Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

voznja motorom sa bratom, gusterisanje u basti kafica i djevojke u letnjim haljinamaaaaa voliiiim :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

Testirao malo novu klimu, nije mi bas jasno dal treba u kanistru da skuplja vodu il sta al kolko god da radi on suv ko barut... uglavnom ima svoj kompresor, prava italijanska, starija ali bez mane(dobio original racun, uputstvo, sve fabricke nalepnice na njoj, jednu ogrebotinu nema), ne moze da se poredi sa split sistemom ali jednu sobu moze da rashladi, ja je stavio pored mene kad sam je testirao i vec sam poceo da kijam :D A posto vodu ne skuplja izvadio sam kanistar i ladno ima mesta komotno za dve bombe piva, za leto dusu dalo da se ladi ;D


Inace, znam da je pokretna sranje(da se ogradim unapred), vec vidim da ce da trosi vise struje a hladice losije od klasicnog splita ali s obzirom da sam podstanar to mi je najbolje resenje a bar je prava klima sa gasom, kompresorom itd a ne ono govno da moram da zamrzavam vodu u zamrzivacu :D

Hohštapler

..lepota ¾ivota u Sr. Kamenici....
Mi¹eluk je 1km vazdu¹no od mene, sad kako je lepo vreme po ceo dan èujem motore...
That's what I call a neighborhood... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

prava 'bajkerka', da ne ka¾em motociklistkinja : )

rain rules!


Kostić


Kostić

pre nekih desetak, mo¾da petnaestak dana, sedimo marko i ja na u¹æu, ja klo¹ar, on skockan, a naokolo fensaæi, bembojebi, karere, prangije teletabisi i eto ga ispade stari gikser. ja ka¾em marku, gle istoriju ¹to lepa, a ono na¹ manijak fantom be¹e, ako s e ne varam. puf pred nas. aj ono ovo proæaskali malo i krene mali da ode a l kurac, neæe da upali, aj na gur, marko pogura, mali upali i ode. pa ja ne znam, gikser je bre ¾ivot...

Glava Dole

gixer je zivot zato sto oce da upali na gurku? [neampojma]

Lazic


Lazic

Citat: UFF poslato 01 April, 2016, 13:26
Da li je on uveo porez na oruzje i na luksuz na automobile preko 2000ccm?

ako jeste nek pusi kurac debeli majmun
Rekoh, nikad ga nisam voleo.... Èak sam se nadao da æe da krepa u Hagu, al' jbg...


Citat: Slaninar poslato 01 April, 2016, 16:49
Kad slu¹am ljude kako ga hvale, kao da mi za Hitlera prièao da je ba¹ bio duhovit i super se zajebavao. Jeste, inteligentan je, duhovit i trebalo je da ga ovde osudimo za primer davnih dana. Zajedno sa ostalom bagrom koja je hu¹kala na rat i sranja.
Delimièno se sla¾em, ali nije najveæi problem u njemu hu¹kaèu, nego u pajserima koje je nahu¹kao... Pogledaj zakon, ako nekoga nagovori¹ da napravi sranje, manje æe ga osuditi nego izvr¹ioca, ¹to je logièno, osim ako nam pola naroda nije retardirano...

Boban_m

Kako sam upropastio ok lika iz San Salvadora hahaha. Donio tekilu na poklon i citavu smo je popili. On povraca u fotelji preko puta mene, dao sam mu kesu  ;D

UFF

 [rofl] bobane, bobane  [djavo]


a ja veceras u grad krenuo autom i vratio se motorm   [rofl]

hladno nocu bre, a i sutra moram po auto

Hohštapler

Citat: Boban_m poslato 02 April, 2016, 04:44
Kako sam upropastio ok lika iz San Salvadora hahaha. Donio tekilu na poklon i citavu smo je popili. On povraca u fotelji preko puta mene, dao sam mu kesu  ;D

"Juèe pio sa nekim Rusima, umalo nisam umro...
danas pio sa Srbima - bolje da sam juèe umro."  ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić


ninja66

Juce 1. april . Od jutra sam sve oko sebe lozio na 1.aprilske zajebancije.
Posle objavim akciju - nove  Michelin 2CT par 120/180 cak iz 2014. za 98 eura.
Retki su provalili zajebanciju , dobar deo narucujuje , a dosta njih pita jel moze jeftinije...:) :)

balcan girl

meni palo na pamet da napisem da sam se udala al svi bi znali da je fora za 1. april :D :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 02 April, 2016, 13:13
meni palo na pamet da napisem da sam se udala al svi bi znali da je fora za 1. april :D :D :D :D :D :D

Da si to uradila ja sam mogao da se ubijem, a danas bi se ba¹ glupo oseæao zbog toga ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] mareskin  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] ti i dalje znas da se moj brus otkopèava sam od sebe pored tebe :D :D :D :D to mi je i dalje najbolja fora svih vremenaaa :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mkt


mareskin

Citat: balcan girl poslato 02 April, 2016, 13:45
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] mareskin  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] ti i dalje znas da se moj brus otkopèava sam od sebe pored tebe :D :D :D :D to mi je i dalje najbolja fora svih vremenaaa :D :D :D

Hvala ti ¹to æe ljudi pomisliti sva¹ta [rofl]

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Jecko

Vikend... Grey Goose...Namy... [srce] [srce] [srce]

http://s18.postimg.org/w09ws8nhl/crystal.jpg

p.s Znam, znam...volim da se plezim... :P