Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Balsa Wrx

Imao manju nezgodu,zurio sam da zavarim nesto i nisam koristio masku kako bog nalaze,i eto kurca u oba oka mii upade var al ja kreten nista nisam uradio no poso doma ali kako je dosla noc ko da mi neko kopa oci,nema goreg bola,odma u hitnu a oni nemaju nista,posaljem ih u kurac i  i ostanem budan do 7 ujutro da bi poso do ocnog,neka fina teta mi odradila tu tzv operaciju sa magnetom  i  sad mazem neke masto i cuda ali 4 dana nisam mogo otvorit oci i danas napokon otvorio oci hvala bogu sve okej ali definitivno mi se nece desit ovo opet.. :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Lazic


eclipse4

Citat: Balsa Wrx poslato 16 Novembar, 2015, 00:16
Imao manju nezgodu,zurio sam da zavarim nesto i nisam koristio masku kako bog nalaze,i eto kurca u oba oka mii upade var al ja kreten nista nisam uradio no poso doma ali kako je dosla noc ko da mi neko kopa oci,nema goreg bola,odma u hitnu a oni nemaju nista,posaljem ih u kurac i  i ostanem budan do 7 ujutro da bi poso do ocnog,neka fina teta mi odradila tu tzv operaciju sa magnetom  i  sad mazem neke masto i cuda ali 4 dana nisam mogo otvorit oci i danas napokon otvorio oci hvala bogu sve okej ali definitivno mi se nece desit ovo opet.. :D

Kako ti bre brate var upao u oci???ja varim od kod sam imao godinu ipo dana  ;D i aj sto mi fala bogu nikad var nije upo u oko al nisam cuo nikom ni da se desilo....ja mislim kad bi ti se to desilo da biti ga magnetom iz mozga vadili a ne iz oka  ;D

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Balsa Wrx

Var upane baksuznim ljudima ko sto sam ja..Magneto se vadi ,prvo daju anesteziju i rokaj  miki..
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Ostoja

Da ne poverujesh, davno je bilo ali jebiga, komad vrele troske mi skochio u oko, nije bio velik, mozda 1.5x1.5 mm, nishta nije pomagalo, onako vreo se utopio u tkivo, roknuli mi lokalnu anesteziju i vadili... Vrhunski neprijatno, drze ti rastvoren kapak a skalpel ide preko zenice.... Na kraju je zashkripalo i izvadishe ga. Da, u toku te zajebacije svo vreme ukapavaju neshto u oko da bukvalno pliva...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Hohštapler

Flegmona orbite. Seèen mi kapak na ¾ivo... oseæaj kad skalper krene da ti seèe kapak - neopisiv. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane

...zajebano, meni drveni trn drao po kapku iznutra celu noæ do jutra, a kad je doktorka neèim krenula da ga vadi, ja se cimnuo refleksno

umalo mi nije probola oko skroz (osetio kako ga bode) tim neèim, htela da me ubije posle ka¾e to joj se za 35 godina sta¾a nije desilo..

naje¾im se i sada kad se setim tog mog sranja..



p.s. kada hoblujete parket ne trljajte rukama oèi jer ste ostali do kasno da bi zavr¹ili, setite se mene i otiðite na spavanje umesto toga...

Ostoja

Sve coravander do coravandera....  :-*
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

juga

Doduse juce mi je izmamilo osmeh, tj. sinoc, ali i danas, bio sinoc u streljani, sprasio 50 kom, popio pivo sa drugarima i otisao kuci sa osmehom na licu!

Lazic

Ovo vreme vadi osmeh, samo da potraje...

Jecko


Lazic


Balsa Wrx

Dobro je nisam samo ja ovako blesav po prirodi ima ih josss :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Slaninar

Citat: Balsa Wrx poslato 17 Novembar, 2015, 17:50
Dobro je nisam samo ja ovako blesav po prirodi ima ih josss :D

Ma ovde su svi ludi, nezgodno je samo kad naiðe neko zbunjen.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

Kad bih samo mogao da vam poslikam,snimi,posaljem,docaram,okacim miris ove pokosene trave....

mrle

Citat: eclipse4 poslato 19 Novembar, 2015, 14:21
Kad bih samo mogao da vam poslikam,snimi,posaljem,docaram,okacim miris ove pokosene trave....

neko odavde bi ti rekao: "Po¾uri, osu¹i to".

mkt