Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Flavius Valerius Aurelius

Citat: bigbad86 poslato 08 Januar, 2016, 15:34
Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 08 Januar, 2016, 05:50
Bio danas da se ispucam, bukvalno ...




Jesi isao u srednju skolu ili neki fax?

(crnjak) :P
Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 05 Oktobar, 2015, 00:05

Flavius Valerius Aurelius

#10641
Citat: mali_zmaj poslato 08 Januar, 2016, 15:20
Pa daj sliku i puce ¹ta si se stiso! Da slinim malo!! ;)
Nemam mnogo oruzja za razliku od ... neke koje poznajem.
Glock 19 (gen4), Ruger 8605, Winchester 1886 Repeater, Ruger 10/22 Carbine sa Bushnell Optikom, Mossaberg 500 Hunting i pre nedelju dana dao komsiji Taurus 605 357 Magnum 2" jer je neopisivo sranje. Ja ga dobio, zato i prosledio za dz. Sledeci je verovatno Smith & Wesson M&P Shield 9mm.

eclipse4


goranvojska

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 09 Januar, 2016, 06:25
Citat: mali_zmaj poslato 08 Januar, 2016, 15:20
Pa daj sliku i puce ¹ta si se stiso! Da slinim malo!! ;)
Nemam mnogo oruzja za razliku od ... neke koje poznajem.
Glock 19 (gen4), Ruger 8605, Winchester 1886 Repeater, Ruger 10/22 Carbine sa Bushnell Optikom, Mossaberg 500 Hunting i pre nedelju dana dao komsiji Taurus 605 357 Magnum 2" jer je neopisivo sranje. Ja ga dobio, zato i prosledio za dz. Sledeci je verovatno Smith & Wesson M&P Shield 9mm.
el to pocinje rat?

jevta


mali_zmaj

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 09 Januar, 2016, 06:25
Citat: mali_zmaj poslato 08 Januar, 2016, 15:20
Pa daj sliku i puce ¹ta si se stiso! Da slinim malo!! ;)
Nemam mnogo oruzja za razliku od ... neke koje poznajem.
Glock 19 (gen4), Ruger 8605, Winchester 1886 Repeater, Ruger 10/22 Carbine sa Bushnell Optikom, Mossaberg 500 Hunting i pre nedelju dana dao komsiji Taurus 605 357 Magnum 2" jer je neopisivo sranje. Ja ga dobio, zato i prosledio za dz. Sledeci je verovatno Smith & Wesson M&P Shield 9mm.
volio bih posjedovati colt M1911,ali u devet milimetara,ne mogu se sjetiti ko ga je napravio,para ordinance ili neka druga privatna firma..

mada je kod nas to sve postalo zajebano..,preskupe dozvole,oruzije da valja je isto preskupo..,ja sam svoje oruzije poklonio drzavi,produzenje  dozvole preskupo...,sam pistolj nije toliko vrijedio..
jin-jang

penzos

9mm je Colt Commander, ali Rusi su Rusi. Samo da naleti: Pistol Lebedev PL14, 9mm


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mali_zmaj poslato 09 Januar, 2016, 15:34
Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 09 Januar, 2016, 06:25
Citat: mali_zmaj poslato 08 Januar, 2016, 15:20
Pa daj sliku i puce ¹ta si se stiso! Da slinim malo!! ;)
Nemam mnogo oruzja za razliku od ... neke koje poznajem.
Glock 19 (gen4), Ruger 8605, Winchester 1886 Repeater, Ruger 10/22 Carbine sa Bushnell Optikom, Mossaberg 500 Hunting i pre nedelju dana dao komsiji Taurus 605 357 Magnum 2" jer je neopisivo sranje. Ja ga dobio, zato i prosledio za dz. Sledeci je verovatno Smith & Wesson M&P Shield 9mm.
volio bih posjedovati colt M1911,ali u devet milimetara,ne mogu se sjetiti ko ga je napravio,para ordinance ili neka druga privatna firma..

mada je kod nas to sve postalo zajebano..,preskupe dozvole,oruzije da valja je isto preskupo..,ja sam svoje oruzije poklonio drzavi,produzenje  dozvole preskupo...,sam pistolj nije toliko vrijedio..
jel me zajebavas da ste posle rata ostali bez prangija pod krovom....u trapu....poneka kruska u slami iznad stale.....minobacac u pecini iznad kuce.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

Blago vama koji imate toliko naoruzanja u amerike
Podelite neku cev i sa nama sirotinjom hahaha

Flavius Valerius Aurelius

#10649
Citat: mali_zmaj poslato 09 Januar, 2016, 15:34
volio bih posjedovati colt M1911,ali u devet milimetara,ne mogu se sjetiti ko ga je napravio,para ordinance ili neka druga privatna firma..

mada je kod nas to sve postalo zajebano..,preskupe dozvole,oruzije da valja je isto preskupo..,ja sam svoje oruzije poklonio drzavi,produzenje  dozvole preskupo...,sam pistolj nije toliko vrijedio..
1911 је извикано срање. Ако си у војсци пробао ТТ-30 (kao i ja) онда ништа ниси пропустио. Скоро исти осећај. Једина разлика је то што има мало јачи трзај, али једва приметно. Ја колт у 9мм никад нисам видео нити знам да ли се прави, а оне које сам пробао су .45 АЦП. Муниција је скупља од било које друге јер наравно, то је Колт... То је под условом да се нађе, јер је увек распродато...

Дозвола? Продужење дозволе? Пфффффф.... Једина врста дозволе је за сакривено оружје и ваљда је била око $80 прошле године, заборавих...
Како се овде купује оружје:
Одеш у супермаркет (као код нас Рода), Изабереш неки, даш лову, продавац позове Шерифа за одобрење које траје 5 мин (мора да провери да ли си осуђиван и држављанин) и изађеш из продавнице с оружјем. Једина разлика што у неким државама није могуће да се купи исти дан већ мора да се поднесе захтев.

Мени било чудно како се овде с времена на време рокају негде, док нисам укапирао колико је просто купити пиштољ ...

Бај д веј, немам појма колико су код нас али овде.... Застава 999 9мм или .45 је $375. M70 АБ2 је $450. M93 Црна Стрела је $7000.

Извињавам се ако усрах тему, јбг могао би и ја једном [neampojma] ...

bigbad86

Moze da se kupi Crna Strela legalno?

Flavius Valerius Aurelius

#10651
Citat: bigbad86 poslato 09 Januar, 2016, 19:51
Moze da se kupi Crna Strela legalno?
Кад већ може ово да буде легално, што па неби могла наша пушка с оптиком ...
! No longer available

slave74

Pre jedno 10 -12godina iz vojnih rezervi vojske srbije ja kupovana automatskam puska , popularni kalas, nova za 1$ (jedan dolar), I izvozena u sad preko neke polu privatne firme. Tamo je placana po 100$ za komad. E sad ukoliko je NASA vojska izgubila I ukoliko je firma zaradila lako je izracunati. Puno puno

mali_zmaj

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 Januar, 2016, 17:26
Citat: mali_zmaj poslato 09 Januar, 2016, 15:34
Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 09 Januar, 2016, 06:25
Citat: mali_zmaj poslato 08 Januar, 2016, 15:20
Pa daj sliku i puce ¹ta si se stiso! Da slinim malo!! ;)
Nemam mnogo oruzja za razliku od ... neke koje poznajem.
Glock 19 (gen4), Ruger 8605, Winchester 1886 Repeater, Ruger 10/22 Carbine sa Bushnell Optikom, Mossaberg 500 Hunting i pre nedelju dana dao komsiji Taurus 605 357 Magnum 2" jer je neopisivo sranje. Ja ga dobio, zato i prosledio za dz. Sledeci je verovatno Smith & Wesson M&P Shield 9mm.
volio bih posjedovati colt M1911,ali u devet milimetara,ne mogu se sjetiti ko ga je napravio,para ordinance ili neka druga privatna firma..

mada je kod nas to sve postalo zajebano..,preskupe dozvole,oruzije da valja je isto preskupo..,ja sam svoje oruzije poklonio drzavi,produzenje  dozvole preskupo...,sam pistolj nije toliko vrijedio..
jel me zajebavas da ste posle rata ostali bez prangija pod krovom....u trapu....poneka kruska u slami iznad stale.....minobacac u pecini iznad kuce.....
mislim da sam pisao o tome nedavno..,vratio sam oruzije,nisam imao u datom trenutku da dam za oruzani list 100 eura,a moj M70 ne vrijedi toliko,a ako se zapuca naci ce se stokovi,stekovi i ostalo..,o tome cemo u cetiri oka,ovako javno nije pametno..
jin-jang

mali_zmaj

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 09 Januar, 2016, 18:13
Citat: mali_zmaj poslato 09 Januar, 2016, 15:34
volio bih posjedovati colt M1911,ali u devet milimetara,ne mogu se sjetiti ko ga je napravio,para ordinance ili neka druga privatna firma..

mada je kod nas to sve postalo zajebano..,preskupe dozvole,oruzije da valja je isto preskupo..,ja sam svoje oruzije poklonio drzavi,produzenje  dozvole preskupo...,sam pistolj nije toliko vrijedio..
1911 је извикано срање. Ако си у војсци пробао ТТ-30 (kao i ja) онда ништа ниси пропустио. Скоро исти осећај. Једина разлика је то што има мало јачи трзај, али једва приметно. Ја колт у 9мм никад нисам видео нити знам да ли се прави, а оне које сам пробао су .45 АЦП. Муниција је скупља од било које друге јер наравно, то је Колт... То је под условом да се нађе, јер је увек распродато...

Дозвола? Продужење дозволе? Пфффффф.... Једина врста дозволе је за сакривено оружје и ваљда је била око $80 прошле године, заборавих...
Како се овде купује оружје:
Одеш у супермаркет (као код нас Рода), Изабереш неки, даш лову, продавац позове Шерифа за одобрење које траје 5 мин (мора да провери да ли си осуђиван и држављанин) и изађеш из продавнице с оружјем. Једина разлика што у неким државама није могуће да се купи исти дан већ мора да се поднесе захтев.

Мени било чудно како се овде с времена на време рокају негде, док нисам укапирао колико је просто купити пиштољ ...

Бај д веј, немам појма колико су код нас али овде.... Застава 999 9мм или .45 је $375. M70 АБ2 је $450. M93 Црна Стрела је $7000.

Извињавам се ако усрах тему, јбг могао би и ја једном [neampojma] ...
jedini razlog sto bih se odselio u USA,citiram odes u supermarket i kupis oruzije..,ljepota!!  iskreno moja plata ti je 400 eura,ne znam u dolarima,glock kod nas ti je oko 500 eura i vise mozda..,poceli su kenjati sa oruzanim listovima,nekad si za 20 eura produzavao isti sad je to sto eura..,mislim neka se napuse kurca,cim se docepam kupit cu nesto na crno za inat..pa nece ni znat da ga imam,onako da su bili pametni ne bi dizali cjene i znali bi tacno ko posjeduje oruzije...,jebala ih evropa u dupe sto im je naredila da nas razoruzaju,pizduni dupeuvlakacki!!
jin-jang

Bori¹a

ovde je registracija pistolja 3500 sto je ~30e godisnje...

goranvojska

imam dovoljno----nek nadju.atar sela je oho-ho pa izvolte.naravno na crno.ovo legalno me zabole.sutra odma nek nose.

Bori¹a

daj jednu cevkuuuu kad se vec ima [rofl] [yahoo]

goranvojska

sto rece zmaj-----samo u 4 oketa.

Bori¹a

eeh sad nudis kad sam prestao da idem u jagodinu [rofl] [rofl]