Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

Citat: bobangsxr poslato 09 Septembar, 2016, 22:23
Kolega sa posla danas otisao na odmor... jutros me pita ako hocu da uzmem njegov motor dok je on na odmor.... tako da sad vozim dve nedelje BMW r 1200 gs  [yahoo]

Kolega i po  [thumb_up] [clapp]
I feel the need..... the need for speed !!!

UFF

Citat: Laziæ poslato 09 Septembar, 2016, 18:33
Citat: mrle poslato 09 Septembar, 2016, 13:13
profilna slika mi¹e pei na linkedin :)

Deèak... :D





ne nego smeker   8)

uvek sam govorio da je misa bio smeker iako ga tad nisam znao

jbt sta nam vreme svima uradi  :(

bobangsxr

Citat: Biker-Boy poslato 09 Septembar, 2016, 22:37
Citat: bobangsxr poslato 09 Septembar, 2016, 22:23
Kolega sa posla danas otisao na odmor... jutros me pita ako hocu da uzmem njegov motor dok je on na odmor.... tako da sad vozim dve nedelje BMW r 1200 gs  [yahoo]

Kolega i po  [thumb_up] [clapp]

Ma jeste kolega ipo.... zna da cu da uzmem r1200rt Pa mi zato ponudio njegov Motor... jer cu naravno posle i ja njemu da dam moj  ;D




Hohštapler

Evo ja hoæu falco :)

ps.
ne ¹alim se, kontam da posle SVa stvarno uzmem njega... logièan nastavak.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bobangsxr

Cekaj  [stop] salis se ili se ne salis   [neampojma] inace ja u oktobar dolazim za Srbiju pa cu da doteram i falca... ako hoces mozes da ga vozis koliko ti dusa zeli  [cheers]

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

odoh na more veèeraaaaas :D :D malo i ja da ladim jaja :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Boban_m


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Boban_m

Ma lako cemo za jaja, nego jesi li ti skolu zavrsila?

mali_zmaj

Slikaj neke gole ribe ,na tebe mo¾emo raèunati da æe¹ to odraditi kvalitetno,i bez skrupula Balcan!!  ;)
jin-jang

balcan girl

ako bude dobrih riba nista ne brinite :D skola ostala jos jedna godina :D kreæe od oktobra :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

BOKYBOY


clutch&brake

Pa se ti i dalje kurci sa alfom 😂😂😂😂
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

BOKYBOY

Citat: njanja poslato 10 Septembar, 2016, 20:30
Pa se ti i dalje kurci sa alfom 😂😂😂😂

...sad cu da mu dam UFF-ov broj,kod njega uvek ima posla...nek radi covek kad voli dok mi rostiljamo... [rofl]

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

moze tebra
ima se nose raznorazna sranja iz kontejnera koji je prodat u onaj koji nije
i svaki put kad napunim jedan za privremenu garazu kupac dodje i hoce bas njega... jbg ja udarim po usima sa cenom a on pristane  :wtf: i sta onda?  :o
onda nosam opet, sta cu, za te pare nije mi tesko :) a i dodje kao trening, zdravo je

penzos

Odem zorom za Jagodinu, ¹urak lije temelje za jo¹ jednu gara¾u. Gospoða, sin i njegova devojka najavili da idu na Kopaonik. Super. Zovem ih oko 12 da pitam kako se provode, neki èudni odgovori. Pa gde ste, majke vam ga svima? U Merdare!!!  [rofl]  [rofl]  [rofl]  Pitaju me kako odtle za Kopaonik! Vri¹tao sam, do¹ao sam kuæi i dalje se smejem. Evo njih jo¹ ih nema!  [facepalm]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Bori¹a

krenem kod ribe u jagodinu kolima, i oduzi se boravak i krenem kuci oko 8 uvece... autoputem samo gas... al ja nikako da se ukljucim na autoput
vozim ja vozim vozim vozim sve pored autoputa ali u jednom momentu sam se odvojio... vidim ja sijaju svetla neka i prodjem 20km nikako da dodjem... dodjem ja kad ono ulicna rasveta [samoubistvo]
i teram ja jos dalje kad odjednom tabla despotovac [doh] [doh] [doh]

joooj vracaj se kod devojke, morao sam da zovnem pre nego sto sam dosao opet u jagodinu, mozda je neko drugi uleteo umesto mene [rofl]

Kalesin

Castor i Bokiboy heeheheheh
Specijalno Castor...i kakav je kez imao vozeci RX250
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain