Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić


DraganPavlicevic

Juèe oko 15h postao sam deda. Snajka se porodila pre vremena i rodila je mu¹karèinu dugog 42cm i te¹kog 1,7kg. Nema veze, ojaèaæe deèaèiæ dovoljno da jednog dana sedne na kakvu hondu.To mi je prvo unuèe i ako sam do sada mogao da se izvlaèim da sam jo¹ uvek mlad, sada je stvar malo drugaèija. Ali ipak æu i dalje voziti R-a.

Kostić


juga

Citat: DraganPavlicevic poslato 19 Jul, 2016, 09:12
Juèe oko 15h postao sam deda. Snajka se porodila pre vremena i rodila je mu¹karèinu dugog 42cm i te¹kog 1,7kg. Nema veze, ojaèaæe deèaèiæ dovoljno da jednog dana sedne na kakvu hondu.To mi je prvo unuèe i ako sam do sada mogao da se izvlaèim da sam jo¹ uvek mlad, sada je stvar malo drugaèija. Ali ipak æu i dalje voziti R-a.
E , nek ti je sa sreæom, nego ne¹to mi to malo 1,7kg

mareskin

Citat: DraganPavlicevic poslato 19 Jul, 2016, 09:12
Juèe oko 15h postao sam deda. Snajka se porodila pre vremena i rodila je mu¹karèinu dugog 42cm i te¹kog 1,7kg. Nema veze, ojaèaæe deèaèiæ dovoljno da jednog dana sedne na kakvu hondu.To mi je prvo unuèe i ako sam do sada mogao da se izvlaèim da sam jo¹ uvek mlad, sada je stvar malo drugaèija. Ali ipak æu i dalje voziti R-a.

Èestitam!!! :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

Citat: DraganPavlicevic poslato 19 Jul, 2016, 09:12
Juèe oko 15h postao sam deda. Snajka se porodila pre vremena i rodila je mu¹karèinu dugog 42cm i te¹kog 1,7kg. Nema veze, ojaèaæe deèaèiæ dovoljno da jednog dana sedne na kakvu hondu.To mi je prvo unuèe i ako sam do sada mogao da se izvlaèim da sam jo¹ uvek mlad, sada je stvar malo drugaèija. Ali ipak æu i dalje voziti R-a.

I ostaces mlad dokle god se sa nama druzis  [cheers]

Hurricane

...¾iveli Dragane, ¾iveli  [cheers]

DraganPavlicevic

Kila¾a od 1,7 je posledica prevremenog roðenja (dva meseca). Hvala vam na lepim reèima. Normalno, mora da se u to ime popije. Ako neko naleti do Doæola, neka svrati do mene. A videæemo se kod Uffa u subotu pa æu èastiti i tamo.

niki64

Deda pa jos i manijak  [yahoo] [yahoo].
Nego dobrodosao u klub deda
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

DebeliZmaj

Citat: mali_zmaj poslato 18 Jul, 2016, 22:45
Koliko treba vremena da se skonta da nista ne znam od navedenog,mislim ono probni rad,i gdje stoji taj daljinski od klime!!!!??

nema... palim gasim na prekidach centralnu klimu .. ovako
samo ja mogu je ugasim :D
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

juga


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

DebeliZmaj

Citat: juga poslato 19 Jul, 2016, 15:17
Skini aplikaciju za mobilni [rofl]

ne razumesh ....
ne zelim da postoji druga kontrola
osim one koja je analogna On-Off ..
i meni pod rukom ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

goranvojska


joka

 Dragane, èestitam! Sve najbolje slavjenicima! Mali æe narasti, i deda æe ga svemu nauèiti, to je dedin zadatak!   [cheers]  [cheers]  [cheers]

mali_zmaj

Sve najbolje Dragane!!! Deka!!
jin-jang

penzos

Èestitke deda Draganu, svako dobro!  [cheers]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Glava Dole