Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

ako vezes za nesto nemas opciju da se otkacis kad pozelis ako naidjes na neku rupu ili moras da kocis a ako se ne otkacis onda si pao
ovako kad je problem samo pustis kanap i cao :)

Kostić

da pa si malo strugao po viziru, lelejuao tamovamo, cimo teglio ruku kad onaj zapne da krene.... pa pre tako mo¾e¹ da padne¹ nego da ve¾e¹ pa polako.

Lazic

#11742
Citat: UFF poslato 14 April, 2016, 01:54
Citat: PECA BMW poslato 14 April, 2016, 01:51
sta bi sa motorom ?



preko zime zapekla brava na rezervoaru, to sam saznao kad sam na rezervi stigao u pancevo i na pumpi nisam mogao da otvorim rezervoar  [veryangry]


motor ispravan nije to kantasaki  [srednjiprst]
To se i meni desilo, al' sam nekako uspeo da otvorim, rasturio poklopac i napunio ga tovatnom ma¹æu... ;D Sad æe opet da proðe 7 godina dok ne zapekne... ;D Nego bre, ja kantasakija nikad jo¹ nisam ¹lepovao, èak i sa prolupalim motorom(dva puta) sam stigao kuæi... :P ;D


clutch&brake

Citat: Laziæ poslato 14 April, 2016, 10:37
Citat: UFF poslato 14 April, 2016, 01:54
Citat: PECA BMW poslato 14 April, 2016, 01:51
sta bi sa motorom ?



preko zime zapekla brava na rezervoaru, to sam saznao kad sam na rezervi stigao u pancevo i na pumpi nisam mogao da otvorim rezervoar  [veryangry]


motor ispravan nije to kantasaki  [srednjiprst]
To se i meni desilo, al' sam nekako uspeo da otvorim, rasturio poklopac i napunio ga tovatnom ma¹æu... ;D Sad æe opet da proðe 7 godina dok ne zapekne... ;D Nego bre, ja kantasakija nikad jo¹ nisam ¹lepovao, èak i sa prolupalim motorom(dva puta) sam stigao kuæi... :P ;D



i oba puta bacio agregat
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

PECA BMW

Citat: UFF poslato 14 April, 2016, 08:37
ako vezes za nesto nemas opciju da se otkacis kad pozelis ako naidjes na neku rupu ili moras da kocis a ako se ne otkacis onda si pao
ovako kad je problem samo pustis kanap i cao :)

ocigledno nikad nije slepovao motor pa zato tako prica ..  kakvo crno vezivanje kosta si ti normalan ...  ustvari nisi i ja pitam gluposti ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

Citat: Milos96 poslato 14 April, 2016, 03:06
Citat: PECA BMW poslato 14 April, 2016, 01:58
trebao si kroz bravicu da mu nakapas nesto da imas do kuce ...

verovali ili ne to smo jednom uradili , crkla brava pa smo u prvoj apoteci onim naj vecim spricem i iglom usuli skoro 2L goriva , dokon poso ali uspeli ...

Ne, trebalo je da se ugleda na mene i kostu recimo i vozi cele godine, tako bi bio prinudjen da stalno otvara cep i ne bi mogao da zariba ;D

preslusaj jos imaju tri albuma mada prva da su zakon ... trazi na tubetu ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Citat: njanja poslato 14 April, 2016, 10:53
Citat: Laziæ poslato 14 April, 2016, 10:37
Citat: UFF poslato 14 April, 2016, 01:54
Citat: PECA BMW poslato 14 April, 2016, 01:51
sta bi sa motorom ?



preko zime zapekla brava na rezervoaru, to sam saznao kad sam na rezervi stigao u pancevo i na pumpi nisam mogao da otvorim rezervoar  [veryangry]


motor ispravan nije to kantasaki  [srednjiprst]
To se i meni desilo, al' sam nekako uspeo da otvorim, rasturio poklopac i napunio ga tovatnom ma¹æu... ;D Sad æe opet da proðe 7 godina dok ne zapekne... ;D Nego bre, ja kantasakija nikad jo¹ nisam ¹lepovao, èak i sa prolupalim motorom(dva puta) sam stigao kuæi... :P ;D



i oba puta bacio agregat

Jok, samo jednom, prvi put sam menjao kliipnjaèu i le¾aj... ;D

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] ja kreten :D salje mi zvuk poruku sta si planirala za titel? posto sam vec pitala da njemu budem suvozaè :D ja odgovaram planirala sam da idem :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

Citat: UFF poslato 14 April, 2016, 01:54
Citat: PECA BMW poslato 14 April, 2016, 01:51
sta bi sa motorom ?



preko zime zapekla brava na rezervoaru, to sam saznao kad sam na rezervi stigao u pancevo i na pumpi nisam mogao da otvorim rezervoar  [veryangry]


motor ispravan nije to kantasaki  [srednjiprst]
moj upalio iz prve,a i brava nije zapekla!!!    :-* ;D
jin-jang

Lazic


Kostić

kad sam se ja ¹lepovao sa motorom, pola vas nie bilo u planu....

Kostić

a kolko sam se nagurao, namuèio, nateglio jebavo, pa vi momci, nemate toliko kose na glavi. zbirno.

Darko

e pa drugari , da podelim s vama jednu radosnu vest ...

upravo sam rascistio sa podstanarskim zivotom ... kupih stan  ;)   ...  mislim da sam stiklirao jednu ozbiljnu stavku u zivotu... 

tehnika i kuhinja narucene




i sad neki radovi pre useljenja u toku ..

cim malo stanem na noge ( sad nemam vodu u oci koliko nemam para ) zovem da izgazimo ovaj parket i zalijemo gajbu   [cheers] [cheers] [cheers]












clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mrle

aaaaaaa, lepo, èestitam!!!! Gde si kupio stan?

Hurricane

..pa ovo bre nije stan, ovo je stanèina..


sa sreæom bratac, u zdravlje  [cheers]

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mareskin

Citat: Darko poslato 14 April, 2016, 16:36
e pa drugari , da podelim s vama jednu radosnu vest ...

upravo sam rascistio sa podstanarskim zivotom ... kupih stan  ;)   ...  mislim da sam stiklirao jednu ozbiljnu stavku u zivotu...  

tehnika i kuhinja narucene



...

Èestitam!!!  [clapp]

I da zna¹ ovi ugradni elementi rade i ovako, tako da ne mora¹ mnogo da èeka¹ pre nego ¹to ne¹to ispeèe¹ za MM goste ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Ivan1979


Glava Dole