Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Decembar, 2015, 18:33
jel se to snajka razmnozava prostom deobom...kako bre od jednog dva..... :) ili se sin zaigrao pa u obe rupe...nema druge...
Ponekad ba¹ zna¹ da ispadne¹ pajser... ;D :-*

ЯЭВОЛУТИОН

ja sam oba puta ciljao u obe rupe u nadi da cu dobiti dvojke....o jednom trosku da zavrsim sve...medjutim ispade jedno po jedno...pa se raspitujem....ko zna mozda resim da pravim jos dece....dosude zenu moram da menjam,,,,tesko cu ovu sada da nagovorim na slicne stvari....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

joka

Citat: goranvojska poslato 02 Decembar, 2015, 17:20
evo danas u podne nova vest.nemanjina devojka tj snajka nosi jos jedno bebce.sve skupa ocekujemo oko jula meseca 3 unuceta.pocnite da apstinirate sa pivom da tad sve nadoknadimo.
elem a sto ce da se puuuuuuuuuuuccccccccccccaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
ZIVELI
Èestitam Gorane, generacijo! i mi oèekujemo na proleæe drugo unuèe, obe æerke mu¹ke potomke. Mlaða, bajkerka rodiæe valda motora¹a, da nasledi old tajmer od dede!    [cheers]

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Decembar, 2015, 19:16
ja sam oba puta ciljao u obe rupe u nadi da cu dobiti dvojke....o jednom trosku da zavrsim sve...medjutim ispade jedno po jedno...pa se raspitujem....ko zna mozda resim da pravim jos dece....dosude zenu moram da menjam,,,,tesko cu ovu sada da nagovorim na slicne stvari....
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

goranvojska

rev ja imam najstarijeg sina i dve cerke.jedna cerka (srednja)ima vec cerku 2,5 god i sad je u drugom stanju.najmladja je udata u kg i ona je u drugom stanju.sin radi u specijalnoj brigadi i snajka mi je u drugom stanju.
e to je pravi info.

Hohštapler

Citat: goranvojska poslato 02 Decembar, 2015, 20:52
rev ja imam najstarijeg sina i dve cerke.jedna cerka (srednja)ima vec cerku 2,5 god i sad je u drugom stanju.najmladja je udata u kg i ona je u drugom stanju.sin radi u specijalnoj brigadi i snajka mi je u drugom stanju.
e to je pravi info.

Nemam sad pluseva, al èim budem mogao od mene ima¹ najveæi moguæi od srca!
SVAKA VAM ÈAST!!!
[clapp] [clapp] [clapp] [thumb_up] [yahoo]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

goranvojska


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: goranvojska poslato 02 Decembar, 2015, 20:52
rev ja imam najstarijeg sina i dve cerke.jedna cerka (srednja)ima vec cerku 2,5 god i sad je u drugom stanju.najmladja je udata u kg i ona je u drugom stanju.sin radi u specijalnoj brigadi i snajka mi je u drugom stanju.
e to je pravi info.
dakle da idem u specijalnu brigadu....al gde da nadjem snajku kaja pristaje na to....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

juga

Nigde, kojoj jos treba celavi matori majstor za freze !?  :P :P :P

Zverka

Citat: UFF poslato 01 Decembar, 2015, 21:33
[rofl] ona je rekla i ovo:

Citat: Zverka poslato 04 Novembar, 2015, 09:31
MUSKARCU uvek verujem  ( ali muskarcu ) danas svako sebi daje za pravo da se tako zove pa cak i ne dorasli balavanderi

A gde joj je bese muz?

ako ga sad vise nema to znaci da je verovala balvanderu za kog je tad mislila da je muskarac a time smo dokazali da ona ne moze da proceni razliku :D

i rest my case  [hello] [hello]


UFFE
U OZBILJNOM SI PROBLEMU
Never ride faster than your angel can fly

:D

goranvojska

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Decembar, 2015, 23:01
Citat: goranvojska poslato 02 Decembar, 2015, 20:52
rev ja imam najstarijeg sina i dve cerke.jedna cerka (srednja)ima vec cerku 2,5 god i sad je u drugom stanju.najmladja je udata u kg i ona je u drugom stanju.sin radi u specijalnoj brigadi i snajka mi je u drugom stanju.
e to je pravi info.
dakle da idem u specijalnu brigadu....al gde da nadjem snajku kaja pristaje na to....
mator si i za brigadu a predpostavljam i da pravis decu tako da nema ni moega od toga.

Lazic

Citat: Ho¹tapler poslato 02 Decembar, 2015, 21:21
Citat: goranvojska poslato 02 Decembar, 2015, 20:52
rev ja imam najstarijeg sina i dve cerke.jedna cerka (srednja)ima vec cerku 2,5 god i sad je u drugom stanju.najmladja je udata u kg i ona je u drugom stanju.sin radi u specijalnoj brigadi i snajka mi je u drugom stanju.
e to je pravi info.

Nemam sad pluseva, al èim budem mogao od mene ima¹ najveæi moguæi od srca!
SVAKA VAM ÈAST!!!
[clapp] [clapp] [clapp] [thumb_up] [yahoo]
Evo ja sam imao... :-*


@Nastasoviæ:
Pa ti se neæe¹ otrezniti do kraja iduæe godine... ;D :-*

goranvojska

bolje biti pijan nego star................

UFF

Citat: Zverka poslato 04 Decembar, 2015, 14:08
Citat: UFF poslato 01 Decembar, 2015, 21:33
[rofl] ona je rekla i ovo:

Citat: Zverka poslato 04 Novembar, 2015, 09:31
MUSKARCU uvek verujem  ( ali muskarcu ) danas svako sebi daje za pravo da se tako zove pa cak i ne dorasli balavanderi

A gde joj je bese muz?

ako ga sad vise nema to znaci da je verovala balvanderu za kog je tad mislila da je muskarac a time smo dokazali da ona ne moze da proceni razliku :D

i rest my case  [hello] [hello]


UFFE
U OZBILJNOM SI PROBLEMU

ajd sto govoris i sto se ponasas ko muskaraca nego sto mi sad pretis i da ces me bijes  [rofl]

ako imas kitu mozes i da me jebes

Lazic


UFF


Bori¹a

Citat: UFF poslato 04 Decembar, 2015, 20:28
ajd sto govoris i sto se ponasas ko muskaraca nego sto mi sad pretis i da ces me bijes  [rofl]

ako imas kitu mozes i da me jebes

hahaahahha kroz isto sam prosao

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hattrick


Bori¹a

pretnje andreja pretnje