Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

bigbad86

Citat: Gavrolini poslato 04 Februar, 2017, 17:22
U Sapcu su svi prevaranti i sva vozila divljaci. To se valjda zna.
Ali ti si jedini Sapcanin koji je i prevarant i divljak :P

PECA BMW

Danas 100 km  .. juuu sto dobrooooo !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

peratrap63






danasnja voznjica posle celog meseca +3 dana

mali_zmaj

I ja sam danas sto i nesto km preso,taman kisa krenula kad sam utjerao bajk u garazu,zajebao sam je hehe!!  Kawa na nivou zadatka,potrosnja kao zacrtana,ma osmjeh od uvceta do uvceta....,kanjon Vrbasa mokar na par mjesta,al nista kriticno,nije ni nekog pretjeranog saobracaja bilo!!!!
jin-jang

Kostić

dr¾ava je kako reèe pandur, donela neku sve¾u odredbu, pa je parkiranje na trotoaru zabranjeno. ako vsa neko ogrebe, plaæate kaznu za parkiranje. sad, ako sam ga dobro svatio, na ulici ne sme zaustavljanje i parkiranje, na trotoaru ne sme isto. kontam da sme samo na plaæenom parkingu, privatnom parkingu ili na javnom parkingu. u srbiji ima milijarda gara¾a, realno ne sme¹ da stane¹ ni na ulicu ni na trotoar da otkljuèa¹ gara¾u, nego ode¹ na parking, vrati¹ se pe¹ke, otvori¹ sve, pa nazad po auto, (ako neko ne¹to ukrade u meðuvremenu jebiga) pa zatvori¹ gara¾u. ovo je do jaja za osiguravajuæe kuæe, ako neæe da isplate ¹tetu zbog nepropisnog parkiranja... ¾ena kojoj je stradao auto ka¾e da æe da bude èupavo zbog tog zakona, a ona je neki inspektor... nas troje o¹teæenih smo platili kaznu.

tako da, dr¹te vozila na livadi, ukuæi, u fri¾ideru, bilo gde, samo ne na dr¾avnoj povr¹ini...

PECA BMW

pa realno ti si kriv , sta trazi motor na trotoaru i to ispred objekta, ugrozio si saobracaj i sad da isplatis stetu decku  [doh]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

jebemliga. letos je isto neko tako opalio auto od mu¹terije na istom mestu... ni je kontam, kako da uop¹te neko uðe u gara¾u ili izaðe iz nje ili jebemliga. gde da stane mu¹terija... a lik je bio pijan ko medved kad je iza¹o iz auta, mi ga treznili u gara¾i sokovima i vodom... i priznao je krivicu i sve, al jebiga, ¹to se ne sme ne sme se. ajd sad, eto da znate ¹ta mo¾e da vas nedajbo¾e doskoèi... meni ovo lièi na neku muæku oko naplate osiguranja ili izvor prihoda u bud¾et. ne znam, nisam pametan.

PECA BMW

ista stvar kao "neprilagodjena brzina uslovima na putu"
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

kako god i ¹tagod, osiguranje dobija bitke u odnosu na nas. jedna mu¹terija je naplatila ¹tetu, ali je sedela u autu, pa je to bilo valjda zaustavljanje, a zaustavljanje na trotoaru valjda nije prekr¹aj. ako ne sedi¹ u autu - èupavo. kako æe¹ za motor, ako sedi¹ na njemu ovaj te ubije ti mrtav naplati¹ osiguranje, ako nisi na njemu jebiga... aj sad budi pametan ...

PECA BMW

Isto tako najebali malinari u arilju , ubio grad maline i one su bile osigurane , izasla elipa na teren i cuveno AAAA pa ne moze , vi ste osigurali plod a ne stabljiku maline , ne mozemo da vam isplatimo stetu .

tako su ga ispusili za osiguranje , sledece godine osigurali i plod i stabljiku ali nisu protiv suse , valjda ce ove godine da uznu u obzir i pritke trule ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

jebiga. taki smo narod, ako nam.

Hattrick


Lazic

@Kostiæ:
Po zakonu koji va¾i od 2011-te, kola ne sme¹ da parkira¹ na trotoaru ako nema znak da je parking, a i tada mora¹ da ostavi¹ 1.6m za prolaz pe¹aka...
Ako proèita¹ ceo zakon od slova do slova, a deo o parkiranju i 5 puta, videæe¹ da reè nema kako je predviðeno da se parkira motor... Pre nego ¹to ode¹ u osiguranje, od¹tampaj taj deo zakona i ponesi za svaki sluèaj... Inaèe, po starom zakonu si smeo da se zaustavi¹ na 15 minuta, po novom je skraæeno na 3, ¹to ztnaèi da ipak mo¾e da se otvori gara¾a a da ne bude¹ u prekr¹aju... Na ulici je i dalje dozvoljeno parkiranje ako nema znak da je parking na trotoaru, i to uz desnu ivicu u dvosmernoj, a uz desnu i levu ivicu u jednosmernoj ulici pod uslovom da ima najmanje 3 m za prolaz vozila...

Kostić

videæu kad odem, mo¾da se motor drugaèije tretira u osiguranju. znam da je ¾ena rekla biæe muke, al ona ima auto.

UFF


Lazic

Smeta èamugama neki kurac... Probao da gledam, al' tri sata, nek' si jebu cveklu...




@Kostiæ:
Mogu da potpi¹em da ta nema pojma za taj deo u zakonu koji ne pominje motore... Samo ti to od¹tampaj pa ako ba¹ budu glumili ludilo, advokata koji radi na proviziju ako dobije i æao...

UFF

ko ih jebe kad su ih primili umesto da su govna na vreme proterali nazad u afriku\
eto im sad demokratija na zapaljenim ulicama


Glava Dole

Koju si to banku resio da otvaras? [rofl]

Gavrolini

Mene je skoro zakacio majmun sa malim kamionom. Bio sam parkiran ispred svog dvorista. Frajer pijan da ne moze biti pijaniji. Da se ne cimam previse s njim ja pozovem pandure. U medju vremenu frajer sedne u kamion i ode. Panduri kad su dosli kazu mi lepo da ako mogu da zavrsim to bez njih jer ako oni prave zapisnik onda moraju i meni  da pisu kaznu jer je auto parkiran u kontra smeru. Znaci ulica je dvosmerna i parkiraju ljudi sa obe strane ali auto mora biti okrenut u smeru u kom ide ta traka u kojoj se parkiras. Mogao bi da naplatim stetu od osiguranja ali bih morao i kaznu da platim. I pandur mi je rekao da nema veze gde i kako si parkiran, ako je nepropisno ti placas kaznu ali svejedno naplacujes ostetu.