Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

bigbad86

Citat: Laziæ poslato 13 Januar, 2016, 23:14
Citat: Ho¹tapler poslato 13 Januar, 2016, 15:29
Citat: Laziæ poslato 13 Januar, 2016, 13:59
Lepo si se ti udomio... :P
1. ja od toga nemam ni¹ta, niti æu ikad ¾eleti.
2. tu glupost mi svi govore,  a niko ne razmi¹lja glavom, zajebano je kad ti ¾ena zaraðuje vi¹e nego ti...
Kad je moja biv¹a ¾ena poèela dosta vi¹e da zaraðuje od mene, odmah sam pomislio, sad je idealan trenutak da se raskantamo... Na¾alost nisam ga iskoristio na vreme... :(

Mogu vec da vam zamisljam svadje. "Ti kad budes donosio para u kucu kolko i ja onda ces moci..." Mora da se maximalno skenjas.

mareskin

Citat: bigbad86 poslato 14 Januar, 2016, 12:58
Citat: Laziæ poslato 13 Januar, 2016, 23:14
Citat: Ho¹tapler poslato 13 Januar, 2016, 15:29
Citat: Laziæ poslato 13 Januar, 2016, 13:59
Lepo si se ti udomio... :P
1. ja od toga nemam ni¹ta, niti æu ikad ¾eleti.
2. tu glupost mi svi govore,  a niko ne razmi¹lja glavom, zajebano je kad ti ¾ena zaraðuje vi¹e nego ti...
Kad je moja biv¹a ¾ena poèela dosta vi¹e da zaraðuje od mene, odmah sam pomislio, sad je idealan trenutak da se raskantamo... Na¾alost nisam ga iskoristio na vreme... :(

Mogu vec da vam zamisljam svadje. "Ti kad budes donosio para u kucu kolko i ja onda ces moci..." Mora da se maximalno skenjas.

Proma¹io si metu ;)

Da su se tad razveli ona bi njemu plaæala alimentaciju. Ravnopravnost bato :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


Gvozden

Uuu slim tastature su odlicne za rad! Koliko je kostalo deda mraza?

stilgar

Citat: Ho¹tapler poslato 13 Januar, 2016, 15:29
Citat: Laziæ poslato 13 Januar, 2016, 13:59
Lepo si se ti udomio... :P
1. ja od toga nemam ni¹ta, niti æu ikad ¾eleti.
2. tu glupost mi svi govore,  a niko ne razmi¹lja glavom, zajebano je kad ti ¾ena zaraðuje vi¹e nego ti...
pomozi ti njoj da to potrosi, nemo si stipsa za njene pare :)

eclipse4

Ovamo nesto mi uvek izmami osmeh (radost):


Kolubarska bitka
Kolubarska bitka bitka bila je najznaèajnija bitka izmeðu vojske Kraljevine Srbije i Austrougarskog carstva u Prvom svetskom ratu. Voðena je u novembru i decembru 1914. godine na frontu od preko 200 km. Okonèana je uspe¹nom protivofanzivom koju su izvele snage Prve armije pod komandom generala ®ivojina Mi¹iæa, protiv brojnije i bolje opremljene austrougarske vojske, u trenutku kada je ceo svet oèekivao vesti o kapitulaciji Kraljevine Srbije.
Porazom u operacijama oko Drine (Bitka na Maèkovom Kamenu), srpska vojska se na¹la u te¹kom polo¾aju primorana na povlaèenje pod borbom, suoèena sa nedostatkom artiljerijske municije, manjkom hrane, odeæe i obuæe i ¹to je mo¾da bilo i najgore sa velikim padom morala.
U tom trenutku na mesto komandanta je postavljen general ®ivojin Mi¹iæ, dotada¹nji pomoænik naèelnika ¹taba Vrhovne komande Radomira Putnika
Srpski vojnici u Prvom svetskom ratu, Foto: Wikipedia, Srpski vojnici u Prvom svetskom ratu, Foto: Wikipedia,
U trenutku kada su evropske telegrafske agencije oèekivale vesti o slomu srpske vojske i kada je V austrougarska armija prireðivala sveèanu paradu u Beogradu, otpoèela je velika protivofanziva celokupne srpske vojske.
Austrougarske trupe su u potpunosti iznenaðene, jer su smatrale da je srpska vojska nesposobna i za odbranu, a kamoli za protivudar, pa su bile primorane na povlaèenje. Samo tokom borbi 03. decembra zarobljeno je 3 oficira, 400 podoficira i vojnika i 4 topa sa 1 000 granata
Na kraju, brojèano slabija vojska Kraljevine Srbije izgubila je 22.000 ljudi, uz oko 91.000 ranjenih. Gubici Austrougarske monarhije bili su bitno veæi sa 27.216 poginulih, 118.911 ranjenih, 1.800 zarobljenih, 73.988 nestalih i 44.117 bolesnih.
Zato ¹to su potcenili snagu srpske vojske i ve¹tinu na¹e komande, Austrougari su izgubili bitku u koju su u¹li velikom predno¹æu - vi¹e ljudi i boljim naoru¾anjem

Nazalost me izbaci iz takta kad vidim danasnju realnost,da im uz osmeh na licu predaju nasu zemlju za dzabe i uz povoljnosti....

ЯЭВОЛУТИОН

pa znas ono kad krene glumac da zvekece ribu a ona vikne silovanje....on izvadi 500 dolara i ona ga pita :"biraj, oralnu ili analnu zavrsnicu".....
naravoucenije:
ako ne pristaje na seks i pocne da se brani, ti izvadis pare i biras gde ces da svrsis......pogotovu kad us kurve na vlasti....onda uzmu pare a ti jebes drzavu....oni ti dodju ko pimpovi....duznost im je da te zastite od onoga sto nije placeno....a da ces biti jeben, bit ces.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

rakija i nova guma u fronclama ;D

makinjo

Meni to ne bi izmamilo osmeh Kole nikako :(

UFF


penzos

LUK oil smanjio cenu goriva! Nije ne¹to, ali prijatno iznenaðenje.
PS jo¹ uvek imamo najskuplje gorivo na Balkanu, a i u Evropi!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

eclipse4

Kakve veze ima cena goriva kad je sad 2016 god?zar ti ne osecas boljitak koji obecao pickousti?brate ja vec 15i dan neznam koliko mi je dobro....ludilo...

penzos

Opa, ¹ta si to nabavio, a da podeli¹ sa drugarima?  [joint]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

slave74


Glava Dole

Voznjica po kisi, upadam na predavanje komplet mokar, sliva se voda sa jakne, sa kacige, sedam onako ko najveci neanderalac, bacam mokru kacigu na sto, vadam svesku i krecem da pisem dok svi komentarisu i domundjavaju se :D Neprocenjivo ;D

Bori¹a


eclipse4

Citat: Milos96 poslato 15 Januar, 2016, 16:43
Voznjica po kisi, upadam na predavanje komplet mokar, sliva se voda sa jakne, sa kacige, sedam onako ko najveci neanderalac, bacam mokru kacigu na sto, vadam svesku i krecem da pisem dok svi komentarisu i domundjavaju se :D Neprocenjivo ;D

kole bi se ponosio tobom...verovatno jos nije procitao post  ;D ;D ;D

Glava Dole

Citat: eclipse4 poslato 15 Januar, 2016, 16:56
Citat: Milos96 poslato 15 Januar, 2016, 16:43
Voznjica po kisi, upadam na predavanje komplet mokar, sliva se voda sa jakne, sa kacige, sedam onako ko najveci neanderalac, bacam mokru kacigu na sto, vadam svesku i krecem da pisem dok svi komentarisu i domundjavaju se :D Neprocenjivo ;D

kole bi se ponosio tobom...verovatno jos nije procitao post  ;D ;D ;D

Moram da opravdam ovaj avatarski potpis il sta je vec [rofl]

eclipse4

vidi stvarno,nisam ni primetio to ;)

Hohštapler

Citat: eclipse4 poslato 15 Januar, 2016, 17:04
vidi stvarno,nisam ni primetio to ;)

AHAHHAHA! Znaèi usvojen mi je predlog! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.