Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Sad cu i ja morat kupit jedan par...,e crkli.....   ;)
jin-jang

UFF

Citat: BOKYBOY poslato 21 Jun, 2016, 18:11
Citat: njanja poslato 10 Jun, 2016, 11:37
Citat: mareskin poslato 10 Jun, 2016, 10:48
Citat: Ho¹tapler poslato 10 Jun, 2016, 08:40
...
Al æe taj da se najebe balerina.... kuku.... ;)
©ta tu ima da se jebe, kad su sve onako sitne?!? :o
Vazi sto ne bih natako svaku baletinu sa kojom uros nastupa(mislim na ove preko 23god). sve kao pracke zategnute

edit ...znam i ja neke zategnute...i rastegnute... [zvizdi] ...vec zavidim Urketu... ;D





p.s.Izmami mi osmeh ovo sunce konacno... [yahoo]

ova ima pi*ku na ledjima

makinjo

Citat: mareskin poslato 21 Jun, 2016, 16:03
Citat: makinjo poslato 21 Jun, 2016, 15:52
Cim sam dosao iz Umaga narucio ovu spravicu  ;D
Inace na 80 dolara koliko je kostao paket nasi naplatili carinu 2900 din........

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Koji model?
Daj link.

http://www.aliexpress.com/item/FM-Radio-T-comvb-Bluetooth-Intercom-1000M-3-Riders-Helmet-Comunicador-Capacete-Motorcycling-Bluetooth-Headset-Moto/32283690432.html?spm=2114.01010208.3.27.NzE36q&ws_ab_test=searchweb201556_0,searchweb201602_5_10017_10040,searchweb201603_10&btsid=ad65e2c9-9274-4239-97e7-db871bc8291a
Citat: Ho¹tapler poslato 21 Jun, 2016, 18:42
Citat: makinjo poslato 21 Jun, 2016, 15:17
Namontirao komunikaciju  ;D




Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Do d¾a d¾a!!!
Pogledaj ovaj kolko dugme ima, a ne onaj ¹to smo koristili, nemo¹ napipat...
Da brate mnogo je prakticniji. Sve je na tom tockicu. I smanjivanje i menjanje muzike i javljanje na tel.  ;D

Gavrolini


Kostić

ovom mora da je propala fensi radnja... ;D

Gavrolini

Pre ce biti da je nekom drugom propala ili se prevrnuo kamion.

Hohštapler

Ne nego je polovno iz nemaæke...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

mo¾e da vozi dauvila u botièeli cipelama... ;D

VR 46

take a screenshot

Није данас али пре пар дана,ја сам Мишко  [ninja]
Twist of wrist!

Gavrolini


Hohštapler

Kad vam ponude tetova¾u u zamenu onda mi se javite.  [sutirakamen]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gavrolini

Pa da su pametni meni bi ponudili i sklopili bi posao :)

Lazic

Ako neko ume, treba mi prevod ove "titule"... ;D ;D ;D



"Diplomirani in¾enjer organizacionih nauka odsek menad¾ment Master prvog stepena marketing"... :o [facepalm] ;D Sa sve velikim M... [rofl]

mrle


mrle

ili je dipl in¾enjer po starom programu ili je master po novom. Malo se kurèi, jer je zavr¹io po starom, a nije ispunjavao uslov da je automatsku master(zavisi od faksa do faksa), veæ je morao da pola¾e jo¹ neki ispit. A èim èujem menad¾ment, marketing, kenja mi se od struènosti.

mrle

Ja sam bio "in¾enjer telekomunikacija" pa sam upisao i zavr¹io specijalistièke studije, pa sam "Specijalista strukovni in¾enjer za elektrotehniku i raèunarstvo". Po meni , ovo zvuèi nakaradno, koristili po bolonji google translate. Da je po starom, bio bih valjda dipl.ing.

Ako nastavim dalje, onda sam master (smera i zanimanja koje odaberem). Po starom bih bio valjda magistar.  E, doktor pre i doktor sada je valjda isto.

I ako ima¹ komplekse, onda ispi¹e¹ sve diplome, umesto samo poslednjeg zvanja.

Ima kvaka, zavr¹i¹ neki ¹iæu-miæu privatni faks i onda master na FONu i slièno, i vodi ti se samo poslednja diploma, prikrije¹ sramnu istoriju ¹kolovanja.

Lazic

Predpostavljao sam, uklapa se u profil liènosti... ;D Inaèe, poznajem lika koji je krajem '90-ih zavr¹io VET©, pa zapalio u Holandiju, tamo mu priznali kao faks, pa je tamo zavr¹io master, pa se vratio u Srbiju i na kraju doktorirao na ETF-u... ;D Oèigledno nije retard i oèigledno se uèi par godina gluposti èak i na ETF-u... ;D

Gavrolini

Citat: kosta66 poslato 22 Jun, 2016, 09:02
mo¾e da vozi dauvila u botièeli cipelama... ;D
Ne znam sta pricas i o kom motoru ali ja nisam vise vlasnik kornjace

DebeliZmaj

Citat: mrle poslato 22 Jun, 2016, 16:38
Ja sam bio "in¾enjer telekomunikacija" pa sam upisao i zavr¹io specijalistièke studije, pa sam "Specijalista strukovni in¾enjer za elektrotehniku i raèunarstvo". Po meni , ovo zvuèi nakaradno, koristili po bolonji google translate. Da je po starom, bio bih valjda dipl.ing.

Ako nastavim dalje, onda sam master (smera i zanimanja koje odaberem). Po starom bih bio valjda magistar.  E, doktor pre i doktor sada je valjda isto.

I ako ima¹ komplekse, onda ispi¹e¹ sve diplome, umesto samo poslednjeg zvanja.

Ima kvaka, zavr¹i¹ neki ¹iæu-miæu privatni faks i onda master na FONu i slièno, i vodi ti se samo poslednja diploma, prikrije¹ sramnu istoriju ¹kolovanja.

i onda te sjebe #vucicupederu i radis u lelekomu za smanjenu platu ... a takav kadar ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Pazi Petre, ti zna¹ puno i to ti je vi¹e nego dobra zamena za neko formalno obrazovanje, ali tvoja glavna poslovna sposobnost je da iscedi¹ od gazde ¹to vi¹e para za ¹to manje rada, a menja¹ firme èe¹æe nego èarape... :o ;D ©ta misli¹ ¹ta æe da se desi kad dovoljno poslodavaca bude èulo za tebe... ? :o :P ;D