Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

pa nek ti pisu kaznu koju nikad ne platis zabole te bas
i ne lici mi na tebe da zoves pandure vec da sam resavas takve slucajeve

Lazic

Godine, godine... :D



Vezano za Afrikance, i Francuzi i Englezi ¹to ja znam su se sjebali samo tako sa biv¹im kolonijama, ko god da doðe iz Afrike ili Indije ili gde god su imali kolonije, ima pravo na dr¾avljanstvo, fakat zabole me ba¹, nek ih pojedu...

mareskin

Citat: Laziæ poslato 12 Februar, 2017, 12:16
Godine, godine... :D



Vezano za Afrikance, i Francuzi i Englezi ¹to ja znam su se sjebali samo tako sa biv¹im kolonijama, ko god da doðe iz Afrike ili Indije ili gde god su imali kolonije, ima pravo na dr¾avljanstvo, fakat zabole me ba¹, nek ih pojedu...

Kako misli¹ sjebali se sa biv¹im kolonijama?!? Zahvaljujuæi tim kolonijama ¾ive dobro jo¹ uvek.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Bio sam samo u Tunisu, tamo ih uop¹te ne mrze, francuski je drugi ili prvi slu¾beni jezik, voze samo Francuze, imaju fabrike, ne znam da biv¹im kolonistima ne¹to doðu preko toga... Al' zato Al¾irci i Marokanci æe ih pojesti jednog dana... I treba...

Gavrolini

Citat: UFF poslato 12 Februar, 2017, 12:11
pa nek ti pisu kaznu koju nikad ne platis zabole te bas
i ne lici mi na tebe da zoves pandure vec da sam resavas takve slucajeve
Na kraju sam i resio. Otisao mu na kucu, nasao ga treznog i uzeo pare. Sa onako pijanim nisam znao sta da radim. Da ga dzabe mlatim i razvlacim po ulici nije bilo svrhe.

Hattrick

Citat: UFF poslato 11 Februar, 2017, 22:54
o cemu se radi?
Citat: Laziæ poslato 12 Februar, 2017, 02:48
Smeta èamugama neki kurac... Probao da gledam, al' tri sata, nek' si jebu cveklu...

Pre par dana, sitni diler camuga biva uhapsen, optuzuje pandure da su ga silovali pendrekom prilikom hapsenja, sud i tuzilastvo se usrali od mogucih muslimanskih demonstracija, i ne istrazuju da li laze ili ne, zaboravljaju nadjenu drogu, svi mu se izvinjavaju, predsednik mu dolazi kraj kreveta, a sve u nadi da pajtosi nece da okrenu grad naglavacke.
Zajeb, upravo se to i desi.
U preko 20 gradova muslimani prave haos 24/24 vec 3 dana, pale, lome, kidisu na sudove i zgrade drzavnih sluzbi, nema jedne banke, ATM, Benzinske pumpe da je ostala citava, belci se sakrivaju po kucama, skole ne rade u 20 mesta, arapi i crnci prave haos, TV kuce i radio stanice po naredjenju drzavnog vrha, javljaju i vrte u krug vesti da je sve mirno i da se nista ne desava, kao za vreme Causeskua, a live snimci kao ovaj demonstriraju nesto sasvim drugo.
Elem, ko zeli da zavrsi megatrend i pali, sada mu je dobar momenat da oseti svu toplotu multi kultija na zapadu  :)

UFF

sta je problem da izvedu policiju i vojsku na ulice i da se najebu keve camugama?
idealna prilika, ako to ne urade posle moze svaki crni lopov ili musliman kad ga uhapse istu izjavu da daje i onda se zakon na njih ne odnosi

Hattrick

Isti onaj problem koji je sprecio Engleze da intervenisu kada su se kod njih digli muslimani, ili Nemce kada su pravili haos u Kelnu i Hamburgu za novu godinu.
Panicni strah od sukoba sirih razmera.
Ima ih na milione, verski fanatizovani svi, slicno kao nekada siptari na Kosovu, u vladi levicarski liberali sa nekoliko ministara muslimana koji sve blokiraju. Preko 200 predsednika opstina muslimana, u Vojsci 40% muslimana, u Policiji preko 25%, svi drzavni aparati blokirani.
U spoljnjoj politici svi slozni protiv Rusije i jos nekoliko zemalja, u unutrasnjoj politici rasulo. Bratanac krenuo u predskolsko, ima ih 30 u razredu, samo 4 su beli. Toliko.

Edit: vcrs vec gore 4 predgradja, a tek je 19h, Televizije i radija i dalje javljaju da je sve mirno  :)

Hattrick

Spavajte mirno, nista se ne desava  :)








Boban_m

Pocetak kraja Evrope kakvu poznajemo. Sebicluk i individualizam kao filozofija se svedu na nizak natalitet, a privreda ne moze bez radne snage. Pustaj bilo koga unutra i kad je ludom jasno da se decenijama ne integrisu u drustvo i evo ishoda.

balcan girl

pa oni ne zele da se iintegrisu oni zele da vladaju :D fora je u tome sto su pobegli u evropu da bi imali kintu :D a sada ce od evrope da naprave istu bolesnu i strokavu rupcagu iz koje su pobegli :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

Citat: Hattrick poslato 12 Februar, 2017, 20:36
Isti onaj problem koji je sprecio Engleze da intervenisu kada su se kod njih digli muslimani, ili Nemce kada su pravili haos u Kelnu i Hamburgu za novu godinu.
Panicni strah od sukoba sirih razmera.
Ima ih na milione, verski fanatizovani svi, slicno kao nekada siptari na Kosovu, u vladi levicarski liberali sa nekoliko ministara muslimana koji sve blokiraju. Preko 200 predsednika opstina muslimana, u Vojsci 40% muslimana, u Policiji preko 25%, svi drzavni aparati blokirani.
U spoljnjoj politici svi slozni protiv Rusije i jos nekoliko zemalja, u unutrasnjoj politici rasulo. Bratanac krenuo u predskolsko, ima ih 30 u razredu, samo 4 su beli. Toliko.

Edit: vcrs vec gore 4 predgradja, a tek je 19h, Televizije i radija i dalje javljaju da je sve mirno  :)

pa ako ih ne sprece u startu kako misle da to urade kasnije kad ih bude jos vise?
ne misle?
cemu onda skrivanje istine, nek im predaju drzavu pa nek rade sa njom sta god hoce ako vec nece da se bore za nju

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 12 Februar, 2017, 22:31
Citat: Hattrick poslato 12 Februar, 2017, 20:36
Isti onaj problem koji je sprecio Engleze da intervenisu kada su se kod njih digli muslimani, ili Nemce kada su pravili haos u Kelnu i Hamburgu za novu godinu.
Panicni strah od sukoba sirih razmera.
Ima ih na milione, verski fanatizovani svi, slicno kao nekada siptari na Kosovu, u vladi levicarski liberali sa nekoliko ministara muslimana koji sve blokiraju. Preko 200 predsednika opstina muslimana, u Vojsci 40% muslimana, u Policiji preko 25%, svi drzavni aparati blokirani.
U spoljnjoj politici svi slozni protiv Rusije i jos nekoliko zemalja, u unutrasnjoj politici rasulo. Bratanac krenuo u predskolsko, ima ih 30 u razredu, samo 4 su beli. Toliko.

Edit: vcrs vec gore 4 predgradja, a tek je 19h, Televizije i radija i dalje javljaju da je sve mirno  :)

pa ako ih ne sprece u startu kako misle da to urade kasnije kad ih bude jos vise?
ne misle?
cemu onda skrivanje istine, nek im predaju drzavu pa nek rade sa njom sta god hoce ako vec nece da se bore za nju

da ponovim za one koji nisu procitali

Original                              

Als die Nazis die Kommunisten holten,
habe ich geschwiegen;
ich war ja kein Kommunist.

Als sie die Sozialdemokraten einsperrten,
habe ich geschwiegen;
ich war ja kein Sozialdemokrat.

Als sie die Gewerkschafter holten,
habe ich nicht protestiert;
ich war ja kein Gewerkschafter.

Als sie mich holten,
gab es keinen mehr, der protestieren konnte.    

prevod

Kada su nacisti do¹li po komuniste,
ja sam æutao;
jer nisam bio komunista.

Kada su zatvorili socijaldemokrate,
ja sam æutao;
jer nisam bio socijaldemokrata.

Kada su do¹li po sindikalce,
ja se nisam pobunio;
jer nisam bio sindikalac.

Kada su do¹li po mene,
nije preostao niko da se pobuni.


naucena i stecena kurcobolja za bilo koga drugog rezultira sopstvenim fijaskom.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

viper



Bio nekad mlad majstor  :P

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Aussweis


Nikako da kupim mali kompresor za gume i ostalo...i skoro nadjem caletov stari kompresor, star oko 27-28 godina - KAO NOV  ;D

Prikacim ga na akumulator da vidim da li radi, posto nije radio 15 godina bar, RADIII  :D  [clapp] [rofl]  Made in Japan

http://s6.postimg.org/4vu0tfb69/IMG_20170215_215546.jpg

http://s6.postimg.org/zejtee0cx/IMG_20170215_215505.jpg

http://s6.postimg.org/kjv807qs1/IMG_20170215_215229.jpg

http://s6.postimg.org/ekc2aavdd/IMG_20170215_215216.jpg


Sve ima cenu ili čast!

Kostić


Lazic

Kostiæu, sve ovo je trebalo da zna¹ jo¹ oko 1980-te... :D

Andreja

Istina ali zamisli¹ se kad proèita¹ konkretne brojke :)

Lepo  [thumb_up]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic


Glava Dole