Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: balcan girl poslato 20 Mart, 2016, 19:20
e snajka veæ sredila sve pre nego sto sam ja dosla :D :D :D ja sam mogla samo da pijeeem :D
Pijanduroooo... :P ;D :-*

balcan girl

a tek sto se prijatelji napiliiiiii :D :D :D bas je bilo zabavnooo :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Posle 3 dana, popu¹ta me upaljen ¾ivac u ruci, majko mila koliko to boli... U petak u 3 noæu sam ¾eleo da mi neko odseèe ruku...

clutch&brake

Citat: Laziæ poslato 21 Mart, 2016, 10:04
Posle 3 dana, popu¹ta me upaljen ¾ivac u ruci, majko mila koliko to boli... U petak u 3 noæu sam ¾eleo da mi neko odseèe ruku...

pa doslo do zamora masine posle 28 godina drkanja  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

Ma nemoj, a desanka koja je pre¹la bar tri puta vi¹e, radi k'o sat... ;D

balcan girl

jbg na ovu si vise sedeo da bude kao tudja ruka pre nego sto drkas :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 21 Mart, 2016, 10:04
Posle 3 dana, popu¹ta me upaljen ¾ivac u ruci, majko mila koliko to boli... U petak u 3 noæu sam ¾eleo da mi neko odseèe ruku...

nemoj desanku crni Lazicu,ona nam jedina ostaje kad smo sami i usamljeni!!!!  ;)
jin-jang

mali_zmaj

Aaaa nije desanka,seci!!!!       ;D    ;)
jin-jang

Jecko

Gospodin Vanja, tetkino dete...( plezi se i kezi cim se rodio)

http://s11.postimg.org/aaktua2vn/adsdasd.jpg

mali_zmaj

Ljubi ga tetka,kuronja!!  Svaka cast!!!
jin-jang

Kostić

na¹ foruma¹, koji ne voli da se prikazuje. uvek brate sa tobom gde god hoæe¹, ako imam goriva. sjajan je lik.

balcan girl

ladno sam poèela da èitam izpoèetka temu sta vas je izbacilo iz takta i umirem od smehaaaa  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] bozeeee kako je bilo dobro zezanjeee :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

juga


Doneo mi drugar iz slovaèke omiljeno mi pivo  [yahoo]

mareskin

Citat: balcan girl poslato 25 Mart, 2016, 09:02
ladno sam poèela da èitam izpoèetka temu sta vas je izbacilo iz takta i umirem od smehaaaa  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] bozeeee kako je bilo dobro zezanjeee :D :D :D :D :D

Bili smo mlaði :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

mozda je to a mozda smo samo bili ludji  ;D ;D ;D ;D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

OKi

Stigao mi amblem  [yahoo] , kad ga pri¹ijem, postavljam ga u moju temu. Be¾te s puta kad vidite ÈIÈU sa ovim amblemom  ;D :P







UFF-a  [kralj]  za PREDSEDNIKA  [clapp]
Hvala

joka

 Interesantno bi bila, moguænost kupovine ovog amblema MM. To bi sada bilo opet neèijeg cimanja, kao sa majicama.

Lazic

Citat: balcan girl poslato 25 Mart, 2016, 09:02
ladno sam poèela da èitam izpoèetka temu sta vas je izbacilo iz takta i umirem od smehaaaa  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] bozeeee kako je bilo dobro zezanjeee :D :D :D :D :D
Jebi se, morao sam i ja da poènem iz poèetka... :-*

balcan girl

hocu, hvala na lepim zeljama :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

snajka koja mi salje ovo na fb :D :D :D :D :D kaze podseti me da te nikad nista ne pitam ako ja zaboravim :D

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!