Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Uuuuuuu, ona STVARNO hoæe da se uda! ;D

Hohštapler

Pa naravno! ;D
Da vidi¹ tek poklon...



ps.
a ovo je pro¹logodi¹nji  ;) sad imam obe knjige  [yahoo]


Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mi¹ko_kolo

Ako nisi voljan, nek' ti je Bog u pomoæi!  [pop]  [rofl]

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

bigsheki

kupio jedan auto sa losim akumulatorom,i kazem drugaru da zameni akumulator koji stoji ispod vozacevog sica a on nece,ja reko ajde da se ne prljam zameni,on nece.izvadim akmulator kad pored njega zapalo umotano u papir 25eur u kovanicama od po eur.kad sam video drugarovu facu odvalio sam se od smeha.

mrle

Darkove kolege, ismejao sam se dobro dok sam davao krv malo pre.

Flavius Valerius Aurelius


Darko

Citat: mrle poslato 24 Februar, 2016, 13:47
Darkove kolege, ismejao sam se dobro dok sam davao krv malo pre.

kad , gde , kako ?

ste nisi zvao , i ne znam da si bio jbt

mrle

Citat: Darko poslato 25 Februar, 2016, 10:22
Citat: mrle poslato 24 Februar, 2016, 13:47
Darkove kolege, ismejao sam se dobro dok sam davao krv malo pre.

kad , gde , kako ?

ste nisi zvao , i ne znam da si bio jbt

u Telekomu, u Cara Du¹ana. Neki mlaði nisu uspeli da mi naðu venu, i onda neki Moca, kao majstor u prsluku, doðe i bez gledanja nabode iz prve. Pitao ja za tebe, ¹tucao si, pominjali smo te.

Darko

a da bre.. znam ... moki je moj brat  ... ja nisam hteo da idem , ide mi na Q doktor koji vam je bio na pregledu ... cesto dodjem u situaciju da ga odvalim od zivota pa bolje da budem miran  ...

UFF


mkt


mrle

Citat: Darko poslato 25 Februar, 2016, 10:41
a da bre.. znam ... moki je moj brat  ... ja nisam hteo da idem , ide mi na Q doktor koji vam je bio na pregledu ... cesto dodjem u situaciju da ga odvalim od zivota pa bolje da budem miran  ...

jeste kenjator, on je ba¹ mraèio.

mrle

bio neki mr¹avi, ka¾e da ste klasiæi.

beli-nsr

Lepo vreme i odmah zivkaju za motor, zivce mi iskidase...nazove me lik posle toga i kaze mi, jel bi hteo da doteras motor da vidim, nemam ja kako da dodjem...idem po dvoristu i smejem se ko lud, pa sta sve nece pasti ljudima na pamet...da me zove da kupi motor, i pri tom da mu ja jos o mom trosku teram da on vidi, ovaj mi je ubedljivo najludji do sad koji je zvao :D

VR 46

Kazes moze ali u startu skuplji za 100e. :D
Twist of wrist!

beli-nsr

a ko mi garantuje da on uopste ima pare i da ce da kupi? :D po glasu bih rekao da je neki klinac do 18god. :)

CBRR1

Citat: beli-nsr poslato 27 Februar, 2016, 20:21
Lepo vreme i odmah zivkaju za motor, zivce mi iskidase...nazove me lik posle toga i kaze mi, jel bi hteo da doteras motor da vidim, nemam ja kako da dodjem...idem po dvoristu i smejem se ko lud, pa sta sve nece pasti ljudima na pamet...da me zove da kupi motor, i pri tom da mu ja jos o mom trosku teram da on vidi, ovaj mi je ubedljivo najludji do sad koji je zvao :D


Ma taj te namesta da ti otme motor..

Hohštapler

..sve je to ok.
Ja prodavao neku opremu za gitaru, lik mu preko KP nudio da me tetovira u vrednosti opreme...
On se ve¾ba na meni a ja da mu dam opremu...  [rofl]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

beli-nsr

Citat: CBRR1 poslato 28 Februar, 2016, 15:00
Citat: beli-nsr poslato 27 Februar, 2016, 20:21
Lepo vreme i odmah zivkaju za motor, zivce mi iskidase...nazove me lik posle toga i kaze mi, jel bi hteo da doteras motor da vidim, nemam ja kako da dodjem...idem po dvoristu i smejem se ko lud, pa sta sve nece pasti ljudima na pamet...da me zove da kupi motor, i pri tom da mu ja jos o mom trosku teram da on vidi, ovaj mi je ubedljivo najludji do sad koji je zvao :D


Ma taj te namesta da ti otme motor..

Moze samo tuki da otme :D kao nema kako da dodje...pa ako nema da plati nekog ili taksi pa da dodje, nema onda ni para za motor...

Citat: Ho¹tapler poslato 28 Februar, 2016, 15:03
..sve je to ok.
Ja prodavao neku opremu za gitaru, lik mu preko KP nudio da me tetovira u vrednosti opreme...
On se ve¾ba na meni a ja da mu dam opremu...  [rofl]

Treba otvoriti i jednu temu sa biserima iz oglasa :D iz dana u dan me ljudi iznenadjuju sa koeficijentom telegencije :D