Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mrle

samo vi budite jedni uz druge (gejovi).

Jo¹ 25 minuta...

manje bre, dr¾avna firma i jo¹ petak, a ja d¾omba... ko ostaje do 16h

ЯЭВОЛУТИОН

dosla danas cestitka da se javim u sud radi izjasnjenja....optuzen sam da kradem....struju...i to samo zato sto im nisam dao da ceprkaju po ormanu, jer su poslednji put sranje napravili.....mogu struju da citaju ali im orman ne dam da otvaraju....inace su mi racuni po 6500 i leti i zimi....neki put 7000 kad preteram sa klimom....i kad ja zahtevam da mi promene sat oni nece, ali zato hoce da prcaju oko sata...prosli put mi spalili pola uredjaja...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

banevuk

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 April, 2016, 20:37
dosla danas cestitka da se javim u sud radi izjasnjenja....optuzen sam da kradem....struju...i to samo zato sto im nisam dao da ceprkaju po ormanu, jer su poslednji put sranje napravili.....mogu struju da citaju ali im orman ne dam da otvaraju....inace su mi racuni po 6500 i leti i zimi....neki put 7000 kad preteram sa klimom....i kad ja zahtevam da mi promene sat oni nece, ali zato hoce da prcaju oko sata...prosli put mi spalili pola uredjaja...
Izmestiæe ti sat na banderu van privatnog poseda.Sada to rade posle najmanje sumnje u bilo kakvu sumnju na neku neregularnost. U tom sluèaju verovatno i stavka "ljubaznost"   [rofl] [rofl] [rofl] verovatno si ih napu¹io samo tako  [srednjiprst] [srednjiprst] naranio  [govance] [govance] [govance][cheers] [cheers] [rofl] [rofl] [rofl]

eclipse4

sad mi je  reko drug (to jest pre par dana)  iz "strujnog odeljenja" ;) znaci sada treba svi da iznesemo strujomere ispred kuce,sto kosta 300e...ali da bi to izbegao,on ce me tuziti anonimno da kradem struju,oni ce upasti nocu u dvoriste i nece naci nista...pa ce me za nedelju dana opet tuziti i opet ce upasti...posle treceg puta ce sami izneti strujomer napolje da bi merili dljinski i tako se uvere da ne kradem....na kraju cu usparati 300e.....daj boze ad uspe,on kaze da je sigurica jer nisam prvi kome ce to biti radjeno.

banevuk

Citat: eclipse4 poslato 22 April, 2016, 22:38
sad mi je  reko drug (to jest pre par dana)  iz "strujnog odeljenja" ;) znaci sada treba svi da iznesemo strujomere ispred kuce,sto kosta 300e...ali da bi to izbegao,on ce me tuziti anonimno da kradem struju,oni ce upasti nocu u dvoriste i nece naci nista...pa ce me za nedelju dana opet tuziti i opet ce upasti...posle treceg puta ce sami izneti strujomer napolje da bi merili dljinski i tako se uvere da ne kradem....na kraju cu usparati 300e.....daj boze ad uspe,on kaze da je sigurica jer nisam prvi kome ce to biti radjeno.
Ne bi da èaèka¹ meèku.Najveæa sranja su se desila iz najboljih namera

eclipse4

Ma boli me cose ne kradem je sta ako me prijavi za kradju,nek upadnu kad oce.....bitno mi je da necu da dam 300e drzavi,ko ih jebe ni ja nista od njih gratis ne dobijam.

Gavrolini

Slika govori sve, i ne samo danas vec svaki dan :)


Mik

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 April, 2016, 20:37
dosla danas cestitka da se javim u sud radi izjasnjenja....optuzen sam da kradem....struju...i to samo zato sto im nisam dao da ceprkaju po ormanu, jer su poslednji put sranje napravili.....mogu struju da citaju ali im orman ne dam da otvaraju....inace su mi racuni po 6500 i leti i zimi....neki put 7000 kad preteram sa klimom....i kad ja zahtevam da mi promene sat oni nece, ali zato hoce da prcaju oko sata...prosli put mi spalili pola uredjaja...

Koliko ja znam (al' ne moj da mi verujes, nisam siguran), sat je sad (po nekom novom ... zakonu, propisu) njihov. (Ako rikne menjaju ga oni besplatno, ako je na ulici pa ga razvale huligani opet menjaju oni itd.)  [neampojma]

Jecko

Ujutru, pravac nazad u toplu Arapsku.....bem ti zimu i kisu u Aprilu....

DebeliZmaj

mik ... dakle ako je na ulici i neki anonimni ludak ga spuca sacmarom oni
ga menjaju ... :) .. patron je 2e maximalno pa uzmi racunicu...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Mik

Citat: DebeliZmaj poslato 23 April, 2016, 01:10
mik ... dakle ako je na ulici i neki anonimni ludak ga spuca sacmarom oni
ga menjaju ... :) .. patron je 2e maximalno pa uzmi racunicu...


Ako je strujomer njihov (mislim da je tako, al' nisam siguran), onda je to njihov problem, ako vec insistiraju da se strujomeri nalaze na spoljnoj strani zgrade/kuce.

DebeliZmaj

ma najbolje je na stub ... libu te skroz za njega ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mi¹ko_kolo

Citat: Mik poslato 23 April, 2016, 00:58

Koliko ja znam (al' ne moj da mi verujes, nisam siguran), sat je sad (po nekom novom ... zakonu, propisu) njihov. (Ako rikne menjaju ga oni besplatno, ako je na ulici pa ga razvale huligani opet menjaju oni itd.)  [neampojma]

Taj zakon va¾i mnooogo godina unazad. Tvoja je obaveza da kupi¹ strujomer i posle toga se odrièe¹ u njihovu korist. Naravno da je njihova obaveza da ga menjaju ili poprave ako ne¹to nije u redu. Za vodomere je bolja stvar, oni su du¾ni da ti svakih pet godina stave novi. Samo ¹to to vrlo malo ljudi zna. I ja sam sluèajno saznao, jer su hteli da mi naplate neki sulud iznos za vodu, pa se neki njihov referent u raspravi sa mnom izlanuo za to.

mareskin

Meni se strujomer nalazi u hodniku. Sada imaju obavezu da fotografišu strujomer prilikom očitavanja da ne bi bilo umanjenih prijava. Kod mene to može malo teže. Tako da godinama javljam stanje brojila. Ne pada mi na pamet da plaćam izmeštanje strujomera na banderu.
Meni je to malo bez veze da bude na nekoj banderi napolju. Svako može da gleda tvoju potrošnju, a i ono čudo je nisko može svako da ošteti.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

BOKYBOY

#11855
...za mesec-dva gotov jos jedan stancic za izdavanje od 40-tak kvm...
...taman neka otplacuje raticu kredita od jeseni....
...za novog ljubimca na dva tocka...  [dancing] [dancing] [dancing]










Hohštapler

Citat: BOKYBOY poslato 23 April, 2016, 09:57
...za mesec-dva gotov jos jedan stancic za izdavanje od 40-tak kvm...
...taman neka otplacuje raticu kredita od jeseni....
...za novog ljubimca na dva tocka...  [dancing] [dancing] [dancing]


©ta planira¹ da uzme¹?? :)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

Citat: Ho¹tapler poslato 23 April, 2016, 10:27
Citat: BOKYBOY poslato 23 April, 2016, 09:57
...za mesec-dva gotov jos jedan stancic za izdavanje od 40-tak kvm...
...taman neka otplacuje raticu kredita od jeseni....
...za novog ljubimca na dva tocka...  [dancing] [dancing] [dancing]


©ta planira¹ da uzme¹?? :)

...polako...cuce se...da ne pricam nista...  ;) ...ali ce biti besno...i crno (zeleno)... [panic]

Grof

Citat: BOKYBOY poslato 23 April, 2016, 10:33
Citat: Ho¹tapler poslato 23 April, 2016, 10:27
Citat: BOKYBOY poslato 23 April, 2016, 09:57
...za mesec-dva gotov jos jedan stancic za izdavanje od 40-tak kvm...
...taman neka otplacuje raticu kredita od jeseni....
...za novog ljubimca na dva tocka...  [dancing] [dancing] [dancing]




©ta planira¹ da uzme¹?? :)

...polako...cuce se...da ne pricam nista...  ;) ...ali ce biti besno i velike kubikaze...

... ovo ko ja da sam pisao..... :D

BOKYBOY

Citat: Grof poslato 23 April, 2016, 10:34
Citat: BOKYBOY poslato 23 April, 2016, 10:33
Citat: Ho¹tapler poslato 23 April, 2016, 10:27
Citat: BOKYBOY poslato 23 April, 2016, 09:57
...za mesec-dva gotov jos jedan stancic za izdavanje od 40-tak kvm...
...taman neka otplacuje raticu kredita od jeseni....
...za novog ljubimca na dva tocka...  [dancing] [dancing] [dancing]




©ta planira¹ da uzme¹?? :)

...polako...cuce se...da ne pricam nista...  ;) ...ali ce biti besno i velike kubikaze...

... ovo ko ja da sam pisao..... :D

......prepravio sam malo al nisam izasao iz koncepta... :P :-*