Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Citat: balcan girl poslato 24 Oktobar, 2016, 03:33
brate svi bi vi meni na dzabe radne akcije da zidate autoputeve :D elem, hostapler jos da uvede obaveznu vojsku za sve i glasam za tebe odmaaaah :D :D :D

A ne, vojska mora da bude plaæena i profesionalci. Ni konj gladan ne radi a kamoli èovek da gine.
Ja bih uveo obaveznu ROBIJU godinu dana, prinudni rad, ili tako ne¹to....
sa jedno recimo 16. Tu kad misli¹ da si Boga uvatio za treger. Èisto da ti bude jasno da je dr¾ava iznad tebe.
I nema demokratije. Demokratiju su izmslili ameri da bi zavladali svetom. Evo, svugde se trude da je uvedu. A demokratija u prevodu ono rimsko "zavadi pa vladaj".
6 miliona srba razjebano u 5 veæih i 105 manjih partija, 1000 sindikata i 3000 moto klubova. Pa ti vidi dal mogu da se slo¾e oko toga da se uzbune oko tlaèitelja.
Ranije smo bar imali ISTU crkvu,  pa se tamo lako dogovaralo... aj sad da vidim ko æe da organizuje toliku viber grupu... pièka nam materina.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

ma ona ima sinove zrele za vaspitanje, pa zato tra¾i da ih vojska vaspita pa da ginu za ideale. malo nam je redovno vojno vaspitane dece tako izginulo devedesetih. neka pucaju oni koji to ¾ele i nek za to budu debelo plaæeni. jes da je skuplje od d¾aba prisile, al je jedino po¹teno.

UFF

Citat: Ho¹tapler poslato 24 Oktobar, 2016, 08:18
Citat: balcan girl poslato 24 Oktobar, 2016, 03:33
brate svi bi vi meni na dzabe radne akcije da zidate autoputeve :D elem, hostapler jos da uvede obaveznu vojsku za sve i glasam za tebe odmaaaah :D :D :D

A ne, vojska mora da bude plaæena i profesionalci. Ni konj gladan ne radi a kamoli èovek da gine.
Ja bih uveo obaveznu ROBIJU godinu dana, prinudni rad, ili tako ne¹to....
sa jedno recimo 16. Tu kad misli¹ da si Boga uvatio za treger. Èisto da ti bude jasno da je dr¾ava iznad tebe.
I nema demokratije. Demokratiju su izmslili ameri da bi zavladali svetom. Evo, svugde se trude da je uvedu. A demokratija u prevodu ono rimsko "zavadi pa vladaj".
6 miliona srba razjebano u 5 veæih i 105 manjih partija, 1000 sindikata i 3000 moto klubova. Pa ti vidi dal mogu da se slo¾e oko toga da se uzbune oko tlaèitelja.
Ranije smo bar imali ISTU crkvu,  pa se tamo lako dogovaralo... aj sad da vidim ko æe da organizuje toliku viber grupu... pièka nam materina.

slazem se, zato kod mene na placu postoji obavezna radna akcija za svakog ko svrati na druzenje i pivo :D
i na forumu nema demokratije  [djavo]

mareskin

Citat: UFF poslato 24 Oktobar, 2016, 10:16
...
slazem se, zato kod mene na placu postoji obavezna radna akcija za svakog ko svrati na druzenje i pivo :D
...

Znao sam da ću nekad imati koristi od toga što sam prestao da pijem pivo :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Ostoja

La¾e Uff kao Staljin.... Kol'ko sam ja puta dolazio i uvek sam uèestvovao u radnim akcijama (ja sam uzoran pionir) a nkad nisam dobio pivo....
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

A jeeste milion... ;D
I na kraju niko da pita kako sam saznao za¹to se tako ka¾e... ;D

DebeliZmaj

Citat: UFF poslato 24 Oktobar, 2016, 10:16
slazem se, zato kod mene na placu postoji obavezna radna akcija za svakog ko svrati na druzenje i pivo :D

dakle pecenje rostilja se podrazumeva kao rad ? wooohooo
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Citat: mareskin poslato 24 Oktobar, 2016, 14:23
Citat: UFF poslato 24 Oktobar, 2016, 10:16
...
slazem se, zato kod mene na placu postoji obavezna radna akcija za svakog ko svrati na druzenje i pivo :D
...

Znao sam da æu nekad imati koristi od toga ¹to sam prestao da pijem pivo :D


pa i nije ti neka korist

Citat: Ostoja poslato 24 Oktobar, 2016, 17:40
La¾e Uff kao Staljin.... Kol'ko sam ja puta dolazio i uvek sam uèestvovao u radnim akcijama (ja sam uzoran pionir) a nkad nisam dobio pivo....

zato si popio vise coca cole nego svi manijaci zajedno piva, cudo da jos uvek nisi seceras ko zmaj :D

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

DebeliZmaj

ja popijem jedno gej pivo uz rostilj i meni super ... vidish kako sam
jeftin za druzenje :0 neeesam ko ostoja kokakolo zder
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

gotov nosac kofera :) stigo motor nazad sa istim und koferom... oh yeah !:)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Ostoja

Molim pojedince da me ovden ne prozivadu jer kad popijem dovoljno kokakole tek onda nisam sav svoj...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF

kad se vracas da zavrsis posao?
imam kokakole dovoljno da se kupas u njoj

DebeliZmaj

uuuuu... bazen sa kokakolom.. tooo mUFF-e :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

misa-pei

Citat: DebeliZmaj poslato 25 Oktobar, 2016, 00:09
uuuuu... bazen sa kokakolom.. tooo mUFF-e :) ...

To me podseti... U neko sreæno vreme, kad je Jugoslavija bila dr¾ava, odu na¹i nei¾ivljeni dripci u Poljsku. Sve im je d¾abe. U neko doba, odluèe da se kupaju u vodki :D :D :D :D Kakvo je vri¹tanje nastalo kad se prvi zamoèio u kadu. :D :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Glava Dole


DebeliZmaj

Citat: misa-pei poslato 25 Oktobar, 2016, 04:15
To me podseti... U neko sreæno vreme, kad je Jugoslavija bila dr¾ava, odu na¹i nei¾ivljeni dripci u Poljsku. Sve im je d¾abe. U neko doba, odluèe da se kupaju u vodki :D :D :D :D Kakvo je vri¹tanje nastalo kad se prvi zamoèio u kadu. :D :D :D :D

u nekim trenucima ludosti mladosti i neke srednje skole ... bio sam u kadi punoj piva ...
ali vodtka .. ne ... to mi nije palo na pamet ... kapiram da pech svi otvori !:) SVI !
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


DebeliZmaj

lazicu ... ocesh chashu kokiske ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

juga

Citat: Laziæ poslato 24 Oktobar, 2016, 17:44
A jeeste milion... ;D
I na kraju niko da pita kako sam saznao za¹to se tako ka¾e... ;D
Iiiiiiii...?