Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

goranvojska

ne nudim samo se hvalim................

eclipse4

kad bi i mi mogli tako ko u amerike da usetamo sa licnu kartu u radnju i kupimo pusku imali bi i mi vise......za sad....samo sirotinjski....koja cev,koliko da ne bude da i mi ovde nemamo bas nista :(




auh.....sta je koj kurac ovo fale jos 7 komada......ma...dovoljno je i ovo.....

TEEfqd

prema broju oru¾ja po glavi stanovnika srbija je druga na svetu, odmah iza amerike. tako je bar bilo pre par godina.
a i ne cudi me. samo odes i pogledas neku random seosku svadbu ili nedaj boze krstenje moze komotno bataljon jedan da se naoruza

Kalesin

Nije danas al juèe...evo ne skidam kez sa lica...brrrrrmmmm...isterala hornetiæa i provozala ga malo da me ¾elja mine......ah divote...a ako prestane da slinavi nebo i danas æu ....
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Hohštapler

Citat: eclipse4 poslato 10 Januar, 2016, 01:17
kad bi i mi mogli tako ko u amerike da usetamo sa licnu kartu u radnju i kupimo pusku imali bi i mi vise......za sad....samo sirotinjski....koja cev,koliko da ne bude da i mi ovde nemamo bas nista :(




auh.....sta je koj kurac ovo fale jos 7 komada......ma...dovoljno je i ovo.....


Budi Bog s nama.... :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

bar da znam kod koga da svratim kad mi zatreba :D jbg moje panduri pokupili i drzali u vlaznom podrumu sad su na reparaciji :D a jbg kad vidim sta se desava bolje da pozure sa tom reparacijom stra' me zatrebaæe mi :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

Citat: eclipse4 poslato 10 Januar, 2016, 01:17
kad bi i mi mogli tako ko u amerike da usetamo sa licnu kartu u radnju i kupimo pusku imali bi i mi vise......za sad....samo sirotinjski....koja cev,koliko da ne bude da i mi ovde nemamo bas nista :(




auh.....sta je koj kurac ovo fale jos 7 komada......ma...dovoljno je i ovo.....


I tata bi sine!!! 
jin-jang

Jecko

Sto bi rekao moj cale...vidi ljepoooota :)

ЯЭВОЛУТИОН

Srbija sa razlogojm ima toliko naoruzenja....sve oko nas prijatelji....moz covek o svakom komsiji da napise da mu je ubio nekog....a neko moze i da navede za svakog komsiju kad mu je ukrao neto...neprocenjivo.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Оружје се не ставља на плочице, чак ни за сликање.
Друштво за заштиту од животиња

Bori¹a


El Jefe

Кад порастеш, кашће ти се само.
Друштво за заштиту од животиња

OKi

Danas je dovoljno da popreko pogledas komsiju i da se on pozali policiji  (da si mu pretio) ode naoruzanje oma  [panic] [flashing]

balcan girl

ja moje komsije mogu da gledam popreko koliko hocu niko od njih nema muda da se zali muriji :D ionako pola grada misli da sam se izvukla sa ubistvom :D ko sam ja da im rusim iluzije a i bolje je za mene da tako misle :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

OKi


Bori¹a

i love my six pack so much, so i protected it with layer of fat [rofl]

Joker

Malo i ja da se kurcim sa masinom... :D


Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

eclipse4

Citat: El Jefe poslato 10 Januar, 2016, 14:44
Оружје се не ставља на плочице, чак ни за сликање.

nikad dupetom na ladan beton

ces drugu turu ovako na krevet?



karanje na stolu?



bigbad86

Ma duge cevi ne racunam ako nemaju automatsku paljbu. Ovi lovacki krshevi pogotovu, ubijes dva neprijatelja pa moras da punis... :P
Ja sam samo iz ovoga pucao :)
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/1934923_1166160826656_5735985_n.jpg?oh=ba5a7eda787b0bcf0b1740bc31e17891&oe=57471FBB


eclipse4