Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 25 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko

ma jbg , stvar navike i ko sta voli ...

a sto sam ja coveku mogao da oborim NOV motor sa copave  .. automatik , decko kupio , dovezao da vidimo ... mi gledamo , on upalio , ja magarac po gasu ( misleci da je u ler-u , kad on krece .. jedva ga zadrasmo .. ma rekoh idi u kurac jebo te automatik ... medjutim , kad udjes u stosU - keva ..  al trip ... nema kvacilo , nema menjac dole , samo fuzaster.. jes malo da fale ti detalji .. nisam mogao da sahvatim da je na desnom delu kormana samo rucica bez kvacila ....

a ako ti se menja - menjaj , al na plus i minus ( na rucici ) ahhahahahah

SSZGO

kola moraju da imaju kozu klimu automatski menjac

kola se drze u garazi a ne na suncu

sve ispod toga samo ako se nema uslova tj sredstava

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Bori¹a

Citat: Darko poslato 05 Februar, 2016, 20:01


nisam mogao da sahvatim da je na desnom delu kormana samo rucica bez kvacila ....



ni ja ne mogu da shvatim, kod mene kuplung na levom delu kormana :D

Darko

dobro , idi u kurac , pogresi covek  ;)

balcan girl

ja ne mogu da shvatim da vec petu stranu raspravljate u pogresnoj temi o menjaèu...... jel je menjaè? jeste pa brate menjaj i temu :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Darko



Citat: SSZGO poslato 05 Februar, 2016, 20:03

kola se drze u garazi a ne na suncu


i kod nas u Srbiji odes na posao , a tamo garaza za auto .  odes na adu s klincima , kad i tamo garaza za auto ... odes na more ,a tamo brdo garaza , sve jedna pored druge .. odes u grad da zavrsis nesto i ne parkiras leti u garazi , nego u garazi sa hladjenjem ...

milina


cccc

Darko

Citat: balcan girl poslato 05 Februar, 2016, 20:30
ja ne mogu da shvatim da vec petu stranu raspravljate u pogresnoj temi o menjaèu...... jel je menjaè? jeste pa brate menjaj i temu :D

pa to nam mami osmeh  ;)

balcan girl

brate ja ne vozim nikakva kola mene iskreno boli kurac :D :D :D a ne videh da vam svima prièa o toj temi mami osmeh :D oæe ljudi da se posvadjaju :D a proleæeeeee dalekooooo :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

VR 46

sszgo zakaci pokretnu garazu na kuku od 123-ke i gde god da stane parkira u nju
Twist of wrist!

Hattrick

Ljudi dzaba se drvi ista tema na svakom postu.  :)
Ko sta voli to ce i da kupi. Jos par godina.
Posle toga ce svi automobili biti samo i iskljucivo sa manuelnim robotizovanim menjacima tipa dsg, pa ce svi voleti to.
Manuelci ce da imaju pravi manuelni menjac, samo sto ce menjati brzine na paletama ili dugmicima na volanu, automaticari ce imati "auto" mod gde ce menjac da simulira rad automatik menjaca i sam prebacuje u brzine u zavisnosti od izabranog moda, a fabrika dodatni monstruozni izvor prihoda, gde ce svaki "dobar dan, nesto me zeza menjac" da kosta soma evra. Nema kum Zoki da karabudzi.
Tako da vukovi siti, i ovcice na broju, i svi cemo da ga mnogo volimo.  :D

Bori¹a


Bori¹a

Citat: balcan girl poslato 05 Februar, 2016, 20:34
brate ja ne vozim nikakva kola mene iskreno boli kurac :D :D :D a ne videh da vam svima prièa o toj temi mami osmeh :D oæe ljudi da se posvadjaju :D a proleæeeeee dalekooooo :D :D :D
ja i ban dobio [doh]

mali_zmaj

Ma nisam neki ljubitelj automatike,¹to jer sam neurozan i volim da ¹altam,mjenjaè da naglasim,ali kad svaki bude takav,¹ta da se radi..m,al motor i automatika to ba¹ i ne mogu da svarim!! ©ta¹ prost èoek!!!
jin-jang

UFF

Citat: bigbad86 poslato 05 Februar, 2016, 15:23
Citat: Bori¹a poslato 05 Februar, 2016, 01:36
i razmisljam o apriliji mani ako ces iskreno... a motor je vise kao tiptronik, samo gore i dole :)

Znam ima ga policija ovde u KG, duzi ga covek koga poznajem i sve policijske motore je probao. Kaze da je ubedljivo najbolji za voznju od svih policijski, odlicno koci, nekoliko modova rada, automatik, sam da menjas, brz lagan. Al zato kvarovi skupi... Al njega bole uvo, ne popravlja on.


ta aprila je odlicna u poredjenju sa skuterima ali tesko sranje u poredjenju sa ozbiljnijim motorima, uzeo sam je na test voznju 24h

http://s14.postimg.org/zdt7tex41/IMG_2095.jpg

Bori¹a

po papiru je slabija od moje honde, a ona nije nista specijalna tako da verujem da ne ide nista posebno... mozda ima veci obrtni moment...
sudeci po yt ubrzanje je slabije od cbf-a

bigbad86

Pretpostavljam da je za svrckanje po gradu i za poteru skuterasa dobar :) Gde to ima da ti neko da Apriliu na 24h na test?

ЯЭВОЛУТИОН

za koju godinu ko god nema para ima da mu rade lobotomiju...niko nezna vise nijedan telefon napamet,,,,deci od 18 godina automatik najbolji auto....crnac najbolji golfer, belac najbolji reper.....vw uhvatili da vara.....svet je definitivno otisao u kurac.....
Ne zelim da ucestvujem u raspravi sta je bolje....ajde da uporedimo bubin menjac...koji mislim da nikada nikome nije crkao, i bilo koji automatski menjac....bilo koji.....u bubinom ni ulje nisu menjali pa je trajao vecno.....automatici se kvare a zahtevaju odrzavanje.....da li je bolje ono sto ima bolje performanse ili ono sto duze traje....da li je dizajn i performase uradjene na ustrb kvaliteta bolje ili losije....
Ima da kupim auto iz 50 ih i boli me kurac....odrzavanja skoro da nema....sve na njima je skoro vecno ako odrzavas karoseriju u dobrom stanju....koliko trosi to je nebitno...jer kad saberes gorivo i 0 odrzavanja dobijes manju cifru nego na novim automobilima....ima da kurblam stakla i okacim nesto na retrovizor....da klima jer klime nece biti i bicu ekcentrik koji vozi stara kola.....za razliku on obicnih sivih ljudi koji ce na kredit kupovati kola po poslednjoj modi i trositi pare na odrzavanje......

p.s.
Automatik moze da voli samo onaj ko ne uziva u voznji vec mu je auto prevoz ili posao.....ja volim kad okasnim da saltam pred krivinu pa se iznervram ,....volim kad preteram sa gasom u pola krivine pa auto malo klizne....ma volim sve sto nije savrseno ....to savrseno mi je bezukusno.....sto bi rekli tamanica....a ja volim kad fali ili kad se pretera.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt


Glava Dole

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 06 Februar, 2016, 14:04
za koju godinu ko god nema para ima da mu rade lobotomiju...niko nezna vise nijedan telefon napamet,,,,deci od 18 godina automatik najbolji auto....crnac najbolji golfer, belac najbolji reper.....vw uhvatili da vara.....svet je definitivno otisao u kurac.....
Ne zelim da ucestvujem u raspravi sta je bolje....ajde da uporedimo bubin menjac...koji mislim da nikada nikome nije crkao, i bilo koji automatski menjac....bilo koji.....u bubinom ni ulje nisu menjali pa je trajao vecno.....automatici se kvare a zahtevaju odrzavanje.....da li je bolje ono sto ima bolje performanse ili ono sto duze traje....da li je dizajn i performase uradjene na ustrb kvaliteta bolje ili losije....
Ima da kupim auto iz 50 ih i boli me kurac....odrzavanja skoro da nema....sve na njima je skoro vecno ako odrzavas karoseriju u dobrom stanju....koliko trosi to je nebitno...jer kad saberes gorivo i 0 odrzavanja dobijes manju cifru nego na novim automobilima....ima da kurblam stakla i okacim nesto na retrovizor....da klima jer klime nece biti i bicu ekcentrik koji vozi stara kola.....za razliku on obicnih sivih ljudi koji ce na kredit kupovati kola po poslednjoj modi i trositi pare na odrzavanje......

p.s.
Automatik moze da voli samo onaj ko ne uziva u voznji vec mu je auto prevoz ili posao.....ja volim kad okasnim da saltam pred krivinu pa se iznervram ,....volim kad preteram sa gasom u pola krivine pa auto malo klizne....ma volim sve sto nije savrseno ....to savrseno mi je bezukusno.....sto bi rekli tamanica....a ja volim kad fali ili kad se pretera.

[thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] Rekoh ja isto to par postova iznad :)