Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a

ustajem ja u 10 do 6 svaki dan i bas mi je kul [rofl] [yahoo]

aæimo

Lik na R-6 koga je isekao lik sa jetom.

Uredno ga zaustavio, izvukao iz kola, ovaj se dere da skine kacigu a kolega ga zakiva i treci udarac patos.
Ja stojim iza njega i gledam sou. Okrece se ka meni, ja ga pitam jel dost a on poteze pesnicu na mene...

Mnogo dobar lik, malo nalozen al ok.

mkt

Letos mi je dosla sveca iz svabije sa klincima, mali Nikola cim je saznao da imam motor odmah je trazio da ga vidi i da se vozi
hehe mali obozava motore ali nikad nije imao priliku da sedne i da se provoza a tek kad je stavio kacigu haha nastalo je ludilo
sinoc mi sestra salje fotku i kaze a je sliku stavio pored kreveta
bas sam se slatko nasmejao heh



Bori¹a

zivo me zanima dal bi ovako bio srecan na trafici [rofl]

mkt

jok i ne bi
motor cetiri puta veci od njega

Lazic

Citat: aæimo poslato 10 Novembar, 2015, 00:41
Lik na R-6 koga je isekao lik sa jetom.

Uredno ga zaustavio, izvukao iz kola, ovaj se dere da skine kacigu a kolega ga zakiva i treci udarac patos.
Ja stojim iza njega i gledam sou. Okrece se ka meni, ja ga pitam jel dost a on poteze pesnicu na mene...

Mnogo dobar lik, malo nalozen al ok.

La¾e¹ krvavi ti zubi, nema ¹anse da je potegao pesnicu na tebe, osim ako nisi èuèao... :o ;D ;D ;D :-* [srce]

aæimo

 [rofl] :-* :-* Pa to mi je i izmamilo osmeh kako je preveo pesnicu u tapsanje po stomaku, a sekund posle toga pesnica u zadnje staklo.

Lazic


balcan girl

to sto sam ja lièno i personalno dala silvani moju adresu ali pogresnuuuu :D :D :D jeboteee pa ja ne znam gde zivim :D :D :D :D :D :D :D ja sam budalaaaa :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

Nije danas al je pre 2 dana...
Selim se.
®iveæu sam, na¹ao sam kuæicu za iznajmljivanje, ni¹ta fensi, ali skroz kulturno za normalne novce. Presudno je bilo ¹to imam dvori¹te i gde da ostavim motor.  I vi¹e neæu biti u NSu.
Idem u Sremsku Kamenicu! [rofl]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

Citat: Ho¹tapler poslato 14 Novembar, 2015, 12:50
Nije danas al je pre 2 dana...
Selim se.
®iveæu sam, na¹ao sam kuæicu za iznajmljivanje, ni¹ta fensi, ali skroz kulturno za normalne novce. Presudno je bilo ¹to imam dvori¹te i gde da ostavim motor.  I vi¹e neæu biti u NSu.
Idem u Sremsku Kamenicu! [rofl]

...zurkaaaaaa...!!!! [vatromet]

balcan girl

pa gde kod pandura hostapleruuu c.c.c.c.c.c..c doduse bar znas da je motor siguran :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

Zna¹ na kolko sam od njihove kapije? Pe¹ke, 300-400m :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Citat: BOKYBOY poslato 14 Novembar, 2015, 12:52
...zurkaaaaaa...!!!! [vatromet]

Samo, verovatno pravim ¾urku iseljenja a ne useljenja!
Ovima ovde dugujem jednu opro¹tajnu terevnku.. ;)
Samo da vidim kad i ¹ta pa æu javim ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

sta koj kurac ja treba da dodjem u NS 12 decembra a ti ces da zapalis? a kafana? a tamburice? a vodiè kroz ns? wtf??? ako me ispalis zaklacu te :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

Citat: balcan girl poslato 14 Novembar, 2015, 13:02
sta koj kurac ja treba da dodjem u NS 12 decembra a ti ces da zapalis? a kafana? a tamburice? a vodiè kroz ns? wtf??? ako me ispalis zaklacu te :D

©ta "zapalim"?? Nemoj ti da brine¹,  Kamenica je bli¾a centru od Telepa, ili Novog Naselja.
Imam busom 1 stanicu do Merkatora, motorom je na 6min sa sve po¹tovanjem ogranièenja....
I onako svaki dan idem kod ¾ene tamo ili ona do mene, pa sam sad hteo da naðem negde da imam i motor da ostavim, a parking je u NSu postao misaona imenica, ili je plava zona ili nema gde iglu da zabode¹. i onda mi ona predlo¾ila da pogledam i Kamenicu...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

ma ja æu da budem u borkovcu onom malom hotelu pored rume :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

mali_zmaj

Citat: Ho¹tapler poslato 14 Novembar, 2015, 12:50
Nije danas al je pre 2 dana...
Selim se.
®iveæu sam, na¹ao sam kuæicu za iznajmljivanje, ni¹ta fensi, ali skroz kulturno za normalne novce. Presudno je bilo ¹to imam dvori¹te i gde da ostavim motor.  I vi¹e neæu biti u NSu.
Idem u Sremsku Kamenicu! [rofl]

smrc,jesam li i dalje dobro dosao,ili ce da me gospoja doceka sa metlom i kaze mrs,masni bajkeru!!!
jin-jang

Jecko