Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mazzi

@free: Ma to je prikriveni strah od kradje :D

Nasao sam sledeci https://en.wikipedia.org/wiki/Saab_9-7X ovu Svedjanku ko uzme ozenio se zauvek :P

Hohštapler

Citat: Andreja poslato 13 Januar, 2016, 05:34
ili jo¹ bolje po meni, S80 :)

Moja devojka je pro¹le godine kupila novog S60, auto je po ceni u klasi meèke C-klase, i to je tad gledala al joj se Volvo vi¹e svideo, sve je tu ok, izrada, detalji, SENSUS sistem, auto ima opreme haos, al mislim da zna¹ da je Volvo odavno u vlasni¹tvu kineza, i sad imaju jo¹ uvek par svojih motora, onih veæih, ovi manji 1.6, 2.0 su GM i mislim da vi¹e nisu kao ¹to su nekad bili..
No, vreme æe pokazati.

Ja znam da ja kupujem sebi auto, Honda Accord zeldi, i bog da me vidi.... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


Bori¹a

Citat: Ho¹tapler poslato 13 Januar, 2016, 11:27Honda Accord zeldi, i bog da me vidi.... ;)

kazu da je nova mazda6 bolja... 2.2 dizel 184ks automatik :drka:

Hohštapler

Citat: Laziæ poslato 13 Januar, 2016, 13:59
Lepo si se ti udomio... :P
1. ja od toga nemam ni¹ta, niti æu ikad ¾eleti.
2. tu glupost mi svi govore,  a niko ne razmi¹lja glavom, zajebano je kad ti ¾ena zaraðuje vi¹e nego ti...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

makinjo

Moze biti i prednost :)
Uvek ces se truditi da zaradjujes vise od nje :)

Glava Dole




Zanimljivu kilometrazu malo pre otkucao :D A kupio ga sa oko 54.000, em kasno dobio dozvolu em smo 2 meseca bili razdvojeni(ja u cacku on u SDu) i opet obrnuo oko 6000 za sezonu... i da mi neko posle kaze da je ona kilometraza prava... za 22god napravio 54.000 a ja za nepunu sezonu 6000... jes malo morgen

Bori¹a


Hohštapler

Citat: Milos96 poslato 13 Januar, 2016, 15:40Zanimljivu kilometrazu malo pre otkucao :D A kupio ga sa oko 54.000, em kasno dobio dozvolu em smo 2 meseca bili razdvojeni(ja u cacku on u SDu) i opet obrnuo oko 6000 za sezonu... i da mi neko posle kaze da je ona kilometraza prava... za 22god napravio 54.000 a ja za nepunu sezonu 6000... jes malo morgen

I ja istu prièam non stop a mene ubeðuju da nije tako... (ok, verujem da ima ljudi koji nemaju vremena, ali za 20godina sigurno nije svo vreme bilo tako)
A sad te pitam, el si imao para da se voza¹ kolko si ¾eleo?
El si oti¹a negde na put ove godine sa njim?

Ja da imam vi¹e para svaki vikend bi i¹ao negde, kontam da bi 25.000km ubio u sezoni bez da trepnem...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

makinjo

Nekada je vreme problem a nekada drustvo :(
Ja sam ove sezone napravio nesto preko 14000km a mogao sam sigurno vise da je malo vise bilo ovoga od gore napisanog :)

Glava Dole

Citat: Ho¹tapler poslato 13 Januar, 2016, 18:09
Citat: Milos96 poslato 13 Januar, 2016, 15:40Zanimljivu kilometrazu malo pre otkucao :D A kupio ga sa oko 54.000, em kasno dobio dozvolu em smo 2 meseca bili razdvojeni(ja u cacku on u SDu) i opet obrnuo oko 6000 za sezonu... i da mi neko posle kaze da je ona kilometraza prava... za 22god napravio 54.000 a ja za nepunu sezonu 6000... jes malo morgen

I ja istu prièam non stop a mene ubeðuju da nije tako... (ok, verujem da ima ljudi koji nemaju vremena, ali za 20godina sigurno nije svo vreme bilo tako)
A sad te pitam, el si imao para da se voza¹ kolko si ¾eleo?
El si oti¹a negde na put ove godine sa njim?

Ja da imam vi¹e para svaki vikend bi i¹ao negde, kontam da bi 25.000km ubio u sezoni bez da trepnem...


Ma kakvi, normalno da nisam, da sam imao vise para i punu slobodu bilo bi bar duplo vise, zato i kazem da je smesno sto se svi ti motori od 20ag god po oglasima vrte na oko 50ak hiljada...

mali_zmaj

ne razumijes ti to,motori su kod nas bazdareni na 50 000,dodju dotle i kilometara vise ne naprave...
jin-jang

makinjo

Ima vise ovih oko 35000 km:)

Bori¹a

Citat: mali_zmaj poslato 13 Januar, 2016, 20:44
ne razumijes ti to,motori su kod nas bazdareni na 50 000,dodju dotle i kilometara vise ne naprave...

to mu radni vek sata [rofl]

Bori¹a



oplakao sam kad sam video... u cacku lik uradio

Lazic

Citat: Ho¹tapler poslato 13 Januar, 2016, 15:29
Citat: Laziæ poslato 13 Januar, 2016, 13:59
Lepo si se ti udomio... :P
1. ja od toga nemam ni¹ta, niti æu ikad ¾eleti.
2. tu glupost mi svi govore,  a niko ne razmi¹lja glavom, zajebano je kad ti ¾ena zaraðuje vi¹e nego ti...
Kad je moja biv¹a ¾ena poèela dosta vi¹e da zaraðuje od mene, odmah sam pomislio, sad je idealan trenutak da se raskantamo... Na¾alost nisam ga iskoristio na vreme... :(

ЯЭВОЛУТИОН

kao i uvek reagujes brzo samo na rakiju...za sve ostalo okasnis.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic