Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Flavius Valerius Aurelius

Citat: eclipse4 poslato 10 Januar, 2016, 22:00
Nego kod mene ovako pocinje dorucak


Ja se ponadao i pomislio ono oruzje sa slike je tvoje.... Kod vidim i sliku piva. (Gde ima da se kupi Pabst?)

eclipse4

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 11 Januar, 2016, 00:55
Citat: eclipse4 poslato 10 Januar, 2016, 22:00
Nego kod mene ovako pocinje dorucak


Ja se ponadao i pomislio ono oruzje sa slike je tvoje.... Kod vidim i sliku piva. (Gde ima da se kupi Pabst?)

Jel si se ponadao mozda da stvarno jedem metke za dorucak kasikom???   ;D

Ja ti napisa mi smo ovde sirotinja za oruzje....da nema kaubojskih filmova ja nikad ne bih video vincesterku,ja imam neki flober a ono oruzje je skinuto sa google pa napravljene fotomontaze i onda ja kacim i palim masu kao navodno moje.....al se zajebah sa onim mecima u ciniji i pabstom...mi to nemamo ovde....i ti si me provalio u picku mater  [rofl]  [rofl]


eclipse4

Citat: goranvojska poslato 10 Januar, 2016, 23:27
Citat: eclipse4 poslato 10 Januar, 2016, 22:00
Citat: goranvojska poslato 10 Januar, 2016, 20:55
eklipse brate.pa ti nesmes ni kuce da udaris.to bi te kostalo ko svetog petra kajgana.mene boli kurac.legalno samo lovacka i cz99.odma da dodju da nose nasekirao bi se eeeeeee.a ti? pa sa legalnim oruzjem smo gradjani drugog reda.samo da cutis u gutas.e zatooo samo ajducija.a to kod mene normalna pojava.javno IMAM.nadjite.

Gorane,coeka mogu da udarim,zivotinju,bem ga,nikad nisam....zalosno....mada se ja dicim svojim prijateljima i poznanicima i time gde su mi sve vrata otvorena....verovatno to proizilazi iz toga da sam odlicno znao sta radim i govorim  i pijan i trzan...

A ovo oruzje....ma to samo na divljem zapadu ima kod nas toga nema...ocu reci nek dodju da mi oduzmu imam tu neki flober po kuci  [rofl] [rofl]

Nego kod mene ovako pocinje dorucak


brateeeeeeeeeeee.ako ovo dorucak to moze da bude vrlo opasno,jer kad u podne prdnes dva sela rusis iza sebe.u hag da zaglavis.daj dijetalno nesto.ovojako bre.

Gorane ovo je americka verzija naseg domaceg pasulja a ona limenka pabsta figurativno  predstavlja zajecarsko pivo hehehe

Flavius Valerius Aurelius

Citat: eclipse4 poslato 11 Januar, 2016, 03:06

....da nema kaubojskih filmova ja nikad ne bih video vincesterku...

Jasno SG sta je pisac hteo da kaze.
Ponadah se stvarno tvoje, kad dodjem za Srbiju, nema standardne rutine od 200-300 komada vikendom i hvata me kriza ... Zimi nema boljeg nacina da izbacis nervozu iz sebe.
Boze zdravlja, kad dodjes ovde (bilo ko), vodim te da probas Lahti i SSK industries .950 JDJ... Teska paljevina i navlakusa...

P.S. Nemoj IKAD da se zajebes i kupis Pabst ako ga nadjes. Bar 10 puta ogavnije od Badlajta.

balcan girl

ohoo pa ko to dolazi u domovinu a :D taèno vidim da te niko nece mrdne od rostilja bar tri dana kad dodjes :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 11 Januar, 2016, 07:12
Citat: eclipse4 poslato 11 Januar, 2016, 03:06

....da nema kaubojskih filmova ja nikad ne bih video vincesterku...

Jasno SG sta je pisac hteo da kaze.
Ponadah se stvarno tvoje, kad dodjem za Srbiju, nema standardne rutine od 200-300 komada vikendom i hvata me kriza ... Zimi nema boljeg nacina da izbacis nervozu iz sebe.
Boze zdravlja, kad dodjes ovde (bilo ko), vodim te da probas Lahti i SSK industries .950 JDJ... Teska paljevina i navlakusa...

P.S. Nemoj IKAD da se zajebes i kupis Pabst ako ga nadjes. Bar 10 puta ogavnije od Badlajta.

ne izbacujem nervozu iz sebe oruzjem i pucnjavom....pre se mozda umirim visecasovnim ciscenjem...opusta :)

ili recimo restauracijom neke urne,cinije,posude.....nebitno dal je zutobrcka,vincanska kultura ili pak rimska neka posuda....odnosno ciscenjem nekog rimskog komada pod mikroskopom...
a brate umem i da polomim kad nesto ne ide,ziv sam covek :)

streljanu ili streliste nemamo,tako da se to kod nas radi u prirodi...gde god ti smatras da je bezbedno i uglavnom to radimo radi provere optike,eventualno test nove municije ili pak iz zabave  :)





a alkohol  ne konzumiram :)


juga

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 11 Januar, 2016, 07:12
Citat: eclipse4 poslato 11 Januar, 2016, 03:06

....da nema kaubojskih filmova ja nikad ne bih video vincesterku...

Jasno SG sta je pisac hteo da kaze.
Ponadah se stvarno tvoje, kad dodjem za Srbiju, nema standardne rutine od 200-300 komada vikendom i hvata me kriza ... Zimi nema boljeg nacina da izbacis nervozu iz sebe.
Boze zdravlja, kad dodjes ovde (bilo ko), vodim te da probas Lahti i SSK industries .950 JDJ... Teska paljevina i navlakusa...

P.S. Nemoj IKAD da se zajebes i kupis Pabst ako ga nadjes. Bar 10 puta ogavnije od Badlajta.
Mo¾e¹ i ovde da spra¹i¹ neku kutiju municije , ja recimo skoro svaki- svaki drugi dan idem u streljanu, nekad pucam nekad ne ali se svakako opustim!

UFF

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 11 Januar, 2016, 07:12
Boze zdravlja, kad dodjes ovde (bilo ko), vodim te da probas Lahti i SSK industries .950 JDJ... Teska paljevina i navlakusa...

zasto bi iz toga iko zeleo da puca?
evo nek klekne a ja cu da ga sutnem iz sve snage u grudi/rame ako mu je to fetis, a osecaj je verovatno isti

penzos

Amerièka megalomanija. Posle se kurèi¹ da si pucao iz toga, kaèi¹ slike i snimke po FB, mislim tebra, ono!  [facepalm]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic

Sve sve, ali ovo proleæe mami osmeh samo tako... :D

penzos

Ja iskoristih ovaj dan!  ;D  Vroooooooooooooaaarrrrrrrrr!


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Hohštapler

jbm ti... i posao i sve... svi se vozaju po bulevaru a ja gledam...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mrle

Citat: Ho¹tapler poslato 11 Januar, 2016, 15:41
jbm ti... i posao i sve... svi se vozaju po bulevaru a ja gledam...

ja do¹ao na posao motorom, bar ne¹to da uhvatim od lepog vremena.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

bigbad86

Citat: goranvojska poslato 10 Januar, 2016, 21:45
zmaje kad dodjes dobrodosao.ima i sa i bez kundaka.
Ocu ja da probam sa kundakom, pucao sam samo iz AB2 u vojsci. Reci kolko ti dodjem po metku, i de da dodjem da rokamo :)

eclipse4

Citat: UFF poslato 11 Januar, 2016, 12:06
Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 11 Januar, 2016, 07:12
Boze zdravlja, kad dodjes ovde (bilo ko), vodim te da probas Lahti i SSK industries .950 JDJ... Teska paljevina i navlakusa...

zasto bi iz toga iko zeleo da puca?
evo nek klekne a ja cu da ga sutnem iz sve snage u grudi/rame ako mu je to fetis, a osecaj je verovatno isti

svaba mi samo rece.....tacu ti je za 100e manje ali pod uslovom da slikas ili snimas i da mi pokazes slike,ja nisam imao smelosti da pucam.... :) (nije .950)

Flavius Valerius Aurelius

#10717
Citat: UFF poslato 11 Januar, 2016, 12:06
zasto bi iz toga iko zeleo da puca?
evo nek klekne a ja cu da ga sutnem iz sve snage u grudi/rame ako mu je to fetis, a osecaj je verovatno isti
Ufe, zasto ne vozis apn6 nego 1000 kubika? Oba imaju dva tocka, menjac... osecaj je isti....


Citat: penzos poslato 11 Januar, 2016, 12:18
Posle se kurèi¹ da si pucao iz toga, kaèi¹ slike i snimke po FB, mislim tebra, ono!  [facepalm]
Razocaracu te, ja nemam fb nalog, niti tviter i ta sranja...

Hohštapler

Ma... kenja tamo u temi o ljubimcima kako svako ima svoj trip i ¹ta ga èini sreænim kad ¹to ti ne razume¹ da neko voli zmije, a sad on ovde glumi da ne razume kad neko voli da puca iz oru¾ija...
Brate adrenalin, i nije lako, mi smo jedno vreme i¹li na SPENS da pucamo iz vazdu¹nog pi¹tolja, najte¾e je sebe pobediti, da se umiri¹, da svaki put ubode¹ crno, konstantnost... lud sport.
(al ne podr¾avam lov na ¾ivotnje. Jbg. Ne volim. Al ne kenjam nikom ko voli i radi to LEGALNO.)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!