Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

bigbad86

A bre sve sve al plastikanera da vozis po snegu? Malo ti se omakne i steta 200 evra. Aj mene sa nakedom bolu uvo, padne na crash bar, samo ga podignes i cepas dalje... Vidim da imas slider al opet  [panic]. A i nemas ESP pa i na najmanje dodavanje gasa ides u tailspin...

Lazic


stilgar

ma nervira ga ovako ceo nema gde da krpi vezicama, da da licni pecat :)

Kostić

i na dodavanju i na pu¹tanju nema kontrola. jednostavno je neupravljiv na zadnjem toæku po snegu, nije kao srad. sa sradom sam mogao i 50 po snegu, sa ovim 20. neæu da ga vozim dok ima snega i æao. æu idem pe¹ke. vozio bi srada al nije registrovan. nema veze, ovaj æu ipak da èuvam od vezica ;D

Lazic

Paz' da ti neko sad ne tra¾i registraciju... :o  [rofl] [rofl] [rofl] [facepalm]

Bori¹a

mislim da ce te nagraditi ako sad vozis ono... :D

mali_zmaj

#10606
aj kole parkiraj sokocalo,zajebi,nije vrijedno....,idi pjesaka,busom,autom,nego da sjebes motor,i ne daj boze sebe..,mislim jesi manijak,al nisi lud,ili ne daj boze glup!!
jin-jang

Kostić

Citat: Laziæ poslato 03 Januar, 2016, 15:57
Paz' da ti neko sad ne tra¾i registraciju... :o  [rofl] [rofl] [rofl] [facepalm]

mora da bude registrovan i da mu bude jasna i vidljiva tablica laziæu du¹o. u sluèaju da napravim sudar, o¹tetim neèiju imovinu, neko o¹teti moju, nanesem nekome povredu. za sve ostalo vezano za majka sindrom i reket kavijar, zabole me ðoka.

balcan girl

ja i moj tata :D pustam mu poruku na viber danas su oci, smatraj se vezanim, pare kad se vidimo :D odgovor, jeste danas su oci, ne smatram se vezanim, nema pare, ceo dan èistim sneg :D :D :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

ontopic:
Danas nièim izazvano izmeðu 18 i 21 sat, preboleo sam nekoga...  [yahoo]

Mo¾da se roknem sutra, ali posle 100 godina, 4 sata sam veseo... ;D

mkt


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Jok bre, skroz èist. :o ;D pogledao prvu epizodu modernog ©erloka i kad se zavr¹ila skapiram da vi¹e nisam u bedaku... Sad ne znam ¹ta æu sa sobom od novonastale veselosti... Jebote, zaboravio sam kakav je oseæaj kad ne boli... Ne znam da li je trajno stanje, ali za sada sam ok...

juga

Dodji kod ja , ima da se ¹mirglaju zidovi, ima da ti nestane osmeh sa lica ... dok ne donesem kobaje!!!

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 04 Januar, 2016, 08:56
Jok bre, skroz èist. :o ;D pogledao prvu epizodu modernog ©erloka i kad se zavr¹ila skapiram da vi¹e nisam u bedaku... Sad ne znam ¹ta æu sa sobom od novonastale veselosti... Jebote, zaboravio sam kakav je oseæaj kad ne boli... Ne znam da li je trajno stanje, ali za sada sam ok...

Do kurca, ja taman kontao da se pomirimo!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


slave74


Bori¹a

kod mene u selu kolaps, niko od mesne zajednice nece da da naftu da se cisti, krenem do prodavnice na svakih 500m auto u kanalu

Hohštapler

Citat: slave74 poslato 04 Januar, 2016, 12:36
Sinoc,





1. nisi zaklonio tablicu??   8)
2. gde ti ide¹ u sitne sate crni Slave? ovo ne deluje da je u gradu  ;) ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

Cccc opasan si Slave, vodis zenkice u neocisceno namerno da se zaglavite pa se onda vadis na sneg i ne pustas je dok se ne otopi, 100% ;D