Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

A zanimljivo je da kad te odjebu za sex, na foru boli ih glava, uopste ne osecaju grizu savesti....a kad ti njih odjebes na pricu da ti trenutno nije do toga, nadure se i ne pricaju po mesec dana....dakel ona moz da bira kad joj je do toga a ti nemas pravo...imas duznost i obavezu da zatrpas rupu.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

freepartyman

Danas oglasim oktaviju na polovnim automobilima oko pola jedan, odem do Banovog Brda da zavrsim nesto vracam se posle pola sata, auto prodat. :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

makinjo

Koliko ti imas tih auta hahaha??? :D
Zvacu tebe da mi oglasis auto kada budem prodavao nesto :D

Bori¹a

a ovde trazio motor za oktaviju... filipe sine ti ces u zatvor skoro

freepartyman

Pre neki dan prodao caletovu,danas svoju. Juce oglasio zetov auto. Resili ljudi da kupe nova kola,cale uzeo noviji model oktavije sa full opremom. Zet gleda pasate. Meni se jebe za auto ja gledam motore :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

clutch&brake

Citat: freepartyman poslato 25 Januar, 2016, 16:09
Pre neki dan prodao caletovu,danas svoju. Juce oglasio zetov auto. Resili ljudi da kupe nova kola,cale uzeo noviji model oktavije sa full opremom. Zet gleda pasate. Meni se jebe za auto ja gledam motore :D

[rofl] [rofl] [flashing] [flashing]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

#10906
Citat: balcan girl poslato 24 Januar, 2016, 15:00
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] mkt  [kralj] a sex je uvek re¹enjeee :D zena kad se svadja ili hoæe paznju ili hoce sex :D :D tako da ili odjebes ili jebes i re¹en problem  :D :D :D :D :D
Lepo je meni tata govorio, sine ko poku¹a da razume ¾ene, najebao je kao ¾uti... ;D Da li da ka¾em da nisam poslu¹ao tatu... ;D

bigsheki

meni moja rekla jutros,ostavi  milose youtub i ebay ,idi ko sav normalan svet kod manijaka na forum.i lepo mi zena izmami osmeh..

mareskin

Citat: bigsheki poslato 26 Januar, 2016, 12:07
meni moja rekla jutros,ostavi  milose youtub i ebay ,idi ko sav normalan svet kod manijaka na forum.i lepo mi zena izmami osmeh..


A ti se ne zove¹ Milo¹?!?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

MIGE


viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Glava Dole

Toplo vreme za voznjicu i najzad suv asfalt ispod parkiranog motora posle voznje :D Ipak se grunfovanje isplatilo :D

niki64

Ne zapisava vise teritoriju? Svaka cast na grunfovanju po onoj hladnoci, isplatilo se.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Glava Dole

Da daa :D I svaka cast kinezima, ovako sam ga opravljao po snegu i zimi, lampa inace 200dindzi, 5led dioda koje malo trose tako da baterije traju vrlo dugo a svetli za sve pare(kad se slikaju svi mogu i ja :3 ):


I zato mi sad voznjice padaju duplo sladje nego da je sve bilo u redu... onaj osecaj kad se namucis ko konj, usput ustedis i onda se provozas sa osmehom na licu... :D

Jos da mu zakrpim masku i montiram oklope... kupio danas i vezice u elektroradnji, neke madjarske, kaze ova da su kvalitetne... hvala Jugi na savetu, nisam ni znao da se to drzi po elektro-radnjama, ja trazio u gvozdjarama al tamo nisu imali a ove kineske nisu ni za kurac :D

MM univerzalno pomagalo broj 1 :D


juga

Citat: Laziæ poslato 26 Januar, 2016, 09:21
Citat: balcan girl poslato 24 Januar, 2016, 15:00
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] mkt  [kralj] a sex je uvek re¹enjeee :D zena kad se svadja ili hoæe paznju ili hoce sex :D :D tako da ili odjebes ili jebes i re¹en problem  :D :D :D :D :D
Lepo je meni tata govorio, sine ko poku¹a da razume ¾ene, najebao je kao ¾uti... ;D Da li da ka¾em da nisam poslu¹ao tatu... ;D
Ja sam odavno shvatio da ¾ene nemo¾' razumeti, pa ni ne poku¹avam... platio si danak neiskustvu, nisi slu¹ao starije!

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: juga poslato 27 Januar, 2016, 02:58
Citat: Laziæ poslato 26 Januar, 2016, 09:21
Citat: balcan girl poslato 24 Januar, 2016, 15:00
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] mkt  [kralj] a sex je uvek re¹enjeee :D zena kad se svadja ili hoæe paznju ili hoce sex :D :D tako da ili odjebes ili jebes i re¹en problem  :D :D :D :D :D
Lepo je meni tata govorio, sine ko poku¹a da razume ¾ene, najebao je kao ¾uti... ;D Da li da ka¾em da nisam poslu¹ao tatu... ;D
Ja sam odavno shvatio da ¾ene nemo¾' razumeti, pa ni ne poku¹avam... platio si danak neiskustvu, nisi slu¹ao starije!
moracu da ispravim kolegu...jako je lako razumeti sta zena hoce, ali ona istog momenta promeni misljenje , pa dok ti ponovo razumes ona ponovo promeni.....sve to namerno da bi kontrirala....onda ti pogresno shvatis da hoce batine i onda tinuninu ti kriv...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

a najlak¹e je da je pita¹ i re¹en problem :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

pittatore

Sa pitanjem otvaras pandorinu kutiju ;D

balcan girl

e pa moras da budes spreman na to da stvarnoooo zelis da znaaas sta ona hoceee :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!