Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

Citat: Mik poslato 10 April, 2016, 00:22
Citat: dzimika poslato 09 April, 2016, 13:27
Malo se zaigrao u pravljenju klincu
Propeler se naravno vrti

A jel', od cega si ovo pravio? (Ne razaznajem materijal.)

(Inace, posto je cilj edukovati dete, objasni mu sad mehaniku leta: teziste mora da bude ispred uzgonske sile krila (da obara na nos) a horizontalni repovi imaju negativnu uzgonsku silu (na dole, da uravnoteze). Al' nemoj da se primi pa da mu padne na pamet da upise masinac, smer vazduhoplovstvo - diploma ima status pohvalnice itd. (zajebana prica))


Stirodur je u pitanju, lagan a lako se oblikuje

A jos je mali, 4 godine, ali hoce sve da zna pa mu polako objasnjavam, a plan je da mu napravim malu flotu sa nosacem i par avioncica :D

zVuk

Citat: Laziæ poslato 10 April, 2016, 01:54
Citat: zVuk poslato 09 April, 2016, 08:32
...mazivo (mora da bude redje od onog za sivace masine), lezajevi (takvih karakteristika da ih u srbiju niko ne uvozi,a kad im pokazem i kad premere, gledaju me kao da sam ga sa meseca doneo), silikonski o ringovi (trose se, a bez njih jojo nemoze ni da se zavrti....), strune (kanapcici od poliestera razlicitih karakteristika koje uticu na igrivost), osovine (osovina u principu nemoze da strada, ali je toliko mala da ako ti ispadne, prilikom redovnog servisa, veca je verovatnoca da je neces naci)...misim da je to to od potrosnih delova...
A da ti poène¹ opet da pu¹i¹? ;D Jeftinije, zdravije(bar po arkade), i masu manje cimanja... ;D

...meni je zabavno da se igram....a tebi ako je zabavno da pusis, ti pusi.....;D
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mali_zmaj

Citat: zVuk poslato 09 April, 2016, 08:32
...mazivo (mora da bude redje od onog za sivace masine), lezajevi (takvih karakteristika da ih u srbiju niko ne uvozi,a kad im pokazem i kad premere, gledaju me kao da sam ga sa meseca doneo), silikonski o ringovi (trose se, a bez njih jojo nemoze ni da se zavrti....), strune (kanapcici od poliestera razlicitih karakteristika koje uticu na igrivost), osovine (osovina u principu nemoze da strada, ali je toliko mala da ako ti ispadne, prilikom redovnog servisa, veca je verovatnoca da je neces naci)...misim da je to to od potrosnih delova...
dukurac,sta koristi motul sinteticki...,pa kako napravise nauku od jojoa..

e napokon sam ovjerio papire za povrat pdv a u Rvata,posto u prvom pokusaju nisu htjeli,u Kamenskom,vele fali pecat!! pa ja slao ponovo papire u Split,da covjek ovjeri,pa dok sam njega docekao da posalje,otp.dvije sedmice,dalmatinci majko,i sad na mom prelazu ovdje u Gradisci ovjerili za petnaes sec.otp. Nije ni pogledao pecate,a gume jos manje.....,bem im sunce samo mi pare jedu svojim glupostima..
jin-jang

Hohštapler

Citat: mali_zmaj poslato 10 April, 2016, 09:34
Citat: zVuk poslato 09 April, 2016, 08:32
...mazivo (mora da bude redje od onog za sivace masine), lezajevi (takvih karakteristika da ih u srbiju niko ne uvozi,a kad im pokazem i kad premere, gledaju me kao da sam ga sa meseca doneo), silikonski o ringovi (trose se, a bez njih jojo nemoze ni da se zavrti....), strune (kanapcici od poliestera razlicitih karakteristika koje uticu na igrivost), osovine (osovina u principu nemoze da strada, ali je toliko mala da ako ti ispadne, prilikom redovnog servisa, veca je verovatnoca da je neces naci)...misim da je to to od potrosnih delova...
dukurac,sta koristi motul sinteticki...,pa kako napravise nauku od jojoa..


Pa kao i u svakom drugom sportu (el ovo sport?;D) , dok je amatarski ne bitno je, kad krene¹ u ozbiljnu prièu i radi¹ to po par sati na dan, i radi¹ stvari sa tim jojom kao ovi momci, onda svaka sitnica pravi razliku...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

zVuk

Citat: Ho¹tapler poslato 10 April, 2016, 10:24
(el ovo sport?;D)

...ja ga ne dozivljavam kao sport, vise kao umetnost i zabavu, kao i vecina takmicara to jest svi sa kojima sam imao prilike licno da razgovaram, ali postoji internacionalna  jojo federacija, kao i nacionalne jojo asocijacije sirom sveta koje se bave organizovanjem turnira gde postoji sistem bodovanja (koji nisam bas najbolje ukapirao), tako da zvanicno se moze svrstati u sport....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

balcan girl

vojvodjanska banka koja je odgovorila na moj mail u kojem kazem da cu da ih tuzim za uznemiravanje :D :D :D u kome se svesrdno izvinjavaju i to vise nece da se ponovi :D :D :D al mi je advokat pametan majkuuu muuu :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

ti ako nastavis tako vise niko nece da ti se javlja...da ga ne tuzis zbog uznemiravanja....i onda se cudis za secanja :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

sta koj kurac ima neko da me zove :D zvacu ja njih kad mi nesto treba :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

joka

 I tako, dosta nas tako èeka, i èeka, i èeka.....   [sutirakamen]     [sutirakamen]  ( navijam za Mareskin-a )    [cheers]

Glava Dole

Prosao ban, je l' ste preziveli bez mene, mojih ispada i lose shvacenih sala? :P :-*

Lazic

Jaka stvar, ja nisam bio banovan pa opet nisam bio na forumu 24h... :P Dugaèak dan.. :D

Andreja

Citat: Milos96 poslato 10 April, 2016, 22:01
Prosao ban, je l' ste preziveli bez mene, mojih ispada i lose shvacenih sala? :P :-*

Hoæe¹ da ka¾e¹ da smo glupi pa ne kapiramo tvoje ¹ale? BANUJMO GA OPET!



:D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Ne neeeee, necu bananicu, bicu dobar... tebe mi hahha :P

Kostić

tri dana mi tank torba stoji na motoru a da je niko nije ukrao... jo¹.

Lazic


juga


Lazza

I may be dumb, but I'm not stupid.

Kostić

cirke - ko¹ - vobling rules. kak o je jutro jutros dobro i lepo. pevale mi ptice pod prozorom u zoru, ¹ikam sveti tuborg, bulfrog blues para u¹i, gikser èeka ¹umski trening.... samo da se ne pojavi murija kod ko¹ute... al ima alternativa u brdo ...

ride on... ride on... alko ride onnnn, ride onnn....

(pijan da murija ne zameri, ni¹ta maliciozno, kezim se )

Lazic


Kostić

laziæu, naopaki stvore, aj u ko¹utnjak da te vodim na kozje staze da pla¹imo veverice, ponesem i tuborg da ne jauèe¹.