Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

stani ...nema sad nazad....ja sam bio ubedjen da treba da nastavimo da te tovarimo.....jeeeaaahhh....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kico

Citat: feelgod poslato 05 Novembar, 2015, 22:28

Hvala sve je jasno, ja sam prenaglio. U PMSu sam

Respect, imas + od mene...

Lazic

Citat: feelgod poslato 05 Novembar, 2015, 17:12
Citat: Laziæ poslato 05 Novembar, 2015, 15:15
Kojih svaða...? ;D Filip je ispao som kapitalac, sve je u redu... ;D
Izvini odakle ti znas nekom somu ime ?
:-*

feelgod

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Novembar, 2015, 22:35
stani ...nema sad nazad....ja sam bio ubedjen da treba da nastavimo da te tovarimo.....jeeeaaahhh....

Ako hoces mozemo ti i ja da nastavimo, samo neka ti lektori pojasne da treba po koje i veliko slovo da koristis :)

feelgod

E ljudi ovo je bila salaaaa, ali slobodno nastavite sa trpanjem minusa.

eclipse4

Citat: Balsa Wrx poslato 05 Novembar, 2015, 15:07
Bas zbog ovih gluppsti i svadja rijedje ulazim na forum nego prije,ljudi uzivajte ne primajte sve zdravo za gotovo..

pa da...ti nemas sneg tamo i zimu....NEznas kako je nama ovde :)



VR 46

Twist of wrist!

eclipse4


Balsa Wrx

Zimu ujutro imam tj oko 4 stepena al popodne je 21,22 i moze se covjek kupat,ja jos nisam izvadio zimsku garderobu..
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

balcan girl

faca profesorke kad sam usla na predavanje i izvinila se sto kasnim zato sto sam omasila dan :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Kad mator konj krene u ¹kolu... :P ;D :-*

ЯЭВОЛУТИОН

kobila....zenski konj se tako zove :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

PECA BMW

Citat: Balsa Wrx poslato 06 Novembar, 2015, 09:06
Zimu ujutro imam tj oko 4 stepena al popodne je 21,22 i moze se covjek kupat,ja jos nisam izvadio zimsku garderobu..

tako i kod nas ... ali kod nas u prognozi vremena stave jednu crticu ispred tih brojeva
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić



Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Ne, omica je odrednica za starost, kao i ¾drebac. U ovom sluèaju se ne mo¾e primeniti jer je grlo prestarilo. ;D