Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Citat: beli-nsr poslato 27 Februar, 2016, 20:21
Lepo vreme i odmah zivkaju za motor, zivce mi iskidase...nazove me lik posle toga i kaze mi, jel bi hteo da doteras motor da vidim, nemam ja kako da dodjem...idem po dvoristu i smejem se ko lud, pa sta sve nece pasti ljudima na pamet...da me zove da kupi motor, i pri tom da mu ja jos o mom trosku teram da on vidi, ovaj mi je ubedljivo najludji do sad koji je zvao :D
Мени се жалио тип да му је далек пут да види мотор. Ја му рекох да му плаћам пут да га види, а за назад нека се снађе. Наравно да није пристао.
Друштво за заштиту од животиња

bigbad86

Ti si lud i sto si mu to ponudio. Ako nema para za put, nema ni za motor.

misa-pei

Nema para/kredita da pozove telefonom, a kupuje za 5, 6 000 e
Država je najveći neprijatelj naroda

El Jefe

Па тест није прошао.
Друштво за заштиту од животиња

mkt

preveo sam motor na svoje ime
e sad zanima me sta je sledece
imam onaj ugovor o prodaji vozila i saobracajnu i gde sad sa tim moram da idem, kapiram u Ljermontovu po novu saobracajnu ili gde
sta treba jos da imam i koliko para izadje vadjenje nove saobracajne

beli-nsr

sa tim papirima odes u sup, poniste ti saobracajnu staru, ako vec nije ponistena, podneses zahtev za novu saobracajnu, ako je motor iz bg, onda jos bolje, dobijes papir i za 10 dana ti urade novu, a ako nije bg table, onda mora i nova tablica...3000 - 3500 je tablica i saobracajna bila kad sam uzimao prosle godine.

mkt

hvala drugar to je to
jos jedna sstvar
da li imam neki rok do kad to mogu da odradim ili mogu da cekam da mi istekne registracija koja mi istice u maju pa tad

beli-nsr

#11367
najbolje da pitas agenciju ili nekog bolje informisanog...ovo moje je sve od prosle godine...ako si preveo, znaci da si platio porez na motor i imas kupoprodajni ugovor, sto znaci da je onaj prethodni vlasnik morao da odjavi motor, bar koliko ja znam. Ako ti reg. istice do maja, to nema veze sa tobom, dobijes samo drugu saobracajnu, a ako menjas tablu dobijes drugu tablicu, novu nalepnicu i drugu polisu osiguranja koja traje do isteka reg. A mislim da je taj ugovor validan samo trideset dana. Mora pisati kao napomena u ugovoru ako si ogranicen vremenom...

Edit: nasao sam moje papire. Morao sam u roku od 15 dana da platim porezu, dalje nista nisam bio ogranicen. Jedino sto ne znam da li ti imas validnu saobracajnu ili izbusenu ( odjavljenu ) u tom slucaju moras podneti zahtev za novu. A da bi dobio novu saobracajnu, moras imati overen ugovor, papir da si izmirio porez na vozilo i ponistenu saobracajnu...

mkt

p;atio sam porez i bajk se vodi na bg table
registrovan je do maja meseca
saobracajna nije busena jer je jos u regi
znaci samo zahtev za novu mi treba
tnx

beli-nsr

Mislim da nema veze reg. sa saobracajnom. Mora da se ponisti, jer ne moze biti isto vozilo na dva lica, ako si platio porez i dobio resenje, onda mora saobracajna da se vodi na tebe, samom uplatom poreza si zaveden kao vlasnik kod njih u poreskoj...da te kamera snimi, stiglo bi na tvoje ime, a ne na vlasnika koji je u saobracajnoj...mislim da moras saobracajnu menjati na svoje ime, a polisa se vodi na vozilo i reg. broj, nije bitno ime. Da te panduri zaustave, uzmu ti saobracajnu i provere, na njoj Pera Peric, a u bazi mkt :) Jbg, mozda i gresim.

*zeka*

Poreska nema veze sa bazom u Sup-u .

beli-nsr

Kazem, mozda i gresim...ali ko je onda pravi vlasnik ako nema veze? Na koga stize kazna ako je npr. kamera, jer pandur kad zaustavi pise vozacu...ili ako ima neizmirena dugovanja, ko dobija zabranu na otudjenje i reg. mkt ili taj iz baze supa, saobracajne? Ja bilo gde kad odem, cim mi ukuca jbmg, zna sta sam i jeo juce.

*zeka*

Ako je saobracajni preksaj stiza na onog na koga se vodi u saobracajnoj. A pravi vlasnik vozila je onaj na koga glasi ugovor.

clutch&brake

Citat: mkt poslato 28 Februar, 2016, 22:01
hvala drugar to je to
jos jedna sstvar
da li imam neki rok do kad to mogu da odradim ili mogu da cekam da mi istekne registracija koja mi istice u maju pa tad

Zoves buljavog ripanjca i sve zavrsis a kitom ne mrdnes
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mkt


stilgar


mkt


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

Citat: mkt poslato 28 Februar, 2016, 22:26
p;atio sam porez i bajk se vodi na bg table
registrovan je do maja meseca
saobracajna nije busena jer je jos u regi
znaci samo zahtev za novu mi treba
tnx

ako si platio porez idi u ljermontovu predaj te papire i za pet ¹es dana dobije¹ saobraæajnu na svoje ime, tablica ostaje obzirom da se nije menjao grad. tako sam ja uradio

mkt