Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Bedevija je turska ratna kobila, koliko znam, kobila dobre rase.

U ¾argonu znaèi i raspala ¾enturaèa.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mi¹ko_kolo

Evo ti
¹taZnaèi.com » B... » BE.. » BEDEVIJA

©ta znaèi BEDEVIJA?

» bedevija • ¾enski rod (¾ivotinja) Kobila dobre arapske pasmine.
Ogroman tovarni konj.

Bitno je da je u ¾enskom rodu.

Glava Dole

Postoji i selo Bedevija, moj najj komsa odatle :D

Joker

Sve sve, ali prijatelje svoje...


Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kalesin

Citat: BOKYBOY poslato 06 Novembar, 2015, 01:09
Super-heroji su uvek u akciji...pa cak i na +3C... [rofl] [rofl] [rofl],

Jaaao pa nisam jedina lujka koja vozi motor na +3C...hahaahah.....ali izbezumljeni pandur u levoj traci na uzbridici posle bubanj potoka ¹to mu ablendovah sa mojim divnim bixenonom da se skloni i prozujah sa oko 160 kraj njega jo¹ je i mjauknuo onom njihovom sirenom :D :D :P
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

UFF

ja danas i veceras po magli i mraku sa pokvarenim svetlima ubih 300+kmh (da ga jebem ako je bilo preko +3) i toliko sam se smrzo da sam vala zatvorio sezonu
mozda koja voznja od par km u lokalu dok ne uzmem neki auto i kraj za ovu godinu

Glava Dole

Sta se bre zalis, nije sad hladno, da je meni tu yamahica ne bih silazio sa nje dokle god ne zalede putevi sto sam i radio sa svakim motorom dok nisam dobio B(dobro bilo je malo voznjica i po ledu i banalnih padova al bez posledica pri mizernim brzinama  [zvizdi] ), ovo sad je banja :D

Aleks Cross

Citat: UFF poslato 07 Novembar, 2015, 23:45
ja danas i veceras po magli i mraku sa pokvarenim svetlima ubih 300+kmh (da ga jebem ako je bilo preko +3) i toliko sam se smrzo da sam vala zatvorio sezonu
mozda koja voznja od par km u lokalu dok ne uzmem neki auto i kraj za ovu godinu

ako si preso 300 kilometara po toj vukojebini ond si stvarno odvaljen, ako si se vozio 300 na sat sa tom hondom onda si mi izmamio osmeh  ;D

Darko

Citat: Aleks Cross poslato 08 Novembar, 2015, 02:24
Citat: UFF poslato 07 Novembar, 2015, 23:45
ja danas i veceras po magli i mraku sa pokvarenim svetlima ubih 300+kmh (da ga jebem ako je bilo preko +3) i toliko sam se smrzo da sam vala zatvorio sezonu
mozda koja voznja od par km u lokalu dok ne uzmem neki auto i kraj za ovu godinu

ako si preso 300 kilometara po toj vukojebini ond si stvarno odvaljen, ako si se vozio 300 na sat sa tom hondom onda si mi izmamio osmeh  ;D


Onda nije ;)


UFF

Citat: Aleks Cross poslato 08 Novembar, 2015, 02:24
Citat: UFF poslato 07 Novembar, 2015, 23:45
ja danas i veceras po magli i mraku sa pokvarenim svetlima ubih 300+kmh (da ga jebem ako je bilo preko +3) i toliko sam se smrzo da sam vala zatvorio sezonu
mozda koja voznja od par km u lokalu dok ne uzmem neki auto i kraj za ovu godinu

ako si preso 300 kilometara po toj vukojebini ond si stvarno odvaljen, ako si se vozio 300 na sat sa tom hondom onda si mi izmamio osmeh  ;D

presao sam 600+km ali pola puta kolima
vozio sam nesto sto moze i preko 300kmh ali mu ne rade farovi, a ja sa zatamljenim vizirom i jos pao mrak i hladno i magla koja se bukvalno lepi na vizir...
smrzo se ko picka, sav se ukocio i jedva ziv stigoh kuci bez zajebancije


BOKYBOY

...ja opeglah Ibarsku do Lazarevca i nazad...sreca,sreca,rados'... [yahoo]


SSZGO

ja jutros na posao motorom oko 6 ujutru, kad ono ladno
18 stepeni

sledeci put tako rano ujutru mora da padne duks....
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Aleks Cross

da, obavezno duks i carape sa fila papucama

Glava Dole

Citat: Aleks Cross poslato 08 Novembar, 2015, 19:54
da, obavezno duks i carape sa fila papucama

Carape sa fila papucama, e lepo me nasmeja [rofl]

eclipse4

Citat: Aleks Cross poslato 08 Novembar, 2015, 19:54
da, obavezno duks i carape sa fila papucama

Samo da razgranicimo da je todubai replica a ne originalfila!

Lazic

Citat: UFF poslato 07 Novembar, 2015, 23:45
ja danas i veceras po magli i mraku sa pokvarenim svetlima ubih 300+kmh (da ga jebem ako je bilo preko +3) i toliko sam se smrzo da sam vala zatvorio sezonu
mozda koja voznja od par km u lokalu dok ne uzmem neki auto i kraj za ovu godinu
Vraæao sam se u subotu u pola 4 ujutru iz Borèe, posle celog dana(jutra i veèeri) vozikanja, da nisam znao put, zalutao bih... :o Ali kakvo bre zatvaranje sezone...??? :D

Naravno, pijan kao majka posle 6 razlièitih tarabiæevih domaæih piva i 4 tekile... ;D

Hattrick

Citat: SSZGO poslato 08 Novembar, 2015, 19:51
ja jutros na posao motorom oko 6 ujutru...

Koji je osecaj kad moras da ustajes u 6 ujutru ?  :)

SSZGO

Citat: Hattrick poslato 09 Novembar, 2015, 02:37
Citat: SSZGO poslato 08 Novembar, 2015, 19:51
ja jutros na posao motorom oko 6 ujutru...

Koji je osecaj kad moras da ustajes u 6 ujutru ?  :)

ustajem u 5.15 tad zvoni prvi alarm, drugi u 5.25 jer cu prvi prespavati, obucem se umijem popijem proteinski sejk i u 5.45 izlazim iz stana da bih u 6.00 poceo prvi trening

ranu jutarnju smenu radim 3-4 puta nedeljno, nekad radim od 6 nekad od 7, nije lako ustati ali jbga mora se, lakse mi je da radim dva treninga ujutru i dva-tri uvece nego da ostavim sve za uvece i spojim 4-5 zaredom...
ostale dane pocinjem oko 9 ujutru sto je vec mnogo lakse..
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Hohštapler

Citat: SSZGO poslato 08 Novembar, 2015, 19:51
ja jutros na posao motorom oko 6 ujutru, kad ono ladno
18 stepeni

sledeci put tako rano ujutru mora da padne duks....

brat arapin ume da bude degutantan, ali nekad jako volim ovaj njegov sarkazam i sitno podjebavanje!  ;D :-* [srce]
Da Bog da ti nama morao i rukavice da metne¹!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.