Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: Ho¹tapler poslato 11 Jul, 2016, 18:11
U NSu je drastiènija promena. Jako je mali grad generalno, ovde je veæina studentarija, podstanari, i kad proðe exit sve se dogodi u 2 dana...

sta  ce vam koj kurac ti narkomani po gradu...terajte to u picku maer ;)

UFF

Citat: DebeliZmaj poslato 11 Jul, 2016, 17:35
jest ...
odavno prosla termin za udaju ...
al ok lik :D


kakiav bre termin za udaju?
deriste
ali ok deriste, necu da diram popsiy

Lazic

27 godina deri¹te... :D Gora nego ja... :D

Kostić

juèe oti¹o sa zadrugom kod dekija, ponapijali se ko patos, terali ko besni, ja opet bez kacige 220.... o¾iveo sam, oporavio se, ozdravio... al sad opet nem oèi ;D

VR 46

Twist of wrist!

srbac


mrle

Citat: kosta66 poslato 12 Jul, 2016, 08:04
ja opet bez kacige 220....

samo 220? La¾e¹, nisi dobro video, bilo bar 260.

Bori¹a

kao sto milos kaze, kamera snimala odozdo pa je ukrala 5kmh [rofl]

juga


Darko

nije mi to to ... fali neki sleper koji mu je isekao put , pa ovaj u 5 nize , pa na zadnji , pa iskrivo ram od kocenja , pa ukljucio ABS na kravi , pa pao ,pa dok je padao setio se da ima jos jednu nize , pa na zadnji pa se ispravio i sacuvao motor da ne padne...

posle je otisao kod lika i izvinio se  ...

a onda se probudio  ;)

BOKYBOY

...ladjenje jaja u Adi u dobrom zenskom drustvu... [zvizdi]




Lazic

A hornjaju si izbacio iz kadra da te ne prozivamo... :D

UFF

Citat: kosta66 poslato 12 Jul, 2016, 08:04
juèe oti¹o sa zadrugom kod dekija, ponapijali se ko patos, terali ko besni, ja opet bez kacige 220.... o¾iveo sam, oporavio se, ozdravio... al sad opet nem oèi ;D

a mene ta tvoja suvopicasta od koje to suvo dobio nisi iako je vozas tamo vamo non stop zvala da dodjem na pivo i da se vidimo, jbg imao sam preca posla ne moras da se brines  ;D

PECA BMW

Citat: UFF poslato 13 Jul, 2016, 03:24
Citat: kosta66 poslato 12 Jul, 2016, 08:04
juèe oti¹o sa zadrugom kod dekija, ponapijali se ko patos, terali ko besni, ja opet bez kacige 220.... o¾iveo sam, oporavio se, ozdravio... al sad opet nem oèi ;D

a mene ta tvoja suvopicasta od koje to suvo dobio nisi iako je vozas tamo vamo non stop zvala da dodjem na pivo i da se vidimo, jbg imao sam preca posla ne moras da se brines  ;D

Da ti ne pricam , i sam znas da ne valja da se odbija , tera maler posle ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

BOKYBOY

#13234
Citat: Laziæ poslato 13 Jul, 2016, 01:48
A hornjaju si izbacio iz kadra da te ne prozivamo... :D

...prozivajte slobodno ali nije bio Hornetic tu,levo je Castorov Zeka a u sredini je motor od ''zenskog'' drustva... ;D ...svakako lepo popodne... [ljubav]

Kostić

Citat: UFF poslato 13 Jul, 2016, 03:24
Citat: kosta66 poslato 12 Jul, 2016, 08:04
juèe oti¹o sa zadrugom kod dekija, ponapijali se ko patos, terali ko besni, ja opet bez kacige 220.... o¾iveo sam, oporavio se, ozdravio... al sad opet nem oèi ;D

a mene ta tvoja suvopicasta od koje to suvo dobio nisi iako je vozas tamo vamo non stop zvala da dodjem na pivo i da se vidimo, jbg imao sam preca posla ne moras da se brines  ;D

od biraèa nema jebaèa filozofe. a kako zna¹ ¹ta sam ja dobio, a ¹ta nisam. jal si dr¾o sveæu, jal te neko trovo po u¹ima ;D

DebeliZmaj

provozao debelicu po sata malo po gradu :)
pred poso :) ... sabajle .. dosao oko sat ipo ranije
na posao pa cu i ranije kuci :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

sednem da doruèkujem kobaju i paradajz, a ¾ena poène da mi prièa, kako im je neki dan, do¹o lik sa dr¹kom od metle u dupetu. doca nije uspeo da je izvadi, pa èovek zaglavio operaciju. ja gledam onu kobaju i paradajz, pa ne¹to blejim po glavi, dal da je suknem njoj u dupe il sebi...

onda je poèela teorija zavere, ¹ta sve mo¾e da stane u dlakavo dupe. nave¹æu par artikala:

dr¹ka od metle (bezuspe¹an poku¹aj vaðenja od strane lekara - operacija)

sijalica (bezuspe¹an poku¹aj vaðenja od strane lekara - operacija)

dve dr¹ke od èekiæa  (bezuspe¹an poku¹aj vaðenja od strane lekara - operacija)

dildo (uspe¹no vaðenje od strane lekara - jaja zaglave pa ti ne upadne)


bilo je tu jo¹ kojeèega, al za ovo jutro ne treba vi¹e za ma¹tu i uspe¹an gurobulj. karajte se dildom. its sejf....



BOKYBOY


mrle

dobro je to ¹to mu je metla u dupetu izmamila osmeh....

¹ta li je pomislio kada je video kobaju u tanjiru?