Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

Ostoja

@ Uff
Pita Tina kako æe se zvati tvoja nova pred¹kolska ustanova...
[rofl] [rofl] :o
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF


Ostoja

Auuuu, u ¹ta li æe da odrastu...
[neampojma] [neampojma] [ludak]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

Anita je imala 8, Dimitrije 4 godine kad su nauèili da padaju sa motora... ;D

UFF

da li je Anita i dalje zaljubljena u mene? :D

sto samo Dimitrija dovodis? ccc


OKi

#12826
Lego mi ovaj tekst, dragog mi pisca, Mome Kapora! Ba¹ me lepo nasmeja, a naravno sa svojih 50 ljeta naðoh se  ;D

>>> Kad uðete u izvesne godine, ¹to za èoveka va¹ih godina i nisu neke godine, najpre primeæujete da su vam novine sve dalje a ruke sve kraæe. Taènije, ¹to je èovek stariji, slova su mu sve sitnija a problemi sve krupniji.
       Uputstva za upotrebu lekova, na primer, toliko su sitno ¹tampana da ih mogu, bez lupe, proèitati samo mladi i zdravi, kojima lekovi nisu ni potrebni.
Ipak, mnogi moji vr¹njaci kriju svoju æoravost jer se te¹ko opra¹taju od najboljih godina (najboljih, za ¹ta?), ¹to nije moj sluèaj. Najveæi deo dana tako, provodim tra¾eæi naoèare s kojima æu pronaæi druge naoèare, koje su mi, inaèe, na èelu.
       U kafanama se javljam ljudima sa kojima ne govorim i vidim o kome se radi tek kad poènemo da se ljubimo. Na ulici prolazim pokraj prijatelja bez pozdrava, pa oni misle ili da sam ljut na njih ili da sam se zbog neèega uobrazio.
Kako da im objasnim da ih ne vidim ba¹ najjasnije, a da ipak ne mogu da oko vrata obesim tablu s natpisom: JA SAM ÆORAV.

Ipak, ta æoravost ima i dobre strane: onome ko ne vidi najbolje sve ¾ene su lepe, a svet je neprestano u ru¾ièastoj izmaglici.

       Naravno, starost ima i svojih velikih prednosti; na pla¾ama ne morate da skaèete u more sa smrtonosnih visina, da ronite ili da plivate leptir stilom da biste osvojili neèije srce.
       Mo¾ete mirno da otplivate do prvog èamca i da sve vreme ostanete u vodi dr¾eæi se za konopac od sidra. Ne morate da budete ni ¹armantni, niti da osvajate mlade lepotice; dovoljno je samo da pomislite da vam mogu biti unuke. <<<

Dobro te ne re¹e ni¹ta za motor ina¹e ne bi bi na stranici  ;D
Nisam na¹ao bolje mesto, a ipak nije za BULSHIT  :P

bucko


Lazic

Citat: Boban_m poslato 13 Jun, 2016, 03:20
La vita e bella...s motorom. Nedeljno kuliranje u baru, cakre mi se otvorile od kako jasem ponovo.
Ja se dve godine pitam, koji ti je... ;D

Lazic


PECA BMW

prica tvog zivota  (doduse iz podruma)
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Jecko

U avgustu dobijam mesec dana probno kao asst. direktora rekreacije.... Ako prodjem, dobijam poziciju...

Drzite mi palceve  [panic]

BOKYBOY

Citat: Jecko poslato 13 Jun, 2016, 13:36
U avgustu dobijam mesec dana probno kao asst. direktora rekreacije.... Ako prodjem, dobijam poziciju...

Drzite mi palceve  [panic]



misa-pei

Obradovale me slike koje nisam znao da postoje...

Moto skup u Beloj Crkvi, 2002. Ljilja i ja primetno mlaði, mr¹aviji, ali je najva¾niji meni najdra¾i motor od svih koje sam imao, Kawa Z 1000 J. Pokojni Krak iz Panèeva mi je napravio nosaè za kofere dan pre jednog puta. Savr¹eno su trajali godinama. Na slici je i Verner, "na¹ ©vaba". Èovek je o¾enio Belocrkvanku, ona sedi u Nemaèkoj, a on leto provodi u Srbiji. Ako neko zna ¹ta je s njim, neka mi javi.






Država je najveći neprijatelj naroda

Biker-Boy

Imao sam istu takvu "Vega" belu kacigu, bas negde u to vreme, samo sto sam ja sanjao Z1000, a vozio se eMZejac :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Mi¹o, kila¾a se lako re¹ava sa sat ¹etnje na dan... :-*


Citat: PECA BMW poslato 13 Jun, 2016, 13:32
prica tvog zivota  (doduse iz podruma)
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] da jbt... :D

DebeliZmaj

napishesh jedan post u temi
ne pomenesh nikog po imenu
ali svi se dakle sloze ko je
``cmaroljub`` ... i kuckaju
o tome poruke i poruke i
poruke ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 14 Jun, 2016, 15:02
Pih, opet ti pro¹ao ban... ;D

Slutim, po svemu sudeci, da dolazi i sledeci ;D