Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.


Lazic

Jok, obrnuta, takoðe za Givi/Kapu... ;D Pogledaj na slici... Takvu kao tvoju imam od starog kofera...






Bori¹a

probaj na koferu tu sto imas.. ako je monokey kacenje onda moze...
ja sam morao da kupim drugu, jer nisam mogao ovu na moj nosac da stavim :D

Lazic

Znam da ti nije lako zbog d¾ukele, i moja ploèa u vezicama ne lièi na samu sebe, ali ovu imam od predpro¹log kofera:






A ovu imam od pro¹log i odgovara za sada¹nji:




Znaèi, imam tu ¹to prodaje¹...

Mik

Citat: Bori¹a poslato 08 Avgust, 2016, 23:23
probaj na koferu tu sto imas.. ako je monokey kacenje onda moze...
ja sam morao da kupim drugu, jer nisam mogao ovu na moj nosac da stavim :D

Ali on ce vezati srafovima za drvo (Holtzschrauben) za akumulator. Cemu bespotrebna razmisljanja? (Sala  :), aj' desilo mu se jednom. Pa mu se kojesta desilo, al' sve po jednom  :).)

(A, jebemumater, i meni tako  :)! )

Lazic

Najbolje kad bi mi se sve de¹avalo po vi¹e puta, taèno bi se obesio með' ¹unke... U stvari vi¹e od 2 puta... ;D Dobro, vi¹e od 3 puta... ;D

Mik

Citat: Milos96 poslato 08 Avgust, 2016, 07:50
To ti je izmamilo osmeh mice?

Jeste!
Nisu maltretirali mladjanu zivotinju, jedino sto ne zna da pije sa cesme. Pas se 'ladi tako sto isplazi jezik, verovatno su oni nesto znali sto ja nemam pojma, i navukose ga na cesmu!

(Uradili su sto treba - napojili pseto, naucili ga da pije sa cesme. E sad je problematican zargon, kao da ga pas razumme!!!)

Mik

Citat: Laziæ poslato 09 Avgust, 2016, 00:57
Najbolje kad bi mi se sve de¹avalo po vi¹e puta, taèno bi se obesio með' ¹unke... U stvari vi¹e od 2 puta... ;D Dobro, vi¹e od 3 puta... ;D

Medju sunke ... ja mislim da bi preziveo 100 vesanja.  :)


Mik

#13548
Citat: UFF poslato 08 Avgust, 2016, 10:46
pa i on bi voleo da dodju dvojica sa votkom i svaki dan da ga teraju da pije na silu :D

Pa blizu tome  :)! Ali to ne valja! Nego je u najavi neki posao (ne znam kol'ko da verujem u ponudu) pa cu morati da se procistim, preobrazim, povratim ... nadam se da necu morati da se brijem i kupam :)!

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 09 Avgust, 2016, 00:57
Najbolje kad bi mi se sve de¹avalo po vi¹e puta, taèno bi se obesio með' ¹unke... U stvari vi¹e od 2 puta... ;D Dobro, vi¹e od 3 puta... ;D

reci kad cesh se besish da sponzorishem kanap ... sajlu ... celicno uze...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

VR 46

Пијађо икс 9 500  ;D Цео дан се возим  ;D
Twist of wrist!

Glava Dole

Je l' ti hostapler u nekom rodu? ;D

VR 46

Могуће,по бабине линијее.... [rofl] Ја одушевљен,фотеља,само гааааас..... [hello]
Twist of wrist!

Biker-Boy

Nedavno sam seo na Hondin Silver Wing 600 , znaci guzica mi zaplakala od srece i dragosti   [yahoo] :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Hohštapler

Nikad vise bez skutera. Ko je imao zna sta pricam. Gledam one mucenike ujutru kad idu na posao, cekaju po 3 semafora za levo skretanje, pa posle gde parkirati, pa zona pa pomeraj auto, va¾i... Skuter radi posao od marta do novembra... Ja od marta do sad skoro 7000km po gradu sa mojim...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

TEEfqd

imam problem sa l5 s1 vec dva meseca bol niz nogu iza kuka, ubi me taj nerv, sve od rvanja...danas sam bio prvi put na nekoj vakum masazi sa strujom i 80% sam bolje bogu hvala.
ako je neko imao iskustva sa ovim nek da neki savet sta mu je pomoglo, znanje nije na odmet

DebeliZmaj

iskrckana kicma :) ... to je to sad mogu se krecem normalno .. yeay
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

eclipse4

Citat: redshadow poslato 09 Avgust, 2016, 21:50
imam problem sa l5 s1 vec dva meseca bol niz nogu iza kuka, ubi me taj nerv, sve od rvanja...danas sam bio prvi put na nekoj vakum masazi sa strujom i 80% sam bolje bogu hvala.
ako je neko imao iskustva sa ovim nek da neki savet sta mu je pomoglo, znanje nije na odmet

ko zna da ti radi tejping za 3-5 dana ko nov.....

imao sam istu pricu kao i ti,cim mi brat namestio evo vec 3 god nema bola inace jedva sam isao  i saginjao sa tom levom nogom..