Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] obim struka joj je manji nego kad je bila devojka sad trenira neki kurac dal bese kung fu ili tako nesto u tom stilu a obe su standardne visine za zensko a to je 170cm :D :D :D :D al zato mi je sad snajka moje visine :D :D sto je super :D brat stefan napokon ima devojku koja je extraaaaaaaaa :D :D :D :D i snajka i njena sestra su moje visine pa mi je extra da izlazim s njima u grad :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 30 Januar, 2016, 00:18
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] obim struka joj je manji nego kad je bila devojka sad trenira neki kurac dal bese kung fu ili tako nesto u tom stilu a obe su standardne visine za zensko a to je 170cm :D :D :D :D al zato mi je sad snajka moje visine :D :D sto je super :D brat stefan napokon ima devojku koja je extraaaaaaaaa :D :D :D :D i snajka i njena sestra su moje visine pa mi je extra da izlazim s njima u grad :D :D :D :D

Poneæu hoklicu kad krenem u goste :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 30 Januar, 2016, 00:18
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] obim struka joj je manji nego kad je bila devojka sad trenira neki kurac dal bese kung fu ili tako nesto u tom stilu a obe su standardne visine za zensko a to je 170cm :D :D :D :D al zato mi je sad snajka moje visine :D :D sto je super :D brat stefan napokon ima devojku koja je extraaaaaaaaa :D :D :D :D i snajka i njena sestra su moje visine pa mi je extra da izlazim s njima u grad :D :D :D :D

pozdravi batu :)  puno

p.s.
reci mu da ne brise telefon od snajkine sestre kad snajku odjebe....poz
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

TEEfqd

Citat: freepartyman poslato 29 Januar, 2016, 21:39
Koriste ih kod onog dela muzijaka koji misli da treba da se polomi oko devojke da bi mu dala. Umesto da se postavis da si ti taj koji tvrdi pazar :D Onda krecu da te jure ;) Obrnuta psihologija. Primer vidis vrh ribu,sve likove kulira. Obicno takve idu sa skrnedljom od drugarice. Pridjes im i trazis broj od skrnedlja. Vrh riba ne moze da veruje sta se desava, zasto ne trazi moj broj, ne razumem,koji je njegov problem,sta ja nisam dovoljno lepa?...I dok si trepnuo ona tebe muva ;)


! No longer available

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

Citat: redshadow poslato 30 Januar, 2016, 00:42
Citat: freepartyman poslato 29 Januar, 2016, 21:39
Koriste ih kod onog dela muzijaka koji misli da treba da se polomi oko devojke da bi mu dala. Umesto da se postavis da si ti taj koji tvrdi pazar :D Onda krecu da te jure ;) Obrnuta psihologija. Primer vidis vrh ribu,sve likove kulira. Obicno takve idu sa skrnedljom od drugarice. Pridjes im i trazis broj od skrnedlja. Vrh riba ne moze da veruje sta se desava, zasto ne trazi moj broj, ne razumem,koji je njegov problem,sta ja nisam dovoljno lepa?...I dok si trepnuo ona tebe muva ;)


! No longer available
Znao sam da imam blistavi um :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

ali njen deèko jesteeeee :D a crnja stvar je to sto je iz cuprije :D :D to je jebeni divlji zapad jos uvek :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Inace sam strasljive prirode....samo ti njoj reci da necu nikom reci....ko maca diskrecija....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

viper

Rekao bih da treba nova tema
MILF sestre i revolucija 😂
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mali_zmaj

e odavno ne bih na forumu,sva¹ta i¹èitah,lijepo se zabavih..,sva¹ta nauèih..,balcan ¾iva enciklopedija,revolucija mislioc..,uff praktièan rad..,lijepo..ostali malo pate,
eh da sisa..,velika ne,mala mo¾e,srednja po¾eljna,guza primarna i noge...
mislim ne smeta mi ni velika,al kad se to kasnije opusti sa godinama..
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

vidi...svasta meni nesto smeta kad gledam....posle oci zamagle i nikakav problem....

-ja nikad nisam spavao sa ruznom zenom
-ali budio sam se cesto pored takvih

reci su jednog matorog svalera
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo


balcan girl

snajka je zabranjena za sve ovdeee :D :D :D koliko znam moj brat je èlan bajker to se postuje :D a interesantno mi je da revolution meni veruje na reè da su i snajka i njena sestra (sta se to meni pada, bratu je svastika a meni??) dobre ribe iako ih nikad nije videlo :D pardon, videli su ih hostapler i slaninar kad smo bili u NS :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


balcan girl

prija? ha, super :D :D moram da je zajebavam :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

brat mora da uci matematiku....deljenje je najstarija radnja.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Citat: balcan girl poslato 30 Januar, 2016, 17:52
snajka je zabranjena za sve ovdeee :D :D :D koliko znam moj brat je èlan bajker to se postuje :D a interesantno mi je da revolution meni veruje na reè da su i snajka i njena sestra (sta se to meni pada, bratu je svastika a meni??) dobre ribe iako ih nikad nije videlo :D pardon, videli su ih hostapler i slaninar kad smo bili u NS :D :D :D :D

Otkad va¾i to pravilo?!? :o

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

cone