Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

talibanèino, ne diraj mi dete! kakvi ste bre vi Manijaci, samo bi da minusirate, banujete... gori ste od murije!

Kostić

a ti sine Milo¹e, ako neæe¹ da te olupam ko kafansku èa¹u, ima da ima¹ po¹tovanje prema starijim Manijacima. inaèe æu da te se odreknem! ;D

Kostić

i na svaki sveti pe¹aèki prelaz da stane¹ i da ono, klimne¹ pe¹aku da lepo i bezbedno preðe ulicu!

eclipse4

sta li cemo mi kad kosti prodje pubertet...bice nam dosadno :(

Andreja

Tako je, Milo¹e, imaj po¹tovanja prema starijima!

A ti Kosta, jeb'o li te no¾, nemoj deset postova za redom!










[rofl]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Ti to mene jebes druze Andreja? [rofl]

Andreja

©ta se buni¹, vidi¹ da ni Kostu ne ¹tedim, uz po¹tovanje :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Tataaaaaaaaa brani me, ovaj me dirao :P

UFF

castor me slepao kolima do njega osecao sam se kao kosta dok sam drzao ovaj kanap

http://s9.postimg.org/688861fjj/20160413_213518.jpg

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

VR 46

Twist of wrist!

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF

Citat: PECA BMW poslato 14 April, 2016, 01:51
sta bi sa motorom ?



preko zime zapekla brava na rezervoaru, to sam saznao kad sam na rezervi stigao u pancevo i na pumpi nisam mogao da otvorim rezervoar  [veryangry]


motor ispravan nije to kantasaki  [srednjiprst]

PECA BMW

trebao si kroz bravicu da mu nakapas nesto da imas do kuce ...

verovali ili ne to smo jednom uradili , crkla brava pa smo u prvoj apoteci onim naj vecim spricem i iglom usuli skoro 2L goriva , dokon poso ali uspeli ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF

castor zivi blizu, ostao je kod njega u garazi do jutra, tu je bezbedan, sutra idem po branu obijaca sefova da resi problem :D

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

Citat: PECA BMW poslato 14 April, 2016, 01:58
trebao si kroz bravicu da mu nakapas nesto da imas do kuce ...

verovali ili ne to smo jednom uradili , crkla brava pa smo u prvoj apoteci onim naj vecim spricem i iglom usuli skoro 2L goriva , dokon poso ali uspeli ...

Ne, trebalo je da se ugleda na mene i kostu recimo i vozi cele godine, tako bi bio prinudjen da stalno otvara cep i ne bi mogao da zariba ;D

PECA BMW

ma vozi on cele godine , nego honda malo trosi pa hoce da zapekne brava od ne-koriscenja :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

Moguce, honda je ipak to.... savrsenstvo bez mane :D
Nego slusam sad ovu pesmu, kolko jaka stvar... kako ja za to nisam znao za to hahhahha al svaka recinica me tera da se smejem :D

Kostić

zar ti nije bilo lak¹e da ve¾e¹ za trougao il ne¹to, nego na ruku.... a dobri bog te kaznio zato ¹to me maltretira¹ ;D