Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: kosta66 poslato 22 Februar, 2017, 21:50
¹lag na tortu. ko zna, kako se u narodu naziva dete koje je roðeno u braku koji nije zakonom peèatiran. narodno ime, ne zakonsko. ?
Jeb'o zakon...

aæimo


mi¹ko_kolo

Ja ne htedoh da napi¹em, toliko mi ru¾na ta reè.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

aæimo

Rec je odvratna, al aj kad je pitao.

Kostić

nebitno. ne¹to sam polemisao sa ortakom oko te reèi pa ispao konj, a nisam imo namere. irena, dete neznanog junaka je kad nema ko da ga prizna. pitao sam za vanbraènu zajednicu u kojoj se to zove vanbraèno dete, a po narodu drugaèije, jer je u doba slonova ta vanbraèna zajednica bila nemoralna i slièno.

Lazic


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


balcan girl

jooooooj da nemam usi oko glave bi se smejalaaa :D :D :D :D sad treba da idem na ispit a u fazonu sam jebe mi se za ispit :D ja se vozilaaaaaaaa :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


balcan girl

s obzirom kako stojim sa zdravljem jedino da planiram sledeæu godinu :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Planiraj, to je motiv za zdravlje... :-*

UFF

provozao se malo danas na paru slikova, drze za sve pare, prosto sam iznenadjen

Lazic

Ove zime gume èudno dr¾e... :D Ili smo se utovili pa bolja trakcija... :D Ili omatorili pa manje stiskamo gas... :D Neee... :D
Vozio sam dok se topio sneg, vozio na -5, prednja veæ 5 godina na klepetalu, Mitas enduro jeb'o te, dr¾i za sve pare... :o :D

Kostić

blizanac. isti èunak ista kilometra¾a, isto registrovan do sedmog, isto sve osim cene...

https://www.polovniautomobili.com/motori/9343173/kawasaki-zxr-750

mareskin

Citat: kosta66 poslato 24 Februar, 2017, 07:26
blizanac. isti èunak ista kilometra¾a, isto registrovan do sedmog, isto sve osim cene...

https://www.polovniautomobili.com/motori/9343173/kawasaki-zxr-750

Pi¹e da je u odliènom stanju.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

zVuk

dobio sam ponudu od opozicionog izbornog staba da radim kao kontrolor na izborima, na moje pitanje koliko se to placa, dobijem odgovor, ako mislis da radis za pare, bolje da ne radis, mi radimo za promene......umro sam od smeha.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

UFF

koje bre promene?
umesto u jedan dzep ce dide u drugi?
koje budale

Andreja

Fantastièan daaaaaaaaaaan, i danas i juèe. Juèe mi je zavr¹en motor, danas sam ga preuzeo, jeste on i¹ao jako lepo pre intervencije na karbu, mislio sam da je to to, ide osetno bolje od XT-a, ja zadovoljan. Danas sam skapirao koliko sam potcenio taj motor :D Juèe sunèanje na U¹æu, danas vo¾nja do Juge, dobih od Juge ogroman ukras za sobu, nije mogao bolje da ubode :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D