Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 23 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mrle poslato 13 Jul, 2016, 13:13
dobro je to ¹to mu je metla u dupetu izmamila osmeh....

¹ta li je pomislio kada je video kobaju u tanjiru?
[rofl] [facepalm]

DebeliZmaj

ja i dalljene verujem da vi prichate
o kobasici iz tudjeg tanjira
i metli iz dupeta :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

sve sve, al kad je onaj svatio da je kiborg, pa razneo sve. zajebani ti kentauri... kobasica? a, pa ona je zavr¹ila u ¹olji. a metla je ostala na urgentnom. valjda. ne znam...

Kostić

u¹o u parking, vidim hornet, poznat mi. odem kuæi, izaðem na terasu, kad mihajlo (zagaðenje) slika kravu i horneta. nasmeja se. ode namore. da mi neko reko da æe manijaci da mi se pojave i u NSu, ne bi mu verovo ;D

Hohštapler

Citat: kosta66 poslato 13 Jul, 2016, 21:55
u¹o u parking, vidim hornet, poznat mi. odem kuæi, izaðem na terasu, kad mihajlo (zagaðenje) slika kravu i horneta. nasmeja se. ode namore. da mi neko reko da æe manijaci da mi se pojave i u NSu, ne bi mu verovo ;D

Jebem te u glavu, gde si ti u NSu???
A Ho¹tapler? Evo èastim i pivo ako treba samo se javi jaje jedno!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Citat: kosta66 poslato 13 Jul, 2016, 11:10
onda je poèela teorija zavere, ¹ta sve mo¾e da stane u dlakavo dupe. nave¹æu par artikala:

dr¹ka od metle (bezuspe¹an poku¹aj vaðenja od strane lekara - operacija)

sijalica (bezuspe¹an poku¹aj vaðenja od strane lekara - operacija)

dve dr¹ke od èekiæa  (bezuspe¹an poku¹aj vaðenja od strane lekara - operacija)

dildo (uspe¹no vaðenje od strane lekara - jaja zaglave pa ti ne upadne)


bilo je tu jo¹ kojeèega, al za ovo jutro ne treba vi¹e za ma¹tu i uspe¹an gurobulj. karajte se dildom. its sejf....

[rofl] [rofl]

Nego, ¾elim da verujem da su svi ovi predmeti bili prisilno ubaèeni u rektume tih ljudi, nekako mi je lak¹e da svarim i to nego ljude koji guraju sebi gore navedene predmete u ¹upljine - dobrovoljno.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

Citat: Bori¹a poslato 12 Jul, 2016, 15:48
kao sto milos kaze, kamera snimala odozdo pa je ukrala 5kmh [rofl]

Milos kaze da su ostale zajebancije i nesafrsenosti ukrale 5 a kamera nesto vrlo malo... sto je i logicno, meni oci nisu tako nisko a kazaljka je udaljena od pozadine par milimetra... ali tesko ces ti to da ukapiras... mani me se vise jbte, ne jebem ja tebe, nemoj ni ti mene. Otkad sam dosao u cacak postao si 5x gori.

Elem, da se vratimo na temu... osmeh mi izmamilo sto sam najzad stigao kuci citav ;D
Krenuo na auto put i verujem navigaciji a putokaze i ne pogledam... i umesto da krenem prema cacku ja krenem prema BGu(tj krenem da mu se udaljavam :D )... vidim da se onda predomislila, poce da vice iskljucite se, iskljucite se... na svakom iskljucenju :D Reko ma ko je jebe, sigurno je opet pogresila i gledam ja u kilometrazu... znam da bi trebalo da bude iskljucenje za batocinu na oko 50km kad ono pojavljuju se putokazi BG pravo, pravo.... otkud bg na putu za cacak? :o jbg, auto put, sta ces, nema nazad, dodjem do kraja, platim(isto kao do batocine, 90 din samo u suprotnom smeru ;D ) i onda krece jebanijada ;D
Neki put preko ralje ka kragujevcu(citao ovde vise puta aj da ga opletemo do ralje i na tu foru... sta onde da se plete, put ubi boze za agresivnije peglanje... umalo d'izginem 2-3 puta, uletim u krivinu a pola moje trake slegnuto 10 cm, gore od kolotraga... usro se ziv)
Vozi vozi... levo desno, levo desno, levo desno... a i sediste postade nesto tesno :D Pa malo morao da se protegnem ispod drveca i prosetam bar par koraka posle 2 sata na R-u :D


I vozi dalje, vozi, vozi, trkaj se sa sleperima, traktorima celim putem... radovi na svakom drugom metru.... kad naguram 100ku srecan ko malo dete ;D



Ali prodje i to i poslednjih 20-30-40km ispred cacka(u prevodu tu je negde, a jbmliga koliko tacno) mi leglo extra, krivine duze a ne tako ostre, asfalt nov.... milina bre (da sam rosi bilo bi do kolena, al nisam jbg pa vozim ko pickica ;D )

Sad jos trsim bombu zajecarca, opstalo jos nesto malo.... moracu i po drugu kolko sam zedan... a 3 ultra energy-ja sam strsio usput, jedan ispred prodavnice i dva u nekom restoranu dok sam malo povratio dusu 70ak km od cacka :D

Na kraju otkuca skoro 200km umesto oko 140 kako je bilo po planui al jbg.... da je sve bilo kako treba ne bi bilo zanimljivo, ovako je bar put za pamcenje.... pitam se gde bih zavrsio da sam krenuo za sibir.... verovatno u africi ;D


lord_oblivion

Lepi srpski putevi, du¹u dalo za enduraèu  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole

Provozaj se al pozuri, dok ga ne zavrse(mada i ne moras da zuris, imas bar par godina [rofl] )

DebeliZmaj

Citat: Ho¹tapler poslato 13 Jul, 2016, 22:04
Nego, ¾elim da verujem da su svi ovi predmeti bili prisilno ubaèeni u rektume tih ljudi, nekako mi je lak¹e da svarim i to nego ljude koji guraju sebi gore navedene predmete u ¹upljine - dobrovoljno.

hm... kad pogleda neko sliku sa leptir mashnicom ...
rekao bi da ti nije strano da turash ;0
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Ontopic:

Citat: DebeliZmaj poslato 14 Jul, 2016, 02:26
hoce da vas administiraju...

epizoda 1: liberal menace
epizoda 2: attack of the zip ties clones ( white )
epizoda 3: revenge of the bureaucrat
epizoda 4: new zip tie ( black )
epizoda 5: bureaucracy strike back
epizoda 6: return of the "lazic"
epizoda 7: the bureaucracy awakens
epizoda 8: raise of the bureaucracy

konacno kroz imperiju je uspostavljena
licna i pravna sigurnost svih poreskih obveznika ...



Ima debeli svojih momenata... ;D

Kostić

Citat: Ho¹tapler poslato 13 Jul, 2016, 22:01
Citat: kosta66 poslato 13 Jul, 2016, 21:55
u¹o u parking, vidim hornet, poznat mi. odem kuæi, izaðem na terasu, kad mihajlo (zagaðenje) slika kravu i horneta. nasmeja se. ode namore. da mi neko reko da æe manijaci da mi se pojave i u NSu, ne bi mu verovo ;D

Jebem te u glavu, gde si ti u NSu???
A Ho¹tapler? Evo èastim i pivo ako treba samo se javi jaje jedno!

tu sam do sad. odo kuæi pa se vraæam posle roðendana, mo¾emo zajedno ;D a u istom sam dvori¹tu gde je i zagaðenje ;D teo sam da odem do slaninara u bicikl servis, pa da te zove da pijemo ne¹to, al me ubi pakao. i¹o na dunav malo



(motke su liène prirode, sva¹ta ljudi sebi rade... pa zaglave na urgentni. bruka sme¹no)

Grof

Citat: Ho¹tapler poslato 11 Jul, 2016, 18:11
U NSu je drastiènija promena. Jako je mali grad generalno, ovde je veæina studentarija, podstanari, i kad proðe exit sve se dogodi u 2 dana...

Tada mi Novi Sad lièi na ono gde sam se rodio.... ( selo ostaje selo). :D

P.S. izmamilo mi osmeh ¹to sam na godi¹njem

Lazic

Ja od sutra popodne, ne mogu da doèekam...

mrle

Citat: Laziæ poslato 14 Jul, 2016, 10:00
Ja od sutra popodne, ne mogu da doèekam...

zamisli, i ja :)

DebeliZmaj

nije li bolje kad zaladni malo odmor pa
malo mauricius ili sejshali ili tako negde ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Kad nema¹ decu u ¹koli, jeste...

DebeliZmaj

pa jbt nisu retardi poshalji ih same
ili sa mamom na more...
posle odesh sam za sebe da odmorish
od njih
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !