Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

nego, da ðavo ne odnese ¹alu u koprive, (da se ne oma¹i jedan dan zbog zajebancije i dokazivanja) ja volim da ga prcam zbog te njegove dragane, al kad sam video ono na mostu, svatio sam da preterujem, te se izvinjavam na¹em Daretu javno, uz jednu laku - pusti kostiæa da sere, a ti ne preteruj. nit si glup, nit je taèno, da ne zna¹ da vozi¹. nit si ti rosi, nit je ko od nas markez. dobar si ti zajebant. :*

Darko

Hahahahah...

Pa ja bih voleo da mene ima ko da nauci , tako ko ja tebe za zmigavce , kako se ulazi u krivinu , kojom brzinom i kad treba da se koci , al ne sretoh nekog dobrog ucitelja jos... Svi ste trkaci kad sednemo u kafanu posle , i ovako za tastaturom...

Nego , to tako krene zajebancija od jednog i dog dodje do desetog bude ne zna sa se popne na motor.. Dzabe , etiketa mi je vec dodeljena , nego se ja nesto ne obazirem na to...

Video si par puta da kocim u krivinu ( ne znam sto je to toliko wooow , ne znas put , preteras , malo prikocis i to je to ...) , ali si isto tako par puta video voznju na ivici ( kad smk isli kod Gase da snimamo spot , ti na mostu itd itd...) ali o tome se ne prica , ili se prica isto u losem kontekstu "ne zna , preterao je,mogao je da padne"...

Islo smo sto puta za Ralju , i nisam primetio da je neko stigao 20 min pre mene , tako da trkaci , spustite se malo ma zemlju , daleko ste jos od GP-a...

Ima tu malo i do toga da imam mozda malo vise pameti i odgovornosti ... Imam decu koja me trebaju , ne bih vileo sad u ove godine da se izlomim zbog dokazivanja , a i nemam sponzore ( sponzoruse) tako da mi kupe delove i opremu ako padnem ;)

Opusti se... Ja i fantom vozismo do Ralje 80,90 max ceo put , i nista manje nismo uzivali ...

Darko

A sad se setih , jednom kad smo isli u sumu ja ti i Djole , ako se dobro secam , Djole je izleteo s puta , isto je mogao da padne i to lepo da padne ... Pa ti to nikad nisi spomenuo... Nego te ja prcam za realne stvari i zbog toga sto nemas s cim da mi vratis , vatas se za svakakve gluporije i sitnice....

Nego , sreca pa te znam pusko kad si pistolj bila ...

A i ocigledno si zaboravio da su tebe izvlacili iz jarka u Debrcu , a ne mene ;)

TEEfqd

sto ne slikate obojica zadnju gumu da ga izmerite kako treba, ovo sve ostalo je rekla kazala :D

TEEfqd

da budem konkretniji malo ovo me interesuje



:D

Lazic

E takvi migavci mi trebaju, original za klepetalo... :D

Darko

Haahhahaah ....ja moje sredim ovako





PS - redshadow , sta bre rekla kazala , 10 manijaka mu izvlacilo motor iz jarka u debrcu.. Ako se ne varam postoji i video zapis... ;)

TEEfqd

Citat: Darko poslato 24 Maj, 2016, 13:00
Haahhahaah ....ja moje sredim ovako





PS - redshadow , sta bre rekla kazala , 10 manijaka mu izvlacilo motor iz jarka u debrcu.. Ako se ne varam postoji i video zapis... ;)



i ja ga isto brijem da izgleda veci :D

Andreja

©to bih ja voleo da umem da peglam kao vi...  :(
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Darko


Joker

Citat: redshadow poslato 24 Maj, 2016, 12:44
sto ne slikate obojica zadnju gumu da ga izmerite kako treba, ovo sve ostalo je rekla kazala :D

Ne burazeru zadnju, prednja se slika... :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Andreja







Valja li? Od nedelje :) Na drugoj slici se vidi malo bolje. Na zadnjoj gumi se ne vidi zato ¹to...  [flashing]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

BOKYBOY

#12432
...tako i Jeca (Kalesin) i ja pre neki dan...uzivancija,laganica do Raljice...
kako je dobro kada se vozis sa nekim normalnim...
a falio nam Castor itekako...
nigde nismo presli 80-90...u krivini... [zvizdi]
jebes to dokazivanje i obaranje do ivice...i cija je pisa veca...
ionako imam malu (pishu) cim vozim litru... :)



Andreja

Brate ima¹ 2cm do kraja gume, to se ne slika :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

BOKYBOY

Citat: Andreja poslato 24 Maj, 2016, 15:03
Brate ima¹ 2cm do kraja gume, to se ne slika :D

...pa naravno...u tome i jeste poenta...i treba da ima toliko...ne brze od zivota... [nono] (a u desnu padao malo vise jbg)

mrle


Andreja

Editovao si poruku Boki :D

Svi imamo male pi¹e, zato i kaèimo slike guma :D

Mrle, mislim da ta guma ni ne mo¾e mnogo dalje, takav joj je oblik, "lomi" se naglo.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mrle


Lazic

Citat: Andreja poslato 24 Maj, 2016, 15:03
Brate ima¹ 2cm do kraja gume, to se ne slika :D
Jes' da sam ¾vrljnuo rukom, ali to bi bio neki ovakav ugao... :o ;D

http://s33.postimg.org/mv5bqr7pb/bokichkstrp.jpg

Andreja

®vrljnuo si ali si pogodio 100%, oborio ga preko osovine :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D