Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Citat: balcan girl poslato 29 Januar, 2016, 20:16
nikad nisam kontala èemu takva fascinacija sa velikim sisama :D pretpostavljam da niste dovoljno dojili kad ste bili mali :D :D elem, stvarno me interesuje zasto ste toliko fascinirani sisama :D :D jel moze neko da objasni :D :D :D

http://www.tarzanija.com/i-sta-mi-daske-sad-da-radimo/  ;D

Citat: freepartyman poslato 29 Januar, 2016, 20:19
Nisu svi, to su ti Edipovci. :P Obicno te muzare nemaju nikakve noge i dupe..A guza je zakon.

Kako god okrene¹, dupe je otpozadi. A sa èime se prvo sretne¹ kad upznaje¹ ¾enu-devojku?! ;)

MIGE

i jos ako ima bradavicu ko ventil od ponike ,e onda je olizem ko jarence prutic

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] migee  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] valjda sa ispruzenom rukom ribe misko :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

Citat: mi¹ko_kolo poslato 29 Januar, 2016, 21:01
Citat: balcan girl poslato 29 Januar, 2016, 20:16
nikad nisam kontala èemu takva fascinacija sa velikim sisama :D pretpostavljam da niste dovoljno dojili kad ste bili mali :D :D elem, stvarno me interesuje zasto ste toliko fascinirani sisama :D :D jel moze neko da objasni :D :D :D

http://www.tarzanija.com/i-sta-mi-daske-sad-da-radimo/  ;D

Citat: freepartyman poslato 29 Januar, 2016, 20:19
Nisu svi, to su ti Edipovci. :P Obicno te muzare nemaju nikakve noge i dupe..A guza je zakon.

Kako god okrene¹, dupe je otpozadi. A sa èime se prvo sretne¹ kad upznaje¹ ¾enu-devojku?! ;)
Nije valjda da buljis u sise :D Oci su joj gore :P Sram te bilo,a zenjen covek.  ;D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

ne pazi ja nemam nista protiv velikih sisa imam par drugarica koje imaju ogrooomne sise, i sto se njih tièe smanjivale bi ih jer ih bole ledja, smetaju im, nemaju apsolutno nikakav oseæaj u njima mislim ne sluze im kao erogene zone niti bilo sta, jedino zbog èega ih èuvaju tako velike je zbog muskaraca :D :D :D koriste ih u svakoj mogucoj situaciji da idu preko reda, piju za dzabe i imaju pomoc za dzabe :D :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

Koriste ih kod onog dela muzijaka koji misli da treba da se polomi oko devojke da bi mu dala. Umesto da se postavis da si ti taj koji tvrdi pazar :D Onda krecu da te jure ;) Obrnuta psihologija. Primer vidis vrh ribu,sve likove kulira. Obicno takve idu sa skrnedljom od drugarice. Pridjes im i trazis broj od skrnedlja. Vrh riba ne moze da veruje sta se desava, zasto ne trazi moj broj, ne razumem,koji je njegov problem,sta ja nisam dovoljno lepa?...I dok si trepnuo ona tebe muva ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

nemam pojma free, ja imam drugaricu koja ne da je vrh riba nego je bre ribetinaaaaaa ( nemoj sad da smarate zauzeta je :D) ali je prosto fantastièan èovek, elem, ne da te ne bi muvala ako bi krenuo sa tom obrnutom filozofijom nego bi se jos izuzetno nadrkala jer joj zajebavas drugaricu :D :D to kako ti prièas nije vrh riba nego kompleksas nevidjene vrsteeeeeeee i ta nema drugaricaaaa :D :D :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

 Sve zene imaju ego. Boli me uvo da ti smaram drugaricu nisam pickopacenik ;) A ti to tvoje dobra riba je diskutabilno.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

free nisam mislila na tebe ooo bozee odustajem :D :D :D :D a za drugaricu èek sek :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

hoces ja da je okacim ako mislimo na istu? :D

balcan girl

evo npr. crna je ta drugarica plava je druga al ona je udata i ima dvoje dece :D sina od 16 godina i æerku od 5 :D :D :D



UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

mico ne mislimo na istu ti mislis na bojanuuu :D :D :D :D ne znam zasto ljudi misle da ja ne znam sta je dobra pièka :D :D :D samo sto to kod mene ne igra neku bitnu ulogu osim ako nema èime da potkrepi to :D :D :D :D :D za mene je dobra ali ono vrh riba ona koja je i spolja i iznutra vrh :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

#11032
Obe su dobre. Plava je milf jer ima decu, mnogi se loze na to. MAda znas kako kazu gde glava prodje tu    k*rcu  srece nema ;D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

na crnku sam i mislila kad sam rekla malopre da je fantastièan èovek :D :D :D :D :D free naravno da znam da procenim :D :D :D :D ovo je bilo da tebi dokazem jer ti meni bas nista ne verujes :D :D :D :D :D :D e zaboravih da napomenem da su obe starije od mene dve godine :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Andreja

Citat: freepartyman poslato 29 Januar, 2016, 22:20
MAda znas kako kazu gde glava prodje tu    k*rcu  srece nema ;D

Mene je ukenjalo onda :D Bilo do jaja i njoj i meni, vi¹e meseci :D Pet godina pro¹lo veæ  :o
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

balcan girl

ne mora to da znaèi za milf :D :D :D mislim pièka je u sustini misiæ i kao svaki misic moze da se vezbaaaaaaaa :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

mislim da fali tecne kompresije.....

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Citat: balcan girl poslato 29 Januar, 2016, 21:03
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] migee  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] valjda sa ispruzenom rukom ribe misko :D :D :D
Na to sam i mislio! :P

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 29 Januar, 2016, 22:02
evo npr. crna je ta drugarica plava je druga al ona je udata i ima dvoje dece :D sina od 16 godina i æerku od 5 :D :D :D




mlfaca bolja mada mi deluje kao portabl....knda joj fale decimetri....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!