Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Nakon sto sam jedne iznosio 5god a druge 3(od toga god dana lepljene kod obucara tj od prosle godine) najzad uzeo nove :D I to trazim nedelju dana, svide mi se jedne nema broja... probam neke druge, da narucim sve neke komplikacije te ako ja narucim onda je 6K, ako ti 4700 itd a opet nije taj broj...
Pa narucim 45 online preko sportvisiona, iste ove i stize danas mail da je nakon fizicke provere porudzbina stornirana jer nema tog broja... pomislim e jbg al nemam srece, za krivo drvo da se uhvatim ispravilo bi se(a u stvari sam bas imao srece)... i nadjem iste u planeti, probam da narucim online i izadje poruka da je nemoguce usled ogranicenih kolicina, nesto u tom smislu... i odem direktno u radnju u cacku i vidim da imaju i ovde u radnji (a 2 dana pre toga isao i nisam ih primetio), probam 45 i velike, 44 kao salivene(a i jedne i druge koje sam do sad imao su inace 45, zavisi dakle od kalupa, nista bez probe, jebo online porucivanje)... dakle zajebao bi se da su ih imali na stanju, sto bi rekao her Zika "u svakoj nesreci ima srece" :D

Izgleda da se jednostavno sve desava sa razlogom :D





I ko ono bese rece da mu neko stariji rekao "kad udjes u te vode ici ces pocepan" il nesto u tom fazonu.... ziva istina, nije da nema al me jednostavno drma bolest zvana kurcobolja za sve sto se tice odece i obuce a za motor bih i bubreg dao samo da uvek bude u voznom stanju i da bude dovoljno za gorivo, a ostalo manje- vise :D

Dragana friz

Irena koja cita Sperm banka hahahaha

BOKYBOY

Citat: Dragana friz poslato 14 Oktobar, 2016, 02:06
Irena koja cita Sperm banka hahahaha

...i dok vi ovde svirate k... i pametujete preko tastature,mi se druzimo uzivo... :P






stilgar

Citat: Milos96 poslato 14 Oktobar, 2016, 01:37
Nakon sto sam jedne iznosio 5god a druge 3(od toga god dana lepljene kod obucara tj od prosle godine) najzad uzeo nove :D I to trazim nedelju dana, svide mi se jedne nema broja... probam neke druge, da narucim sve neke komplikacije te ako ja narucim onda je 6K, ako ti 4700 itd a opet nije taj broj...
Pa narucim 45 online preko sportvisiona, iste ove i stize danas mail da je nakon fizicke provere porudzbina stornirana jer nema tog broja... pomislim e jbg al nemam srece, za krivo drvo da se uhvatim ispravilo bi se(a u stvari sam bas imao srece)... i nadjem iste u planeti, probam da narucim online i izadje poruka da je nemoguce usled ogranicenih kolicina, nesto u tom smislu... i odem direktno u radnju u cacku i vidim da imaju i ovde u radnji (a 2 dana pre toga isao i nisam ih primetio), probam 45 i velike, 44 kao salivene(a i jedne i druge koje sam do sad imao su inace 45, zavisi dakle od kalupa, nista bez probe, jebo online porucivanje)... dakle zajebao bi se da su ih imali na stanju, sto bi rekao her Zika "u svakoj nesreci ima srece" :D

Izgleda da se jednostavno sve desava sa razlogom :D





I ko ono bese rece da mu neko stariji rekao "kad udjes u te vode ici ces pocepan" il nesto u tom fazonu.... ziva istina, nije da nema al me jednostavno drma bolest zvana kurcobolja za sve sto se tice odece i obuce a za motor bih i bubreg dao samo da uvek bude u voznom stanju i da bude dovoljno za gorivo, a ostalo manje- vise :D
Povuci pantalone da vidimo dal brijes noge I slikaj ponovo  :)

Biker-Boy

Nasao u fioci 2000din na koje sam totalno zaboravio da su tamo, i sutra ce sve to da ode niz auspuh  [dancing] [yahoo]
I feel the need..... the need for speed !!!

DebeliZmaj

 [thumb_up]
Citat: Biker-Boy poslato 14 Oktobar, 2016, 19:01
Nasao u fioci 2000din na koje sam totalno zaboravio da su tamo, i sutra ce sve to da ode niz auspuh  [dancing] [yahoo]
[thumb_up]

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Bori¹a

stigla mi futrola za telefon sa aliekspresa...

i ja rek'o aj kad sam dokon da zamenim poklopac kamere posto je bio beli umesto crnog (ne pitajte kako je do toga doslo) i otvorim sve i zamenim... vratim sve radi

superrrr

kad ne lezi vraze dugme za smanjivanje zvuka zakovalo

opet otvorim i drmnem malo i ispadne neko parce metalno [rofl]



sta je ovo? [rofl]


eclipse4

verovatno je neko metalno parcence koje je ispalo

Bori¹a

to je malo parce, a cemu sluzi ovo veliko parce sto je ispalo? haha

Glava Dole

Neindetifikovani ispadajuci objekat, logicno ;D

Boban_m

Rakija, kikiriki, suve smokve i dzez. Permanent kez ;D

Darko


SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

Citat: mkt poslato 08 Oktobar, 2016, 20:44
zabari koji voze kao manijaci
jebu majku, ne mozes ulicu da predjes

zato ¹to si smotan, prelazi se ulica isto kao ¹to oni voze... :D Skapirao za 20 minuta... :D

ontopic:
saznao sam za¹to se ka¾e, a jeeeste milion... :D taènije od kad i zbog koga se ka¾e... ;D

Andreja

©estogodi¹nji Vasa i njegovo pentranje po mom motoru :) Ka¾e "Preporuèujem ti da juri¹ devojke sa ovim motorom, one vole sna¾ne momke". Neverovatno, prvi put me vidi, ulazi u sobu i poèinje prièu, ni¹ta stidljivost, mutavost :) Seo, kurbla, ka¾e kako voli miris, pa siðe, pa napravi krug oko njega pa se popne opet. A kako ovo, kako ono, a je l' ovo trkaèki motor... :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

I ti æe¹ da se primi¹ na klince... :D

Andreja

©to bi stari rekli, "vreme ti je"! :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

Citat: SSZGO poslato 16 Oktobar, 2016, 22:05


poveci ferrero

jebo cokoladu kakvi su ti bre ovo self inflicted zilet oziljci na ruci?

'90te i kriminalci fazon pa samo kajle nisu dovoljne?

aæimo


Gavrolini

Umeju godine koriscenja AAS da bace u ruzno pa da se seckas i slicno.