Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

#13820

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

Citat: Laziæ poslato 08 Septembar, 2016, 21:54
! No longer available

[facepalm]  kome si ti dao motor, ja se zajebo jednom i nikad vise, mislim da ni dragan pavlicevic nece isto :D

Andreja

Daæe¹, daæe¹ :D Da vi'¹ kako ide u vagu :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Grof

Andreja,
svi smo mi manijaci aaaliii ja bih recimo jako popizdeo da ti dam motor i ti odmah na zadnji... a da ne spominjem zamalo prvo u ogradu pa posle u auto, jbg koliko sam skontao po pisanju na forumu nedaj bo¾e da olupa¹ tuð motor nema¹ èime da ga plati¹.... i ¹ta onda? reæi æes izvini?... pa ja za izvini motor da popravim ne mogu i neæu...

Molim te nemoj da se ljuti¹ ovo je moj lièni stav, zbog kog nerado sedam na tuðe motore a isto tako nerado drugima dajem svoj motor.

Andreja

Taman posla, kakva ljutnja, vozio sam ja ovog KLE-a i ranije, isto ovako, isto pred Laziæem, znaèi ni¹ta na kvarno, njemu iza leða. Da mu je zasmetalo, rekao bi mi, a sigurno ne bi prièao posle "uuu al ide KLE na zadnji" :) Nije bilo ni zamalo u ogradu niti zamalo u auto, ni jednog trenutka nisam bio van kontrole iako na snimku mo¾da izgleda drugaèije. Jbg, takav (mnogima sulud) odnos imam sa drugarima, isto tako se "aka" i moj motor, nikad mi apsolutno nije zasmetalo. Sa mog motora su padali mnogi, vozili ga niz stepenice itd... Specifièna je stvar taj enduro, ljudi na Glinari na primer ti guraju motor u ruke znajuæi ¹ta ga èeka :) Isto tako i ja delim svoje motore svima za koje procenim da znaju ¹ta rade.

I naravno da ne bih tvoj motor vozio ovako, prvo, znamo se povr¹no, tako ne¹to ni u ludilu ne bih uradio tvom motoru a drugo, to nije enduro, to sve ne¾no :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

durmitor2000

Citat: Darko poslato 08 Septembar, 2016, 21:26
Bio mi danas manijak iz Vojske ...











U i meni bi trebali komarnici u stanu i to za vrata od terase. A ovo mi se svidja ¹to nije od gore nego boèno.

Hohštapler

Citat: Grof poslato 09 Septembar, 2016, 00:05
Andreja,
svi smo mi manijaci aaaliii ja bih recimo jako popizdeo da ti dam motor i ti odmah na zadnji... a da ne spominjem zamalo prvo u ogradu pa posle u auto, jbg koliko sam skontao po pisanju na forumu nedaj bo¾e da olupa¹ tuð motor nema¹ èime da ga plati¹.... i ¹ta onda? reæi æes izvini?... pa ja za izvini motor da popravim ne mogu i neæu...

Molim te nemoj da se ljuti¹ ovo je moj lièni stav, zbog kog nerado sedam na tuðe motore a isto tako nerado drugima dajem svoj motor.

I kad vozim tuði motor vozim ga 3x ne¾nije nego svoj.
Eto npr. tvoj sam dotero do 6000rpm i to mi bilo dosta da vidim da ide ko lud :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Dosta bre svi, znam kome sam dao, nadao sam se da æe mnogo o¹trije da vozi, al' jbg, omatorio je taliban... :o ;D

Hurricane

..dajte bre ljudi, opustite se, motor je na prvom mestu stvar...

moj mo¾e da ga tera ko god hoæe i kako god ¾eli, ¹to luðe to bolje, i da se ne daj bo¾e desi nekom da ga skrlja poslednje za ¹ta bi me bilo briga je motor..

neka bude samo ¾iv i nepovreðen, popravljaæemo uz pivo i ¹alu zajedno, jer je to najbitnije..


znam, neko æe reæi kad ni ne vredi nièemu, ali nije tako, meni je najvredniji jer sam toliko dugaèak..



takoðe i ovo je samo moj lièni stav, ravnodu¹an sam prema materiji u najlep¹em moguæem smislu..






UFF

Citat: durmitor2000 poslato 09 Septembar, 2016, 02:03
U i meni bi trebali komarnici u stanu i to za vrata od terase. A ovo mi se svidja ¹to nije od gore nego boèno.

zovi gorana da ti napravi i ugradi harmoniku :D zove se plise i meni je radio odavno

http://s15.postimg.org/pwow197az/20160909_120629.jpg
http://s15.postimg.org/8xfxlzw3f/20160909_120643.jpg
http://s15.postimg.org/bst0sv03f/20160909_120647.jpg

mrle

profilna slika mi¹e pei na linkedin :)

Hurricane

@ uff

ni¹ta bez kadetta, najva¾nije sporedne uloge..   [rofl]

makinjo

8)  ;D  ;D  ;D

Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока

Hohštapler

...kaciga, kofer....
Matori, dobro te plaæaju te babe?!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

Citat: Ho¹tapler poslato 09 Septembar, 2016, 16:20
...kaciga, kofer....
Matori, dobro te plaæaju te babe?!
jos ako krene da ih masira kao szzgo... ima novu multistradu odma da vozi
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic


makinjo

Citat: Ho¹tapler poslato 09 Septembar, 2016, 16:20
...kaciga, kofer....
Matori, dobro te plaæaju te babe?!
Imam taj baby face pa imam prodju  ;D  ;D  ;D


Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока

makinjo

Citat: njanja poslato 09 Septembar, 2016, 16:47
Citat: Ho¹tapler poslato 09 Septembar, 2016, 16:20
...kaciga, kofer....
Matori, dobro te plaæaju te babe?!
jos ako krene da ih masira kao szzgo... ima novu multistradu odma da vozi
Odavno presli masiranje . Suvise zamorno.  ;D  ;D  ;D

Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока

bobangsxr

Kolega sa posla danas otisao na odmor... jutros me pita ako hocu da uzmem njegov motor dok je on na odmor.... tako da sad vozim dve nedelje BMW r 1200 gs  [yahoo]