Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Citat: Darko poslato 22 Maj, 2016, 14:45
Udjoh i ja u 21.vek ...o gledanje moto gp-a.....hahahaha




Si uzo HD paket?? Mi gledamo kod drugara na HD, sad kad gledam kod kuce na obicnom SK ko da imam kataraktu :P
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Serpente









mada mi ovo samo u startu izmamilo osmeh posle 2km nije bilo bas smesno :D
Be the change you want to see in the world!

Darko

@ hostapler - pa bre , imam SBB , osnovni paket , od jedno 80ak kanala ... Jos nisam dobio risiver za hd kanale , ali fora je sto ima jedno 30 ak kanala koji , ne znam na koju foru , postoje na onom DTV modu ( oni su tu placao ne placao sbb ) , i naravno medju njima i sk1,2,3 ...  I jos , ovo je neki fox ili vox ( jebem li ga ) kod klinaca u sobi , pa sam se stekao kod njih da gledam trku ... Ja cu uzeti sebi 49 inca i taman ce do tad da mi donesu ovi iz sbb-a i risiver , pa ce tek tada gledanje biti full...

Inace , kad sam presao posle iz decije sobe i pogledao sliku na tv-u u dnevnoj - totalno prava rec - katarakta ! Hahahah


Kostić

Citat: Serpente poslato 22 Maj, 2016, 23:46








mada mi ovo samo u startu izmamilo osmeh posle 2km nije bilo bas smesno :D

[facepalm] ;D ;D

Hohštapler

Citat: Darko poslato 23 Maj, 2016, 00:49
@ hostapler - pa bre , imam SBB , osnovni paket , od jedno 80ak kanala ... Jos nisam dobio risiver za hd kanale , ali fora je sto ima jedno 30 ak kanala koji , ne znam na koju foru , postoje na onom DTV modu ( oni su tu placao ne placao sbb ) , i naravno medju njima i sk1,2,3 ...  I jos , ovo je neki fox ili vox ( jebem li ga ) kod klinaca u sobi , pa sam se stekao kod njih da gledam trku ... Ja cu uzeti sebi 49 inca i taman ce do tad da mi donesu ovi iz sbb-a i risiver , pa ce tek tada gledanje biti full...

Inace , kad sam presao posle iz decije sobe i pogledao sliku na tv-u u dnevnoj - totalno prava rec - katarakta ! Hahahah



To ti prièam! :D
Mi gledamo warm up na HDu, pa dok èekamo 11h i moto3 vratimo na obièan SK3 i po¹to ima ona opcija vraæanja 72 sata pustimo kvalifikacije, mutno  ti bude, pixeli ko ¹oljica za kafu! :D
Pa se vratimo na HD da gledamo trku... aaaa..... melem...
Jo¹ on ima neki ludaèki TV, ogroman, fensi ¹mensi... plus sraund saund u sobi i onda ovi novi efekti koje su uveli kad menjaju kameru koje ni ne èuje¹ na obiènom TVu -  do¾ivljaj! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Sve smi¹ljeno samo da se ne izaðe napolje u svet... :o :P ;D

Lazic

Danas sam saznao da sam u stvari ceo ¾ivot ðubre i olo¹, jo¹ me boli stomak od smeha... ;D A mo¾da i jesam... :o ;D Al' opet sme¹no... ;D

BOKYBOY

Citat: Laziæ poslato 23 Maj, 2016, 16:26
Danas sam saznao da sam u stvari ceo ¾ivot ðubre i olo¹...

...eee,Laki...pa toliko si godina ovde na forumu i nisi nas pitao... [zvizdi]

Lazic


Hohštapler

Citat: BOKYBOY poslato 23 Maj, 2016, 16:38
Citat: Laziæ poslato 23 Maj, 2016, 16:26
Danas sam saznao da sam u stvari ceo ¾ivot ðubre i olo¹...

...eee,Laki...pa toliko si godina ovde na forumu i nisi nas pitao... [zvizdi]
[rofl] [rofl]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

DebeliZmaj

ne laki
boky je talog
olos itd ... samo
ne sme kaze
sta radi ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Darko

ovo je zasluzilo mesto i ovde ... smejem se 15 min ...


jednom se ja vracam od nekud i prolazim pored Koletove zgrade .. Kole taman dosao od neke voznje i on ... popeo se na trotoar i , kako je dao desni zmigavac kad se iskljucivao iz saobracaja , sad gura prekidac u levo .. naravno , pretera u guranju , pa se pali levi zmigavac ... sa onim drljavim rukavicama opet gura desno , kad ne lezi vraze , pali se desni zmigavac ( ne moze da ga usteluje da pogodi sredinu ... ) 

ja posmatram budalu 10 min i pitam ga : "a sta to pokusavas Kole?"

a on meni odgovara : "pa da ugasim ovajh jebeni zmigavac"  sad vec ljutito...

ja sidjem s motora i pokazem mu da se migavac gasi pritiskom prekidaca "unutra" a ne vracanjem levo ili desno ...

i dan danas se secam tog ozarenog pogleda i "NE SERIIIII"  ... coveku samj otkrio Ameriku !!!

eto ... i danas taj Kole jebivetar meni kaze "kad sam ja vozio motore ti nisi bio ni u mudima"   ...

e moj Kole , kad sam ja gasio zmigavce na Yamahi , ti nisi znao gde su zmigavci na motorima ...

jebala te yamaha i minusi i rosi isveupickumaterinu   

hahahahhahahaha

DebeliZmaj

on kadje vozio...
nisupostojali
migavci ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Ivan1979

Navatao net na severnom polu jeeee [yahoo] [yahoo] [yahoo]

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

Citat: Ivan1979 poslato 23 Maj, 2016, 21:08
Navatao net na severnom polu jeeee [yahoo] [yahoo] [yahoo]
El ladno? Al standard jbg... :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4


MIGE


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

Citat: Darko poslato 23 Maj, 2016, 20:32
ovo je zasluzilo mesto i ovde ... smejem se 15 min ...


jednom se ja vracam od nekud i prolazim pored Koletove zgrade .. Kole taman dosao od neke voznje i on ... popeo se na trotoar i , kako je dao desni zmigavac kad se iskljucivao iz saobracaja , sad gura prekidac u levo .. naravno , pretera u guranju , pa se pali levi zmigavac ... sa onim drljavim rukavicama opet gura desno , kad ne lezi vraze , pali se desni zmigavac ( ne moze da ga usteluje da pogodi sredinu ... )  

ja posmatram budalu 10 min i pitam ga : "a sta to pokusavas Kole?"

a on meni odgovara : "pa da ugasim ovajh jebeni zmigavac"  sad vec ljutito...

ja sidjem s motora i pokazem mu da se migavac gasi pritiskom prekidaca "unutra" a ne vracanjem levo ili desno ...

i dan danas se secam tog ozarenog pogleda i "NE SERIIIII"  ... coveku samj otkrio Ameriku !!!

eto ... i danas taj Kole jebivetar meni kaze "kad sam ja vozio motore ti nisi bio ni u mudima"   ...

e moj Kole , kad sam ja gasio zmigavce na Yamahi , ti nisi znao gde su zmigavci na motorima ...

jebala te yamaha i minusi i rosi isveupickumaterinu  

hahahahhahahaha


[rofl] [rofl] [rofl] ovo mora u anale za sve one koji kenjaju o stazu i misle da je to najvaznije
evo meni se vec blizi ecenija na motoru a nisam naucio nista vise nego sto sam za prve 3 godine

poenta je ako se posvetis mozes sve jako brzo da savladas i dodjes do nekog nivoa
iznad toga treba mnoioooogo vise rada za vrlo malo rezulatata i to vazi za sve u zivotu, zato zajebite te price ja vozim od 1941e i slicno

jebem i ja od 18te pa mi je sex i dalje isti, metni, izvadi, metni...