Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 27 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

posto ides u osterajh....jesi ostavila nekome da cuva igracku...da je neko ne polomi ili ne pokvari.....ili si ostavila ogracku u kutiju, pa kutiju u sef, pa onda h brava na vratima.....i nadam se da si izvadila baterije....kad procure sjebu kontakte pa onda zeza.... :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

jin-jang

balcan girl

Igracka moze sam o sebi da vodi racuna :)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 20 Februar, 2016, 14:42
Igracka moze sam o sebi da vodi racuna :)

Ako se ne vrati¹ brzo zaboleæe ga obe ruke :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

uuu sve se brinem da æe mene da èeka :D :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

Je l' moguce da se aparat na pumpi zabrojao pa mi sipao vise? Sipao sam hiljadarku prosli put, evo dolazim malo pre i dnevni brojac otkucao 128km i jos nisam prebacio na rezervu :D Nije mogao da pocne da trosi sam od sebe odjednom 30% manje goriva(uvek sam prelazio oko 100km sa crvenom, 5 gore-dole) :D Definitivno mi je izmamilo osmeh :D

bigbad86

Mora da si sipao 2000 a mislio da si sipao 1000 :P
Ili kad si sipao si vec bio na rezervi, sipao 1000 din i dalje se vozis na rezervi. Ja tako jednom se sa jednom curom vozio i rekoh sebi stacemo na pumpu da sipam kad ode na rezervu( a vec bio na rezervi) kad ono KRK nestade mi goriva u sred neke selendre, 15 km najbliza pumpa. Jedva namolih nekog seljaka da mi da 1L goriva sto je namenio za motorku. Mnogo jebeno kad ti nestane gorivo u selu. Svi imaju da ti daju ili dizel ili mesavinu. Sreca pa ovaj jos nije izmesao :) Platio sam mu u pivu u kafani :)

ЯЭВОЛУТИОН

mom drugaru na bmw r1200gs crkne senzor goriva i blesi stane motor...zove buraza od koga je uzeo motor i ovaj ga spasi.....jebalo i njega par puta pa nosi flasu od 2 litre u koferu...a fala bogu na gs-u kofera koliko hoces......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

kad sam aktivno vozio kymco-a, za 400 din sipam do cepa i flasu od litar i po drzim ispod sedista... milina [djavo] sad kurac za 400 din :D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 20 Februar, 2016, 16:02
uuu sve se brinem da æe mene da èeka :D :D :D :P

sad sam se cuo sa tvojom igrackom...eno ga place i kuka...kaze zaljubio se ...hoce da se zeni.....a ti na baustelu.....kukuuuuu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]  [kralj] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] neka hvalaaa ja i dalje necu da se udam :D :D :D kazu mu da ne brineee :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

Ma ja kad god ostavljam motor na duze zatvaram slavinu, jutros sam je otvorio na dole pre polaska tako da nije to(sigurnije se osecam nekako, preslo mi u naviku, da ne razmisljam da li je svaka iglica u svakom karburatoru bas savrseno nalegla pa mi preko noci izadje pola litra dragocenog goriva) :D
Prvi put sam presao ovoliko sa crvenom otkad imam motor tako da se aparat definitivno nesto zabrojao :D

Flavius Valerius Aurelius

Bio danas na lokalni gan ¹ou. Video ripitere i setio se da je eclipse4 rekao da 'oæe jedan...
(Mada na slici ima od svaèeg po malo)



Bori¹a

kako bih ja voleo jedan revolver, .357/.38 ili .45 mmmmm :drka:
al onaj 4" cev... ili vise [djavo]

balcan girl

upravo sam iskopala snimke na lap topu veèe u bg pred prvo motomanijaèko druzenje na fruskoj gori :D :D :D onaj striptiz manijakaaa :D :D :D :D i jos svasta nesto :D :D :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Andreja

400km za vikend na dva toèka, Arilje, Kosjeriæ, krivine, planine  [yahoo] I MZ mo¾e da zabavi kad se drugo nema :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D


Andreja

To sam isto hteo da napi¹em, verovao ili ne :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a


Hohštapler

Devojka mi napravila tortu za roðendan  [srce]

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.