Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Ostoja

@Penzos
Traziti od Farbacha da mu cena bude u rangu "prosechnih" moze samo neko ko je "bos po mozgu" i ko njegove radove nikad nije video. Maloumnici.   [ludak] [doh]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Hohštapler

Citat: feelgod poslato 04 Novembar, 2015, 20:14
Prvo dao sam ti +, a posle da ti kazem ovako javno ako vec postoje PP onda se i ponasaj kako dolikuje pa mi pisti tamo sta ti je volja.
Prvo ne poznajes me da bi o bilo cemu sudio, za tebe pametnjakovic jesam sigurno, samo sto kada sam besan apslolutno ne gledam kako kucam. A takoodje me i zabole.
Druga stavr upecao sam se pa sta, na forum dolazim jednom u 4meseca i ne znam sa cime se gomila idijota bavi i ponosi.
Ali zato ima dosta ljudi koji me samo pozovu na mob i na svakoj sam voznji, druzenju kako god samo da ne bih citao gomilu bljuvotarija koje vama dolikuju.
Da lepo kazem da sam zasigurno skolovaniji od preko 75% ljudi na forumu i da nikome nikada ruznu rec nisam rekao, zbog vaspitanja koje posedujem.
Naravno tebi hocu a i susreo bih se sa tobom gde god kada god ako oces da resimo probleme.

Izvinjavam se svim pametnim ljudima koji dolaze na ovaj forum ali on je postao prepun morona koji kenjaju po ceo dan a naravno vecina nema ni motr a kamoli da dolazi na druzenja.
Uzurpatorima bih redom sve po spisku, jer zbog njih ni ne dolazim na forum sto mi je veoma krivo.



Dru¾e,
a èemu taj ton?
Ovo nije forum znanja, ovo je forum sranja. Zato i dolazimo svaki dan, jer nam je lepo, ne brinemo o formalnostima nego ulep¹avamo sebi ovo sivilo koje nas okru¾uje. ©ala i sprdnja.  
Zaladilo, malo se vozi pa se puno kenja. I niko tebe lièno nije prozvao, ti si se upecao i onda umesto da ka¾e¹ - zajebali ste me drugari svaka èast namazani ste hahaha- kao Dragan Pavliæeviæ ¹to je rekao kad je Bori¹a prosuo foru, al on je èovek gospodin, èak i kad je bio uvreðen ostao je dostojanstven.
Eto vidi¹, meni to vi¹e govori o nekome nego sve diplome.
[cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

napusi feelgod i ceo forum i sve forumase   :'(
a sto se tice dragana ne znas ga ti.. fin i kulturan gospodin covek ali zajebaniji od svih nas veruj mi

Lazic

Ja i dalje ne verujem da se Mati¹oroviæ upecao na foru sa bjb-a iz 2008-me godine... ;D

ЯЭВОЛУТИОН

ko ga jebe kad je stavio sebi neum nadimak....hoce covek da se oseca ko bog....a to dal je gey...vrcka dupetom....sta znam...onako dziguljav....druzise sa muskima dosta....a i kraj gde zivi....sumnjiv ko cizal u podne...:)

p.s.
a da mu prodamo dva litra kompresije....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kico

#10125
Citat: feelgod poslato 04 Novembar, 2015, 20:23
Gledaj jednu stvar, mogao je lepo da kaze druze zezanje je i OK a ne da bulazni.
Borisa je lepo kao odgovor na moje ljutnje rekao ovo i stvar je resena bez ikakve srdzbe, barem sa moje strane:



Ja homic nisam cak sam i ozenjean ali ako je ovo izraz njegovog izvinjenja onda OK.

A ovaj mamlaz ne znam sta je hteo da dokazuje kada njemu nisam ni pisao nista.

Hteo sam da dokazem da si vrlo nekulturan i nevaspitan, a kako se vidi iz prilozenog i nepismen, tako da tom diplomom kojom mases mozes da mases na drugom mestu, ocigledno nas ima daleko obrazovanijih od tebe, a po svemu sudeci vecina je i bolje vaspitana i kulturnija od tebe na ovom forumu, pa se ugledaj malo na oslate forumase, a sto se tice uvreda i psovki, skrati malo jezik...  ;)
Idiota ne "idijota" pise se bez "J"...  [facepalm]
Citat: feelgod poslato 04 Novembar, 2015, 20:14
Citat: Kico poslato 04 Novembar, 2015, 18:17
Pazite ovog pametnjakovica, kod nekoga fora moze da se ponavlja i svaki dan a da on opet ne provali....  [samoubistvo]
Da objasnim coveku, posto ocigledno treba da mu se nacrta, ko god klinke na link otvara svoj profil (ja moj, ti tvoj itd...)
E da, JE LI ne "Jeli" da usput i nauci nesto...  [rofl]



Prvo dao sam ti +, a posle da ti kazem ovako javno ako vec postoje PP onda se i ponasaj kako dolikuje pa mi pisti tamo sta ti je volja.
Prvo ne poznajes me da bi o bilo cemu sudio, za tebe pametnjakovic jesam sigurno, samo sto kada sam besan apslolutno ne gledam kako kucam. A takoodje me i zabole.
Druga stavr upecao sam se pa sta, na forum dolazim jednom u 4meseca i ne znam sa cime se gomila idijota bavi i ponosi.
Ali zato ima dosta ljudi koji me samo pozovu na mob i na svakoj sam voznji, druzenju kako god samo da ne bih citao gomilu bljuvotarija koje vama dolikuju.
Da lepo kazem da sam zasigurno skolovaniji od preko 75% ljudi na forumu i da nikome nikada ruznu rec nisam rekao, zbog vaspitanja koje posedujem.
Naravno tebi hocu a i susreo bih se sa tobom gde god kada god ako oces da resimo probleme.

Izvinjavam se svim pametnim ljudima koji dolaze na ovaj forum ali on je postao prepun morona koji kenjaju po ceo dan a naravno vecina nema ni motr a kamoli da dolazi na druzenja.
Uzurpatorima bih redom sve po spisku, jer zbog njih ni ne dolazim na forum sto mi je veoma krivo.


El Jefe

УУУУУ шта ти казо......
Друштво за заштиту од животиња

Balsa Wrx

Bas zbog ovih gluppsti i svadja rijedje ulazim na forum nego prije,ljudi uzivajte ne primajte sve zdravo za gotovo..
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Lazic

Kojih svaða...? ;D Filip je ispao som kapitalac, sve je u redu... ;D

mareskin

Citat: Balsa Wrx poslato 05 Novembar, 2015, 15:07
Bas zbog ovih gluppsti i svadja rijedje ulazim na forum nego prije,ljudi uzivajte ne primajte sve zdravo za gotovo..

Kojih svaða?!? Ja vidim samo razmenu mi¹ljenja :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

feelgod

Citat: Balsa Wrx poslato 05 Novembar, 2015, 15:07
Bas zbog ovih gluppsti i svadja rijedje ulazim na forum nego prije,ljudi uzivajte ne primajte sve zdravo za gotovo..

Zato ja ni ne ulazim na forum ali sada gledam ove lektore kako su samo pametni.
Sva sreca sto imamo toliko filologa pa nam ovako dobro i ide.

Hvala na sprdji naseo sam, ali kenjati po nekome Kico koga ne znas javno je tvoje nevaspitanje jer ja nisam nista javno nekome rekao nego pisao u PP.
Sto se tice kracenja jezika nema razlog zato. Ti si prvi poceo da bivas bezobrazan i da me javno prozivas, umesto da si me lepo ako si hteo pravdu kontaktirao da se ti i ja odmerimo.
I onda lepo vidis kako nekulturni dripci da diplomom biju.

Pa onda ne bi vise gurao nos gde ti nije mesto. Jer moje kacenje je bilo sa drugim covekom kome sam se ja obratio i izvinio.

feelgod

Citat: Laziæ poslato 05 Novembar, 2015, 15:15
Kojih svaða...? ;D Filip je ispao som kapitalac, sve je u redu... ;D
Izvini odakle ti znas nekom somu ime ?

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

feelgod

Citat: UFF poslato 05 Novembar, 2015, 10:02
napusi feelgod i ceo forum i sve forumase   :'(
a sto se tice dragana ne znas ga ti.. fin i kulturan gospodin covek ali zajebaniji od svih nas veruj mi

Nisam napusio forum a ni sve forumase. Ponovo se izvinjavam ako se bilo ko nasao prozvanim ili uvredjenim.

Kico

Citat: feelgod poslato 05 Novembar, 2015, 17:10
Citat: Balsa Wrx poslato 05 Novembar, 2015, 15:07
Bas zbog ovih gluppsti i svadja rijedje ulazim na forum nego prije,ljudi uzivajte ne primajte sve zdravo za gotovo..

Zato ja ni ne ulazim na forum ali sada gledam ove lektore kako su samo pametni.
Sva sreca sto imamo toliko filologa pa nam ovako dobro i ide.

Hvala na sprdji naseo sam, ali kenjati po nekome Kico koga ne znas javno je tvoje nevaspitanje jer ja nisam nista javno nekome rekao nego pisao u PP.
Sto se tice kracenja jezika nema razlog zato. Ti si prvi poceo da bivas bezobrazan i da me javno prozivas, umesto da si me lepo ako si hteo pravdu kontaktirao da se ti i ja odmerimo.
I onda lepo vidis kako nekulturni dripci da diplomom biju.

Pa onda ne bi vise gurao nos gde ti nije mesto. Jer moje kacenje je bilo sa drugim covekom kome sam se ja obratio i izvinio.
E vidis, trebao si u startu drugacije da reagujes, ti si taj koji je bez razloga poceo da vredja momka i burno reaguje, preti i slicno... Da si se lepo obratio momku i pitao o cemu se radi, objasnio bi ti da je to sala, i ne bi bilo nikakvih problem, je li tako?
Ja tebe ni jednog trenutka nisam uvredio, niti nazvao nekim pogrbnim imenom, a ti pak mene jesi,  i povrh svega ti meni kazes da nije lepo "kenjati po nekome koga ne znas javno", da li sam ja to uopste i radio? Izbacio sam sliku, da i ostali vide da tvoja reakcija nije na mestu, ne da bih tebe ismevao, vec da neko drugi ne bi reagovao na taj nacin, jer to stvarno nije lepo...

Slaninar

Citat: Kico poslato 05 Novembar, 2015, 18:06
E vidis, trebao si u startu drugacije da reagujes, ti si taj koji je bez razloga poceo da vredja momka i burno reaguje, preti i slicno... Da si se lepo obratio momku i pitao o cemu se radi, objasnio bi ti da je to sala, i ne bi bilo nikakvih problem, je li tako?
Ja tebe ni jednog trenutka nisam uvredio, niti nazvao nekim pogrbnim imenom, a ti pak mene jesi,  i povrh svega ti meni kazes da nije lepo "kenjati po nekome koga ne znas javno", da li sam ja to uopste i radio? Izbacio sam sliku, da i ostali vide da tvoja reakcija nije na mestu, ne da bih tebe ismevao, vec da neko drugi ne bi reagovao na taj nacin, jer to stvarno nije lepo...



montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

goranvojska

slaninar ne potpaljuj vatru a vas dvojica mir da ne radi motka.

stilgar

Citat: Laziæ poslato 04 Novembar, 2015, 23:14
Citat: penzos poslato 04 Novembar, 2015, 20:53
Farbach podelio na FB, umal nisam umro!  [rofl]  [klanjam_se]  [kralj]
Citiram:
"Sada kada sam ponovo farbar, moram da objasnim potencijalnim musterijama potencijalne nedoumice. Argumentom da Osoba XY farba motor za 150 e, i da bi i ja trebao za te pare, startujte kurvu iz Hajata tvrdnjom da ispod Plavog mosta puse za 10 eura i da bi i ona trebala da koriguje cene."
Pomeramo mu dupe ceo dan... ;D Ja sam ga nazvao skupom kurvom... :D
bolje da si iskuko da ti sredi klementinu prodo bi ga ko umetnicko delo :)

Bori¹a

Citat: feelgod poslato 05 Novembar, 2015, 17:10
Citat: Balsa Wrx poslato 05 Novembar, 2015, 15:07
Bas zbog ovih gluppsti i svadja rijedje ulazim na forum nego prije,ljudi uzivajte ne primajte sve zdravo za gotovo..

Zato ja ni ne ulazim na forum ali sada gledam ove lektore kako su samo pametni.
Sva sreca sto imamo toliko filologa pa nam ovako dobro i ide.

Hvala na sprdji naseo sam, ali kenjati po nekome Kico koga ne znas javno je tvoje nevaspitanje jer ja nisam nista javno nekome rekao nego pisao u PP.
Sto se tice kracenja jezika nema razlog zato. Ti si prvi poceo da bivas bezobrazan i da me javno prozivas, umesto da si me lepo ako si hteo pravdu kontaktirao da se ti i ja odmerimo.
I onda lepo vidis kako nekulturni dripci da diplomom biju.

Pa onda ne bi vise gurao nos gde ti nije mesto. Jer moje kacenje je bilo sa drugim covekom kome sam se ja obratio i izvinio.

nisi mi se izvinio

feelgod

Citat: Kico poslato 05 Novembar, 2015, 18:06
Citat: feelgod poslato 05 Novembar, 2015, 17:10
Citat: Balsa Wrx poslato 05 Novembar, 2015, 15:07
Bas zbog ovih gluppsti i svadja rijedje ulazim na forum nego prije,ljudi uzivajte ne primajte sve zdravo za gotovo..

Zato ja ni ne ulazim na forum ali sada gledam ove lektore kako su samo pametni.
Sva sreca sto imamo toliko filologa pa nam ovako dobro i ide.

Hvala na sprdji naseo sam, ali kenjati po nekome Kico koga ne znas javno je tvoje nevaspitanje jer ja nisam nista javno nekome rekao nego pisao u PP.
Sto se tice kracenja jezika nema razlog zato. Ti si prvi poceo da bivas bezobrazan i da me javno prozivas, umesto da si me lepo ako si hteo pravdu kontaktirao da se ti i ja odmerimo.
I onda lepo vidis kako nekulturni dripci da diplomom biju.

Pa onda ne bi vise gurao nos gde ti nije mesto. Jer moje kacenje je bilo sa drugim covekom kome sam se ja obratio i izvinio.
E vidis, trebao si u startu drugacije da reagujes, ti si taj koji je bez razloga poceo da vredja momka i burno reaguje, preti i slicno... Da si se lepo obratio momku i pitao o cemu se radi, objasnio bi ti da je to sala, i ne bi bilo nikakvih problem, je li tako?
Ja tebe ni jednog trenutka nisam uvredio, niti nazvao nekim pogrbnim imenom, a ti pak mene jesi,  i povrh svega ti meni kazes da nije lepo "kenjati po nekome koga ne znas javno", da li sam ja to uopste i radio? Izbacio sam sliku, da i ostali vide da tvoja reakcija nije na mestu, ne da bih tebe ismevao, vec da neko drugi ne bi reagovao na taj nacin, jer to stvarno nije lepo...

Hvala sve je jasno, ja sam prenaglio. U PMSu sam