Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko

hvala ljudi , hvalaaa...

@Mrle - pa ovde kod mene , u Rakovici..

@Huricane - pa nije bas stancina , ono , trosoban je , nije lose .. imam basticu ispred , dve terase , jedna je zastakljena , mogu autom do ulaza u zgradu , tako da mi sada iznosenje i unosenje opreme i klavijatura mnogo lakse pada ;)

@Mareskin - cim pre braticu , cim preeeee  ...  ;)

perlx


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

joka


eclipse4


Joker

U sto volim ovakve stvari! Neka je Dare sa srecom, da uzivas u njemu!   [cheers] [cheers] [cheers] [vatromet]
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Manjovac_Kv

Mozda ne otvori lepo sliku preko tel sam

Pre jedno sat vremena vracam se sa posla u stan ka stutgartu autp putem kad vidim motor u sebi pomislim blago njemu kad ja malo bolje ono BG table meni odma kez na licu preticem ga otvaram prozor odma dranje zemo zemo tri prsta 😊 baja na bmw uziva ko zna mozda je i neki manijak 😃

mali_zmaj

Cestitke Darko!!! Rijesio si bitnu stavku,svaka cast!!!!
jin-jang

Darko

jos jednom , hvala svima od srca...

bas je "cudan" osecaj ...

Hohštapler

au Dare ba¹ mi drago! :)
  Jebo sliku svoju ne pamtim kad mi je neko rekao da se zbrinuo, kupio stan ili ne¹to slièno,  u poslednje vreme retkost. ..
®elim ti da bude uvek pun dece, radosti i da ga nakraju proda¹ da kupi¹ kuæicu za tebe i gospoðu kad decu izvedete na pravi put, po¾enite i poudate...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

Citat: Joker poslato 14 April, 2016, 19:51
U sto volim ovakve stvari! Neka je Dare sa srecom, da uzivas u njemu!   [cheers] [cheers] [cheers] [vatromet]
Jos tebe da izvucemo iz selendre
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

посвађам се ја јуче са фрижидером и одем да ћутим мало, кад ми на фејсу искочи порука, ал ја не видо. ок, одма потом, звони моб, онај што је умро. ало? шта ало, јеси ћорав, ај на кобаје. ај. седнем ја на канаринца и саплетем га брже-боље горе на ибарску, па за липовицу. дођем тамо, а Тоза, мој друг, одвезан. јурца по дворишту, ко пуштен са ланца. онај лудак деки, очепио неки блуз и ложи ватру. каже, ја ложим три пута. ма ложи бре и пет, само нек дими. ок, кад је напокон, после пар туборга положио ту ватру, дошле и кобаје. каже, пази много су љуте. ај ок, наплашим се ја, ал гладан сам, боле ме курац, ћу јем. да не дужим много, лади ми се нес, а и сав сам се искривио, да укратим сторију.

кобаје прво: нису љуте ал јесу љуте. наиме, пијана господа, кад су правили кобаје, испадала им љутина понегде, а понегде није, па су кобаје биле отрилике да их упоредим, па ко ја. мало накриве. но, то нама није сметало, али Тоза то не сме да једе, може после да штуца, а ионако је мало луд, а и да га не боли стомак. ипак је Тоза добар друг.

о сланини, која је била слана ко шес пута југина јаја за вечеру, код горана ономад, кад му испало кило соли на та јаја, нећу ни да почињем. ал мало, само малчице смо дали Този, да га мине жеља. после је добио лонац воде, ми убили сав туборг и тако.

Poslato iz bunkera pod ki¹obranom uz pomoæ tastature


а ово је Тоза. он може да поједе медведа на један!

http://s21.postimg.org/4h440txpj/image.jpg

DebeliZmaj

:D probam se ulogujem a ono radi ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mrle


DebeliZmaj

мрле купио си тенак ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić


DraganPavlicevic

Èestitam Darko, zaista lepa vest.Kad neko re¹i egzistencijalni problem, mora da je veoma sreæan. Siguran sam da tu tvoju radost svi mi delimo.

stilgar

Cestitke Dare 😃

eclipse4

Citat: DebeliZmaj poslato 15 April, 2016, 14:35
:D probam se ulogujem a ono radi ...


Ho¹tapler....ces da otvoris kladionicu?  [rofl] [rofl]

i napisi kvote!

Hohštapler

Citat: eclipse4 poslato 15 April, 2016, 16:13
Citat: DebeliZmaj poslato 15 April, 2016, 14:35
:D probam se ulogujem a ono radi ...


Ho¹tapler....ces da otvoris kladionicu?  [rofl] [rofl]

i napisi kvote!

Zapravo, dobra ideja... ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.