Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

krivo mu je ¹to sam mu reko da ne divlja i da se ne dokazuje drugovima, jer je umalo pao dole na mostu. heh.

niki64





Prvi put sa unukom na pecanju, neprocenjivo
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Kostić

a ti zelena pijanduro, ne filozofiraj mnogo, ima ti jo¹ mnogo toga da nauèi¹ od tih iz èetresprve.

DebeliZmaj

mUFF .. dakle vreme da krenesh da primash:) malo razbijesh
monotoniju ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

ne nego je vreme tebe da naguzim za promenu :)

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Andreja

1941. kad je Kosta poèeo da vozi motore nije postojalo "dugme" za ga¹enje migavaca veæ se polugica vraæala na sredinu. Znam jer uglavnom i vozim motore iz 1941. (na XTu nemam dugme za ga¹enje migavaca).
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

DebeliZmaj

kad je Krkobabic stariji,
bio mlad decko, ono
u vreme dinosaurusa
zamalo ga kole nije
zgazio ... :) itd itd itd
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Bori¹a

jel se svetla pale na dugme ili automatski?

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

DebeliZmaj

alo bre...
ubacish svetju
u fenjer i lagano
ispred motora
:)))
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hohštapler

Citat: UFF poslato 24 Maj, 2016, 00:23
jebem i ja od 18te pa mi je sex i dalje isti, metni, izvadi, metni...

..al se kladim da vi¹e ne mo¾e¹ 3x za redom... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

Nije bitno sto 1941.e nije bilo dugme ... Radnja se desava 2015-e kada dugme postoji ;) pri tom , ni motor mu nije bio iz 1941-e nego bik , iz 2001-e... 

Lazic

Citat: MIGE poslato 23 Maj, 2016, 21:33
Citat: Ivan1979 poslato 23 Maj, 2016, 21:08
Navatao net na severnom polu jeeee [yahoo] [yahoo] [yahoo]
[neampojma]
Mige ne prati¹ na èasu, Ivan123456 gaca po blatu do kolena u Sibiru... ;D





Citat: UFF poslato 24 Maj, 2016, 00:23
Citat: Darko poslato 23 Maj, 2016, 20:32
ovo je zasluzilo mesto i ovde ... smejem se 15 min ...


jednom se ja vracam od nekud i prolazim pored Koletove zgrade .. Kole taman dosao od neke voznje i on ... popeo se na trotoar i , kako je dao desni zmigavac kad se iskljucivao iz saobracaja , sad gura prekidac u levo .. naravno , pretera u guranju , pa se pali levi zmigavac ... sa onim drljavim rukavicama opet gura desno , kad ne lezi vraze , pali se desni zmigavac ( ne moze da ga usteluje da pogodi sredinu ... ) 

ja posmatram budalu 10 min i pitam ga : "a sta to pokusavas Kole?"

a on meni odgovara : "pa da ugasim ovajh jebeni zmigavac"  sad vec ljutito...

ja sidjem s motora i pokazem mu da se migavac gasi pritiskom prekidaca "unutra" a ne vracanjem levo ili desno ...

i dan danas se secam tog ozarenog pogleda i "NE SERIIIII"  ... coveku samj otkrio Ameriku !!!

eto ... i danas taj Kole jebivetar meni kaze "kad sam ja vozio motore ti nisi bio ni u mudima"   ...

e moj Kole , kad sam ja gasio zmigavce na Yamahi , ti nisi znao gde su zmigavci na motorima ...

jebala te yamaha i minusi i rosi isveupickumaterinu   

hahahahhahahaha


[rofl] [rofl] [rofl] ovo mora u anale za sve one koji kenjaju o stazu i misle da je to najvaznije
evo meni se vec blizi ecenija na motoru a nisam naucio nista vise nego sto sam za prve 3 godine

poenta je ako se posvetis mozes sve jako brzo da savladas i dodjes do nekog nivoa
iznad toga treba mnoioooogo vise rada za vrlo malo rezulatata i to vazi za sve u zivotu, zato zajebite te price ja vozim od 1941e i slicno

jebem i ja od 18te pa mi je sex i dalje isti, metni, izvadi, metni...
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Umesto da se guzi¹ sa zmajem, probaj da metne¹ i ne vadi¹... :o ;D Mo¾e i zmaju ako si ba¹ zapeo... ;D

Andreja

Citat: Darko poslato 24 Maj, 2016, 08:50
Nije bitno sto 1941.e nije bilo dugme ... Radnja se desava 2015-e kada dugme postoji ;) pri tom , ni motor mu nije bio iz 1941-e nego bik , iz 2001-e... 

Ali on je naavikaaoooo na motore iz 1941.  [rofl]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

Citat: Ho¹tapler poslato 24 Maj, 2016, 08:38
Citat: UFF poslato 24 Maj, 2016, 00:23
jebem i ja od 18te pa mi je sex i dalje isti, metni, izvadi, metni...

..al se kladim da vi¹e ne mo¾e¹ 3x za redom... ;)

mogu i 4
ako je njih 4

sto bi jednu istu roko 3x za redom?  [neampojma]

kad odradis odradio si je sta tu ima da se ponavlja isti dan?  [rofl]

Kostić

on da ume da odredi putanju u odnosu na krivinu i brzinu ulaska, ne bi koèio u sred iste again i again i again... onda se napravi pametan, pa oæe da se doka¾e i dobije most scenario. aj ¹to je sebe ugrozio, al za¹to ja da ga preskaèem.... inaèe motori iz èetresprve isto imaju dva toèka i tra¾e pravilan ulaz u krivinu, kao i moderni motori.


he he, nikad, al nikad nemoj da se dokazuje¹ drugima : )

Lazic


Kostić

Citat: Laziæ poslato 24 Maj, 2016, 10:39
Samo sebi... ;D

o, daa ;D

bajdvej, je se nisam rodio nauèen ko ti mladi pitomci : ) al da sam se muèio sa migavcima - jesam. i fala mu ko bratu, ¹to mi je pokazao kako se gase ;)

Kostić

al toliko crkava ¹to ga jebem za krivine, da me sisa nije zvao da se vozimo, nego zbao fantoma. ka¾e ja sam spor. ahah! nego, nije fer, ne mo¾e sam da se brani bez njegove ispektorke dragane. ustvari mo¾e, ipak se on rodio nauèen : )