Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 24 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: rboban poslato 01 Decembar, 2015, 20:37
SVE sa foruma sem jedne?

PA NEZNAMO....rekla je da nije dala...ali ja znam dosta njih koje pricaju jedno a ja znam drugo...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Slaninar

Citat: UFF poslato 01 Decembar, 2015, 19:19
Cek bre sad si me zbunio, jel postoji ili ne postoji?  [rofl]

Postoji, stara narodna: "ja ga krstim, a on prdi". Polako, pora¹æe¹.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

 [rofl] ona je rekla i ovo:

Citat: Zverka poslato 04 Novembar, 2015, 09:31
MUSKARCU uvek verujem  ( ali muskarcu ) danas svako sebi daje za pravo da se tako zove pa cak i ne dorasli balavanderi

A gde joj je bese muz?

ako ga sad vise nema to znaci da je verovala balvanderu za kog je tad mislila da je muskarac a time smo dokazali da ona ne moze da proceni razliku :D

i rest my case  [hello] [hello]



BOKYBOY

Citat: Joker poslato 01 Decembar, 2015, 19:11
Uuuu sta ti je rek'o Boki...

...ni malo se ne osecam prozvanim... ;)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 01 Decembar, 2015, 21:33
[rofl] ona je rekla i ovo:

Citat: Zverka poslato 04 Novembar, 2015, 09:31
MUSKARCU uvek verujem  ( ali muskarcu ) danas svako sebi daje za pravo da se tako zove pa cak i ne dorasli balavanderi

A gde joj je bese muz?

ako ga sad vise nema to znaci da je verovala balvanderu za kog je tad mislila da je muskarac a time smo dokazali da ona ne moze da proceni razliku :D

i rest my case  [hello] [hello]



pa za tebe se cak nije ni udala....dakle nekom balavanderu da a nekome ne....moras da je nagovoris da se uda za tebe pa tek onda da dajemo procenu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


Ostoja

Ajde, ajde, prvi put je najteze, posle se chovek navikne...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

freepartyman


Citat: UFF poslato 01 Decembar, 2015, 21:33
[rofl] ona je rekla i ovo:

Citat: Zverka poslato 04 Novembar, 2015, 09:31
MUSKARCU uvek verujem  ( ali muskarcu ) danas svako sebi daje za pravo da se tako zove pa cak i ne dorasli balavanderi

A gde joj je bese muz?

ako ga sad vise nema to znaci da je verovala balvanderu za kog je tad mislila da je muskarac a time smo dokazali da ona ne moze da proceni razliku :D

i rest my case  [hello] [hello]



I became a beast to rid myself the pain of being a man

Lazic

Citat: BOKYBOY poslato 01 Decembar, 2015, 13:48
...brate,usrasmo i ovu temu...molim admina da otvori posebnu i to sa glasanjem pod nazivom :
''da li bi ostavili svoju devojku-zenu u slucaju da ona izgori u plamenu tj da li ste covek il' govedo'' Hvala...
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Glava Dole


goranvojska

evo danas u podne nova vest.nemanjina devojka tj snajka nosi jos jedno bebce.sve skupa ocekujemo oko jula meseca 3 unuceta.pocnite da apstinirate sa pivom da tad sve nadoknadimo.
elem a sto ce da se puuuuuuuuuuuccccccccccccaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
ZIVELI

Andreja

Auuuu deda, ne gubi se vreme kod vas! :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

goranvojska

jbg tek pocetak.moji 3 a svako po tri pa to su 9.znaci treba da se puca jos 5 puta.

mali_zmaj

uuuuu deda kad svako unuce pridje pa pita daj mi crvenu (10 eura),po¹to æemo valjda biti u evropi dok unuci progovore..,ode penzija..  ;)
ako ako,neka ih je sve vi¹e..
jin-jang

goranvojska

Citat: mali_zmaj poslato 02 Decembar, 2015, 17:57
uuuuu deda kad svako unuce pridje pa pita daj mi crvenu (10 eura),po¹to æemo valjda biti u evropi dok unuci progovore..,ode penzija..  ;)
ako ako,neka ih je sve vi¹e..
ma nek ide.i ja sam neciju trosio.samo da su zivi i zdravi.

eclipse4

Bas mi je drago zbog vas,ziveli  [cheers]

mareskin

Citat: goranvojska poslato 02 Decembar, 2015, 17:20
evo danas u podne nova vest.nemanjina devojka tj snajka nosi jos jedno bebce.sve skupa ocekujemo oko jula meseca 3 unuceta.pocnite da apstinirate sa pivom da tad sve nadoknadimo.
elem a sto ce da se puuuuuuuuuuuccccccccccccaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
ZIVELI

Èestitam Gorane :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

jel se to snajka razmnozava prostom deobom...kako bre od jednog dva..... :) ili se sin zaigrao pa u obe rupe...nema druge...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11