo za odmor i rekreaciju."

Ceo text : http://www.banjaluka.com/najave/2017/02/22/odlicna-vijest-za-bajkere-prvi-moto-fest-u-banjaluci/


Andreja

Citat: UFF poslato 25 Februar, 2017, 00:06
honda ide mnogo bolje od yamahe?
ma da li je moguce?

Ne zezaj, XR i XT nemaju veze sa vezom. Realnije poreðenje su XT i XL, gde je XT ispred svetlosnu godinu :) TTR je vi¹e u rangu XR-a, i to sam vozio, kroz maglu se seæam da ide dosta lep¹e od XT-a. Nema ni veze, zaljubio sam se u motor :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mi¹ko_kolo

Ja danas po ki¹i provozao drugaricinog Horneta. Majke joj ga i ki¹i! Al' sam se lepo kezio. Ba¹ mi fali motor.

mrle

Citat: mi¹ko_kolo poslato 25 Februar, 2017, 01:14
Ja danas po ki¹i provozao drugaricinog Horneta. Majke joj ga i ki¹i! Al' sam se lepo kezio. Ba¹ mi fali motor.
ponuda za zzr i dalje vazi.
Sada samo da ga sklopim. Dobijes ga i za vikend.

mi¹ko_kolo

Fala Mrle do neba.  :-* Trudim se da ne uzimam tuðe motore. Zna¹ i sam zbog èega. I ovo ne bi uzeo da nije trebalo da joj obavim neke stvari.

mrle

plasis se da se nesto ne polomi? :)


UFF

nema sta vise, sve je vec polomljeno :D

Lazic

Citat: mrle poslato 25 Februar, 2017, 11:51
plasis se da se nesto ne polomi? :)
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] A htedoh da ka¾em mo¾e i da padne, ni¹ta se neæe primetiti... :D

Kostić


Lazic

Ðavo je zvanièno postao tinejd¾er(taènije u 16:05 æe)... :D A ja jo¹ nisam u penziji... Ne¹to je po¹lo naopako... ;D

Boban_m

Necu ni da pitam na kog mislis ;D

Lazic

Onaj gangster je veæ 4 godine tinejd¾er... #jeded¾igericu... ;D


mali_zmaj



poslije cetiri godine starim koznim najkama nije bilo spasa,odero sam im petu,kad hodam ko hobit,nabijam..,pa se ponovih malo....

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
jin-jang

Bori¹a

juce se ortak zenio pa smo isli motorima malo se zezali... bio bas fin dan :)




Darko


Bori¹a

hahahaha tu su mi svi drugari pa sam uleteo i ja

Glava Dole

Zena predsednika spartanca radi u bula i djaka?