Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a


DebeliZmaj

danas .. osmeh .. kod jagodinke na fb vidim neki dobar par sisa :)
tamans e ponadam ona napumpala sise... al jbg nije
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

brate sise idu s noktima dal bi ja imala onakve nokte c.c.c.c.c.c
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

Daj sisu,pardon slike.....  ;)

Borisa ova tvoja kuhinja je jebacka sa sankom i osvjetljenjem..,moja napravljena od ambalazne iverice,jedino radna ploca,sudoper i okovi kupljeni.  Cak mi i kolega radio,njega pocastio sa 50 evra,tako da me sve izaslo 200 eura,sa sve tih pedeset..  Ko bi rekao sta se moze od ambalazne iverice napravit. Al da naglasim da nisam placao usluge rezanja i kantovanja..,ipak je to firma u kojoj radim... he he..
jin-jang

DebeliZmaj

Citat: balcan girl poslato 09 Oktobar, 2016, 05:59
brate sise idu s noktima dal bi ja imala onakve nokte c.c.c.c.c.c

detalji detalji ... a i nema tetovaze :(
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Bori¹a

Citat: mali_zmaj poslato 09 Oktobar, 2016, 11:06
Borisa ova tvoja kuhinja je jebacka sa sankom i osvjetljenjem..,moja napravljena od ambalazne iverice,jedino radna ploca,sudoper i okovi kupljeni.  Cak mi i kolega radio,njega pocastio sa 50 evra,tako da me sve izaslo 200 eura,sa sve tih pedeset..  Ko bi rekao sta se moze od ambalazne iverice napravit. Al da naglasim da nisam placao usluge rezanja i kantovanja..,ipak je to firma u kojoj radim... he he..

iskreno, svi 'priuceni' stolari rade korpuse od ambalazne iverice...

em se me vidi, okantuje se i niko ne bi rekao da nije univer...

ovo osvetljenje kosta nepunih 15e a mnogo lepo sija :)

mali_zmaj

Ma naravno,al ja nisam izgorio po glavi da se zajebavam i placam normalnu ivericu za kuhinju koja ce se koristiti 3o ak dana godisnje,a i starci penzioneri,sacuvao i njima para......,njima je bitno da je funkcionalna,da nije nakaradna,sve ostecene strane su okrenute ka zidu,a ove sto se vide, unutar su korpusa,i dna gornjih elemenata.....,mislim sve znas...,sebi sam rekao da cu uraditi jebacku kuhinju,al kad budem imao barem 1000 eura u steku...,znaci korpus od vlagoodbojne 19ke iverice,fronte ili mdf akril,ili neka kvalitetna iverica,r.ploca naravno kerock ili korian,tad vec raste na 1500 evra,al kad je bal neka je maskenbal....,dobre kuhinje nema bez poprilicno para.....
jin-jang

PECA BMW

Malopre sam na kratko bio VR 46  .. skontao da do zamene dolazi kad imas vis otvorenih tabova foruma ili saljes pp
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

misa-pei

A ja sam nekad bio visok, vitak, plav i doktor :D :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

makinjo

Provozali se momci iz Bg na kaficu  ;D


Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока

Glava Dole

Kako ste to uspeli kad je sezona zatvorena? [rofl]

juga

Citat: misa-pei poslato 10 Oktobar, 2016, 01:28
A ja sam nekad bio visok, vitak, plav i doktor :D :D :D :D
Znam taj oseæaj, i ja sam nekad bio lep ko Snandokan!

makinjo

Citat: Milos96 poslato 10 Oktobar, 2016, 02:37
Kako ste to uspeli kad je sezona zatvorena? [rofl]
Ja je ne zatvarama 8)

Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока

Glava Dole

Naisao na neku akciju, kolona kilometarska... ja reko neki udes, provlacim se 5min levo-desno levo-desno i provucem se pravo pred 3-4 policijska auta, jedan dzip, 165843 pajkana... policajka zapisa broj tablice, ovaj pita nesto od alkohola, reko ne... dade da dunem u ono iz daleka... dokumenta... taman vrati i krene da me pusti kad kaze ne nee stani ima alkohola i pokaze da parkiram pored  [panic]
Ja se mislim masala, treca kazna, zaostalo pivo od sinoc mada mi prosto neverovatno... izvadi onaj drugi sa cuclom, par njih oko mene, jedan drzi drugi vice jace jacee i izbaci 0.00  [yahoo]
Kaze u redu je i nesto u fazonu uspori malo :D


Biker-Boy

Bio kod zubara, zakrpio mi zub za 1300 din, ja srecan, mislio sam bar 2-3000 da ce da odu,
definitivno je manje bolno i jeftinije kad odes na vreme, a ne kad se totalno raspadne zub i krenu bolovi :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Slaninar

Crni humor. Sinoæ me Hoh¹tapler zove. "©ta radi¹, kako si?"  Ja rek'o, "aj' svrati na pivo." Kao "ne, samo da vidim jesi dobro". I sad meni èudno. Pa rek'o ¹to pita. I ka¾e mi da je èuo da su nekog biciklistu zgazili u Veterniku. I ja se  zezam, "¹ta se brine¹, zna¹ da imam i svetla, i fluo trake i da pazim". Ka¾e:

"Ma pusti, vi¹e su te nosili na haubi, nego ©e¹elja u skup¹tini!"   :)



4 puta me kupila kola do sad.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Nadalina

Djak koji mi se obratio sa:
Sensei, can you help me with this word!?

;D ;D ;D
Dzukela u podznaku

mareskin

Citat: Nadalina poslato 12 Oktobar, 2016, 13:12
Djak koji mi se obratio sa:
Sensei, can you help me with this word!?

;D ;D ;D

Prièa kineski, japanski i engleski :D
Svaka èast  [thumb_up]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF


Nadalina

Dzukela u podznaku