Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

goranvojska

eklipse brate.pa ti nesmes ni kuce da udaris.to bi te kostalo ko svetog petra kajgana.mene boli kurac.legalno samo lovacka i cz99.odma da dodju da nose nasekirao bi se eeeeeee.a ti? pa sa legalnim oruzjem smo gradjani drugog reda.samo da cutis u gutas.e zatooo samo ajducija.a to kod mene normalna pojava.javno IMAM.nadjite.

mali_zmaj




ja sam ovo duzio u specijali!! i TT ejca,naravno!! nije nesto al je bilo novo!!
jin-jang

goranvojska


Hohštapler

#10683
Govno... rasipaè metaka...
Drveni kundak je majka! ;)

Nego... sad sam setio ovoga...
https://hr.wikipedia.org/wiki/Zastava_M70
"velikosrpske agresije u BiH"....  [djavo]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

ma otkad je gotovost policije dignuta na visi nivo,zbog terorizma, dana RS itd... vidjam policiju sa dugim cjevima pa i ovim,pa me nekako obuzme sjeta i toplina,rekoh sebi,neka od ovih je bila moja....,eh sta smo noci proveli zagrljeni zajedno.. i njenih pet,sest punih okvira.,malih drugara..7,62 kalibra..,eh mladost,ludost..

Eh Hostapleru,znas, ako stavis drveni kundak na ovu pusku onda se pozdravi sa kompaktnoscu,i skrivenim nosenjem...,ja sam imao obavezu da je nosim kuci,a vec je bila zabrana i sfor je masovno oduzimao puske...,a ovo je skracena varijanta,za antiterorizam i bliske sukobe,tako da rasipanje i nije bilo neka stavka...
jin-jang

goranvojska

Citat: Ho¹tapler poslato 10 Januar, 2016, 21:21
Govno... rasipaè metaka...
Drveni kundak je majka! ;)
el si ti sluzio vojsku?

mali_zmaj

zamalo ga i ja pitah,al rekoh mlad decko,da se ne uvrjedi,pa da se prijavi dobrovoljno da nam dokaze da je mudonja!!   ;)
jin-jang

mali_zmaj

I jesi ti u pravu,rasklopni kundak jeste slaba tacka,ali su ga napokon napravili kako treba na M 21,barem tako kazu,nisam imao tu srecu da je probam...,Goran ima da mi sredi to kad dodjem do njega,jednom!! Jel da da hoces Gorane!?   ;) ;D ;D
jin-jang

Hohštapler

Citat: goranvojska poslato 10 Januar, 2016, 21:24
Citat: Ho¹tapler poslato 10 Januar, 2016, 21:21
Govno... rasipaè metaka...
Drveni kundak je majka! ;)
el si ti sluzio vojsku?

JOK.  Ukinuto. Ja sam iz ove generacije kad nas je NATO veæ ubedio da nam vojska ne treba

...kao odgovor za M70AB2,  imao sam priliku sva¹ta da dr¾im u rukama...  ;)
Pro¹ao sam i neku obuku o lakom i vatrenom naoru¾anju... 8)

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

jin-jang

goranvojska

zmaje kad dodjes dobrodosao.ima i sa i bez kundaka.

mali_zmaj

jin-jang

Hohštapler

(ukoliko ovo èita neko iz organa vlasti: sve gore napisano je ¹ala nas èlanova sa foruma i dogovorili smo da pi¹emo ¹ale)  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

Citat: Ho¹tapler poslato 10 Januar, 2016, 21:57
(ukoliko ovo èita neko iz organa vlasti: sve gore napisano je ¹ala nas èlanova sa foruma i dogovorili smo da pi¹emo ¹ale)  [cheers]
i nijedna zivotinja ili clan BJB a nije povrijedjen...
jin-jang

eclipse4

Citat: goranvojska poslato 10 Januar, 2016, 20:55
eklipse brate.pa ti nesmes ni kuce da udaris.to bi te kostalo ko svetog petra kajgana.mene boli kurac.legalno samo lovacka i cz99.odma da dodju da nose nasekirao bi se eeeeeee.a ti? pa sa legalnim oruzjem smo gradjani drugog reda.samo da cutis u gutas.e zatooo samo ajducija.a to kod mene normalna pojava.javno IMAM.nadjite.

Gorane,coeka mogu da udarim,zivotinju,bem ga,nikad nisam....zalosno....mada se ja dicim svojim prijateljima i poznanicima i time gde su mi sve vrata otvorena....verovatno to proizilazi iz toga da sam odlicno znao sta radim i govorim  i pijan i trzan...

A ovo oruzje....ma to samo na divljem zapadu ima kod nas toga nema...ocu reci nek dodju da mi oduzmu imam tu neki flober po kuci  [rofl] [rofl]

Nego kod mene ovako pocinje dorucak


OKi

Citat: eclipse4 poslato 10 Januar, 2016, 22:00
Gorane,coeka mogu da udarim,zivotinju,bem ga,nikad nisam....zalosno....
Pa zbog zivotinje u tom smislu i  nece ti oduzeti oruzje  ;D [flashing]

eclipse4

Danas ces pre na robiju zbog zivotinje...

OKi

Citat: eclipse4 poslato 10 Januar, 2016, 22:30
Danas ces pre na robiju zbog zivotinje...
Mislim da zivotinje ipak jos uvek ne pricaju  :P

goranvojska

Citat: eclipse4 poslato 10 Januar, 2016, 22:00
Citat: goranvojska poslato 10 Januar, 2016, 20:55
eklipse brate.pa ti nesmes ni kuce da udaris.to bi te kostalo ko svetog petra kajgana.mene boli kurac.legalno samo lovacka i cz99.odma da dodju da nose nasekirao bi se eeeeeee.a ti? pa sa legalnim oruzjem smo gradjani drugog reda.samo da cutis u gutas.e zatooo samo ajducija.a to kod mene normalna pojava.javno IMAM.nadjite.

Gorane,coeka mogu da udarim,zivotinju,bem ga,nikad nisam....zalosno....mada se ja dicim svojim prijateljima i poznanicima i time gde su mi sve vrata otvorena....verovatno to proizilazi iz toga da sam odlicno znao sta radim i govorim  i pijan i trzan...

A ovo oruzje....ma to samo na divljem zapadu ima kod nas toga nema...ocu reci nek dodju da mi oduzmu imam tu neki flober po kuci  [rofl] [rofl]

Nego kod mene ovako pocinje dorucak


brateeeeeeeeeeee.ako ovo dorucak to moze da bude vrlo opasno,jer kad u podne prdnes dva sela rusis iza sebe.u hag da zaglavis.daj dijetalno nesto.ovojako bre.

Bori¹a