Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Moj srdenjovekovni imenjak Marko Polo je izmeðu svega ostalog bio i pun lovaèkih prièa, sa raznim milionima... ;D
Na kraju su ga Venecijaneri prozvali, Marko il milione... ;D ;D ;D

Ostoja

Citat: UFF poslato 24 Oktobar, 2016, 23:57
kad se vracas da zavrsis posao?
imam kokakole dovoljno da se kupas u njoj

Ti ili si skrenuo na onu "modernu" stranu pa me muva¹ ili ti se stvarno dopala ona na¹a zajebancija od posla, a?
Ima neke ¹anse da oko nove godine doðem na petnaestak dana pa da smislimo ne¹to da uradimo...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

DebeliZmaj

elem... izlazim iz dvorista kod mojih, ugao beogradske u bulevara, dakle moram da se ukjucim u bulevar,
i to skroz leva traka da bi skrenuo polukruzno na raskrsnici... ajde ... sacekam bus vozila itd... ali ne nemogu
uopshte da se ukljucim jer mi se nabijaju ono na jurish ... necu da forsiram da se ne izlupamo .. i tako
posle nekih 5-6 min .. vec ono .. kao nemogu verujem kakvi shabani ... kad ono staje neki auto, vidim znam bmw napred
blicu covek ja se ukljcim, blicnuh sva 4 se zahvalim i dok lik odlazi uz bulevar vidim pozadi 46 nalepnica :)...

hvala ti anonimni covece :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Da sam bio sa tobom, izbacio bi te iz kola, ja seo za volan i ukljuèili bi se za 15 sekundi... ;D Ti bi umro da treba da vozi¹ po Italiji, ja jedva èekam... :D




Citat: Ostoja poslato 25 Oktobar, 2016, 20:00
Citat: UFF poslato 24 Oktobar, 2016, 23:57
kad se vracas da zavrsis posao?
imam kokakole dovoljno da se kupas u njoj

Ti ili si skrenuo na onu "modernu" stranu pa me muva¹ ili ti se stvarno dopala ona na¹a zajebancija od posla, a?
Ima neke ¹anse da oko nove godine doðem na petnaestak dana pa da smislimo ne¹to da uradimo...
dok se vrati¹ dobiæe¹ naglasak... ;D

Ostoja

Mora da doðema s dizel Meèku, obavezno, jebe¹ gastosa bez MB diesel... Model 124 ili ne daj bo¾e W210...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 25 Oktobar, 2016, 23:01
Da sam bio sa tobom, izbacio bi te iz kola, ja seo za volan i ukljuèili bi se za 15 sekundi... ;D Ti bi umro da treba da vozi¹ po Italiji, ja jedva èekam... :D

jeste lazicu to je sve tako ok da ne postoji problem sto ne vidish od baste mac-a nishta sta ti dolazi u susret .. pre nekog
vremena  komsiji prepolovio auto autobus gsp ... tako da samo ti izleci nemam ja nista protiv :) toliko ne zurim ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gavrolini

Citat: DebeliZmaj poslato 25 Oktobar, 2016, 21:53
elem... izlazim iz dvorista kod mojih, ugao beogradske u bulevara, dakle moram da se ukjucim u bulevar,
i to skroz leva traka da bi skrenuo polukruzno na raskrsnici... ajde ... sacekam bus vozila itd... ali ne nemogu
uopshte da se ukljucim jer mi se nabijaju ono na jurish ... necu da forsiram da se ne izlupamo .. i tako
posle nekih 5-6 min .. vec ono .. kao nemogu verujem kakvi shabani ... kad ono staje neki auto, vidim znam bmw napred
blicu covek ja se ukljcim, blicnuh sva 4 se zahvalim i dok lik odlazi uz bulevar vidim pozadi 46 nalepnica :)...

hvala ti anonimni covece :)

Pustio te 46 jer je covek a i zna da moze da te obidje kad god hoce. 99 te ne bi pustio nikad ,
a i da pokusas da ga obidjes zagradio bi te 93.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Citat: Ostoja poslato 25 Oktobar, 2016, 20:00
Citat: UFF poslato 24 Oktobar, 2016, 23:57
kad se vracas da zavrsis posao?
imam kokakole dovoljno da se kupas u njoj

Ti ili si skrenuo na onu "modernu" stranu pa me muva¹ ili ti se stvarno dopala ona na¹a zajebancija od posla, a?
Ima neke ¹anse da oko nove godine doðem na petnaestak dana pa da smislimo ne¹to da uradimo...

pa bar na koji dan da zavrsimo zapoceto unutra ako ne mozesmo po hladnoci ono spolja
jos mi vire kablovi gde treba da budu svetla i krivi su zidovi a bolje da ne zovem glena kena? :D

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 26 Oktobar, 2016, 00:40
Citat: DebeliZmaj poslato 25 Oktobar, 2016, 21:53
elem... izlazim iz dvorista kod mojih, ugao beogradske u bulevara, dakle moram da se ukjucim u bulevar,
i to skroz leva traka da bi skrenuo polukruzno na raskrsnici... ajde ... sacekam bus vozila itd... ali ne nemogu
uopshte da se ukljucim jer mi se nabijaju ono na jurish ... necu da forsiram da se ne izlupamo .. i tako
posle nekih 5-6 min .. vec ono .. kao nemogu verujem kakvi shabani ... kad ono staje neki auto, vidim znam bmw napred
blicu covek ja se ukljcim, blicnuh sva 4 se zahvalim i dok lik odlazi uz bulevar vidim pozadi 46 nalepnica :)...

hvala ti anonimni covece :)

Pustio te 46 jer je covek a i zna da moze da te obidje kad god hoce. 99 te ne bi pustio nikad ,
a i da pokusas da ga obidjes zagradio bi te 93.
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]



@debeli:
Ba¹ta Meka je vrlo zajebana opstrukcija vidnog polja, naroèito je vi¹a od autobusa... ;D Pozdravi kom¹iju...

Ostoja

Citat: UFF poslato 26 Oktobar, 2016, 02:03
Citat: Ostoja poslato 25 Oktobar, 2016, 20:00
Citat: UFF poslato 24 Oktobar, 2016, 23:57
kad se vracas da zavrsis posao?
imam kokakole dovoljno da se kupas u njoj

Ti ili si skrenuo na onu "modernu" stranu pa me muva¹ ili ti se stvarno dopala ona na¹a zajebancija od posla, a?
Ima neke ¹anse da oko nove godine doðem na petnaestak dana pa da smislimo ne¹to da uradimo...

pa bar na koji dan da zavrsimo zapoceto unutra ako ne mozesmo po hladnoci ono spolja
jos mi vire kablovi gde treba da budu svetla i krivi su zidovi a bolje da ne zovem glena kena? :D
Nemoj da zajebava¹ Svena Andersena, zna¹ da se naljutio na mene....
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

Ne¹to tra¾io po netu pa naletim... :D
moj prvi veliki tender u biv¹oj firmi... :D Skoro sve èisto kao suza... :D Nije imao veze ni sa Hrvatima ni sa evropskom komisijom, bio name¹ten da dobije Xerox(a to je bio samo mali deo opreme, ali najskuplji)... :D Moj biv¹i gazda je saznao na vreme... :D

https://www.stormfront.org/forum/t294537/

Nego, kreèana me obuzela, jel se neko seæa kako se zvala raèunarska firma iz 90-ih, vlasnik je bio neki pokojni David(ne seæam se prezimena), bili ozbiljna firma, èini mi se negde u Krunskoj... Sve mi u glavi MD Profy, ali oni i danas postoje, a èini mi se da su ovi zglajznuli posle...

DebeliZmaj

krunska malo od UN ambasede pa ka pijaci
onako oronula kuca bila al super roba
sad je ne ka zgrada nova :")
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell


Glava Dole

Voznjica u pola 2 ujutru po pivo i hot-dog na oko 6*C spoljne temperature :D Smrzo se ko picka, al mi se nije islo kuci pa izasao van grada da ga malo prodzaram, nema nigde zive duse... tek po neki kamiondzija, milina :D Malo ga poterao 120-160 po ovoj zimi i mraku, vratio se kuci... stopala utrnula, gore sreca imam grejace koji zlata vrede i zimske rukavice pa nije strasno... pinlock radi za sve pare i ne magli ni najmanje, nema potrebe da uopste otvaram vizir... dosao kuci, zagrlio grejalicu, pojeo hot-dog, pivo jos pijem, jos se grejem i smrkcem... usla zima u koske al srecan ko malo dete :D


UFF


Gavrolini

Bice i od njega jednog dana muskarac. Ukupno drugi koji je ikad hodao zemljom.

Glava Dole


Lazic