Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: balcan girl poslato 08 Jun, 2016, 17:01
jes vala u srbiji su svi etnièko èisti :D pa i debeli zmaj :D kad bi smo se zezali :D pa nisu ovde turci 500 godina drkali isto kao i sva ostala vojska koja je ovde prosla :D aham vazi :D

A ¹ta ako su u stvari dana¹nji Turci u stvari potomci Srba?
©to se uvek polazi sa stanovi¹ta da su Srbi najebali umesto jebali? :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

DebeliZmaj

seeerbski se govorio kao zvanican jezik na turkome dvoru
gde je dobar deo sluzbenika bio a ovih prostora ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

bi smo, æe mo, æe te. sve je to vezano. ko srbi i turci ;D

Biker-Boy

Gledam danas lika kako nailazi na lezeceg policajca, skrooooz usporava, skoro staje u mestu,  i malo skrece s puta u stranu da ga sa desnim tockovima obidje, sve ovo bi bilo podnosljivo da lik ne vozi >>Land Rover Outlander<< ....jbt pa koji si kurac kupovao dzip kad nesmes ni preko jebenog lezeceg policajca da predjes ko covek  [rofl] [samoubistvo] [doh]
I feel the need..... the need for speed !!!

Hohštapler

Citat: Biker-Boy poslato 08 Jun, 2016, 20:24jbt pa koji si kurac kupovao dzip kad nesmes ni preko jebenog lezeceg policajca da predjes ko covek  [rofl] [samoubistvo] [doh]

Pa da bi jebo.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

Citat: Ho¹tapler poslato 08 Jun, 2016, 21:19
Citat: Biker-Boy poslato 08 Jun, 2016, 20:24jbt pa koji si kurac kupovao dzip kad nesmes ni preko jebenog lezeceg policajca da predjes ko covek  [rofl] [samoubistvo] [doh]

Pa da bi jebo.
Pa ako je tako smotan i u jebanju, onda nema mu pomoci, osim da ode na neku "Jebacku Akademiju" , mada i tamo bi kupio diplomu kao i kola sto je kupio  [rofl] [rofl]
I feel the need..... the need for speed !!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 08 Jun, 2016, 17:01
jes vala u srbiji su svi etnièko èisti :D pa i debeli zmaj :D kad bi smo se zezali :D pa nisu ovde turci 500 godina drkali isto kao i sva ostala vojska koja je ovde prosla :D aham vazi :D
ima nas koji jesmo...ali to nije vazno...osim da mi babau nisu jebali ni turci ni austrougari.....ostalo nije vazno.... .
cukundeda zaklao nekog bega koji je bacio oco na znu mu Maricu a ona sa cetvor dece lepo preko bosne u Liku.....Da ih turci ne bi jurili po bosni promenili prezime.....po Marici
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

steta skoro pa nikakva :)

nema ogrebotina na braniku a bio sam 101% siguran da su ono ogrebotine....









ostalo mi sad jos ove felne da resim ovde kod nas ili u svabiju....


Kostić

pijan ko medved, potero kravicu kolko je mogla da ide... bez kacige... sve mi s e zamaglilo, oslepeo, iskrivio opet lice... stoka pijana, matora, nedojebana, nei¾ivljena....

blues lajf...

Darko


mkt


Kostić

o, daa. onda sam pustio volan i drao se u zvede.... pu ¹iiiiiiii gaaaaaaaaaaaaaa mamu ti jebeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem. bolesno, da : )

eclipse4


Kostić

uistinu, pre ravno ¹es meseci, napala me smrt. to je bio onaj trenutak, kad me digla a ja nisam teo da idem, kad sam sanjao ljude visoke kao drveæe. sad , tj juèe, napala me opet. ovaj put me stisla, prekrstila mi ruke i ne pu¹ta. usro sam se ko dupe, najaèe i najgore. onda me pustila. pa jebemoj majku, maler mora de se otera.... kako oterati smrt? pa lako, sedne¹ na motor i pun gas. al pun. do koske. kolko mo¾e. pusti¹ volan i urla¹ na sav glas.



keva

bucko

Mislim da ces tako pre da je docekas nego sto ce je oteras

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 08 Jun, 2016, 23:27
osim da mi babau nisu jebali ni turci ni austrougari.....

Znao sam da si mad¾ar!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DebeliZmaj

ne ne ne .. hostapler je mazdarski jevrejin ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

ne¹to malo pre svih tih turaka i kojekakvih indijanaca, jebali su rimljani. i dan danas se 'oseti' taj rim. nikad nije ni oti¹ao sa ovih prostora, samo se pome¹ao sa ostalom buljumentom. epilog svog tog sranja je dana¹nji ljucki rod na ovim prostorima - kupusarnik.

Lazic

Nisi èesto u pravu, al' za ovo jesi... :D