Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Andreja poslato 24 Maj, 2016, 15:20
®vrljnuo si ali si pogodio 100%, oborio ga preko osovine :D
To i ka¾em, deluje nemoguæe da se obori do kraja... Svojevremeno sam uzalud poku¹avo da klepetelo oborim do kraja, odustao sam kad mi je Doktor pokazao prednji toèak koji je i¹ao preko ivice... :o ;D Samo sam rekao, zajebi... ;D

Andreja

Evo kad smo i¹li na more, ZX7R i moj GPZ :D





Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

E ba¹ tako... ;D A sad zamisli paranoju sa gumom 90/90/21 kad vidi¹ da ide preko ivice... :o ;D

Andreja

Ma nema ¹anse... Prvo æe da stru¾e retrovizor beton pa tek onda ivica prednje 21" gume :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Boban_m

Moze, moze, ali ako je izduvana. Ne moras ni da obaras  ;D

BOKYBOY

#12445
Citat: Andreja poslato 24 Maj, 2016, 15:20
®vrljnuo si ali si pogodio 100%, oborio ga preko osovine :D
[rofl]
...ma nece osovina da kaci mamu joj...prvo nogostop tj onaj kurcic ispod njega,vec sam ga sastrugao posteno... ;D
..a i zavisi do gume,ona pilot road se obori do ivice na dva skretanja...a ova power dubokaaaa...do kraja mozes samo na stazi... [panic]

Andreja

Ka¾e meni Muhamed "spalio si mi èizmu", reko kog ðavola, znam da su ljudi ranije prièali kako im saputnici stru¾u obuæom asfalt, mislio sam da kenjaju... Pokaza mi deèkonja ðon a ono stvarno, oborio sam mu malo ivicu :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Citat: Andreja poslato 24 Maj, 2016, 15:35
Ma nema ¹anse... Prvo æe da stru¾e retrovizor beton pa tek onda ivica prednje 21" gume :)
Hehehe, imam vi¹e svedoka, Pitaj Doktora(to mu je nik), on mi je i skrenuo pa¾nju inaèe bi ja jo¹ poku¹avao... ;D Ja mu se ¾alio kako nemam muda da ga oborim jo¹ to malo, smeje se on i ka¾e, opusti se, pogledaj prednju... :o ;D

@Boban:
Taj vikend sam bio na Goliji, èak sam i prepumpao gume za off... Sluèajno... :o Kreten... ;D

BOKYBOY

Citat: Laziæ poslato 24 Maj, 2016, 15:45
Citat: Andreja poslato 24 Maj, 2016, 15:35
Ma nema ¹anse... Prvo æe da stru¾e retrovizor beton pa tek onda ivica prednje 21" gume :)
Hehehe, imam vi¹e svedoka, Pitaj Doktora(to mu je nik), on mi je i skrenuo pa¾nju inaèe bi ja jo¹ poku¹avao... ;D

...sad si dinodzetiran...probaj ponovo... [djavo]

Lazic


BOKYBOY

#12450
Citat: Laziæ poslato 24 Maj, 2016, 15:48
Jesi lood, dizginem... ;D

...e a bez zezanja,izmamilo mi KLEpetalo osmeh onaj dan kod Gorana,preko novog mosta PRRR,PRRR i cas posla si na 150...hehehe... [thumb_up]







sent from Philips Pegla using 220V...

Lazic

Za 20 godina star motor koji mene trpi 7 godina, skroz je ok... ;D [cheers]

Kostić

moje gume imaju èiken strip, al se ne seæam da me neko prejebo u krivini :-P

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 24 Maj, 2016, 17:06
moje gume imaju èiken strip, al se ne seæam da me neko prejebo u krivini :-P

...jeste...al dok stojis pored puta... :P ...a moramo da probamo deda-Kawu do Ralje cim ga registrujes... [dancing]

Kostić

kravu jok, krava samo za penzionersko u¾ivanje. traktor uvek ;D

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 24 Maj, 2016, 17:09
kravu jok, krava samo za penzionersko u¾ivanje ;D

...aham... [zvizdi]

Kostić


Darko

Citat: kosta66 poslato 24 Maj, 2016, 17:06
moje gume imaju èiken strip, al se ne seæam da me neko prejebo u krivini :-P

Ahahahah...

Aj sad se lepo vrati stranu dve unazad pa lepo ponovo provitaj sta sam napisao ... Ako nemas odgovor - sve ok

Kostić

ne mogu, moram u ¹umu na trening. oæu lepo da preskoèim one zaskoèice za krosiæe ;)

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell